دکوراسیون داخلی آشپزخانه مینیمال

زمانی فضای یک خانه روح می‌گیرد که هر چیزی درست و اصولی سر جای خود قرار گرفته باشد. اگر میان اجزا هماهنگی وجود داشته باشد قطعا زیبایی آن‌ها بیشتر به چشم می‌آید.

  1. شنبه ۱۱ دی ۰ ساعت ۲۱:۲۰ (۲ سال،۱ ماه قبل)

مینیمال اثر هنری است که بر پایه سادگی استوار است. با ترکیب ساده‌ترین‌ها می‌توانید دکوراسیون داخلی مینیمال اما شیک بسازید. سبک مینیمالیسم از وسایل و جزئیات اضافه اجتناب می‌کند. در سبک مینیمال محدودیتی در انتخاب رنگ وجود ندارد؛ در واقع نیازی نیست که حتما اجزا تک رنگ یا به رنگ روشن باشند. با ترکیب درست هر حداقل و حداکثری می‌توانید دکوراسیون داخلی آشپزخانه مینیمال اما بسیار لوکس داشته باشید. دکوراسیون مینیمالیستی در آشپزخانه‌های کوچک و بزرگ بدون هیچ محدودیتی قابل اجراست.

سایت بساز و بچین به شما خواهد آموخت که چگونه قلب تپنده خانه خود را در نهایت سادگی زیبا و دلنشین کنید. با ما همراه بمانید. زیبایی حق شماست.

دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه

قلب تپنده هر خانه‌ای آشپزخانه است. چه خانه دار باشید یا نباشید، در هر حال مدت زمانی از روز را در آشپزخانه مشغول پخت و پز و جمع و جور کردن ظروف هستید. آشپزخانه جایی است که اگر زندگی در آن جریان داشته باشد، انرژی آن به کل خانه می‌رسد. دکوراسیون مینیمال به آشپزخانه زندگی می‌بخشد. برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه به سبک مینیمال از وسایلی استفاده می‌شود که اشکال ساده، ظاهری مدرن و جذاب دارند.

سینک ظرفشویی، اجاق گاز و یخچال وسایل اصلی آشپزخانه هستند. معمولا سعی می‌شود چینش سه آیتم اصلی نام برده شده در آشپزخانه به صورت مثلث باشد تا دسترسی راحت‌تری به هر یک از وسایل وجود داشته باشد. فضای بین وسیله‌های اصلی آشپزخانه با کابینت پر می‌شود. ظاهرا فضا و اجزای آشپزخانه تکمیل شده است اما نکته مهم نورپردازی است. اما نورپردازی در دکوراسیون مینیمال به چه چیزی برمی‌گردد؟

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

لوستر آشپزخانه

نور پردازی در آشپزخانه به قدری مهم است که در کنار پنجره از لوستر آشپزخانه کمک گرفته می‌شود. اکثریت فعالیت‌های داخل آشپزخانه نیاز به روشنایی دارد. در واقع نورپردازی در دکوراسیون مینیمال به لوستر آشپزخانه بستگی دارد. لوستر آشپزخانه نه تنها نقشی مهم در نورپردازی بلکه در زیبایی آشپزخانه هم نقش دارد. در واقع لوستر آشپزخانه جزو وسایلی است که می‌توان در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه از آن استفاده کرد. لوسترهای آشپزخانه به دو دسته کلاسیک و مدرن تقسیم می‌شوند.

لوستر آشپزخانه کلاسیک

دکوراسیون کلاسیک از مد باستانی پیروی می‌کند که دارای شکوه و جلال خاصی است. دکوراسیون کلاسیک با معماری معاصر در آمیخته شده است که جلوه‌ای خاص به آن بخشیده است. اگر به دنبال لوستر آشپزخانه کلاسیک هستید، حتما دکوراسیون و سبک آشپزخانه را در نظر بگیرید. لوسترهای کلاسیک که به آن لوسترهای سلطنتی گفته می‌شود مناسب آشپزخانه‌های کلاسیک است. اگر فضای کوچکی دارید می‌توانید از لوستر آشپزخانه کلاسیک با شاخه‌های کم استفاده کنید.

دکوراسیون آشپزخانه

لوستر آشپزخانه مدرن

لوستر آشپزخانه مدرن تابع سادگی است. در ساختار لوسترهای مدرن از ساده‌ترین خطوط استفاده می‌شود تا زیبایی در اوج سادگی را به تصویر بکشند. لوستر آشپزخانه مدرن بدون شک مناسب دکوراسیون آشپزخانه‌های مینیمال است. لوسترهای مدرن همانند سایر لوسترها علاوه بر زیبایی قدرت نورپردازی بالایی دارند.

همچنین لوستر آشپزخانه مدرن اگر درست انتخاب شود می‌تواند در قسمت‌هایی از آشپزخانه نور را به صورت نقطه‌ای بتاباند. تابش نقطه‌ای نور مناسب فعالیت‌هایی است که نیاز به دقت و تمرکز بالایی دارند. به عنوان مثال اگر قرار است در آشپزخانه حبوبات یا برنج را پاک کنید نیاز دارید در مکانی قرار گیرید که عمده تابش نور در آن قسمت باشد تا بتوانید با دقت به پاک کردن حبوبات یا برنج مشغول شوید. لوستر آشپزخانه مدرن در فرم‌های مختلف (گرد، مربع، مستطیل و ...) در بازار موجود است که دست شما را در انتخاب بر اساس سلیقه باز می‌گذارد.

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

دکوراسیون داخلی

به جز یخچال، گاز و سینک ظرفشویی با نقش لوستر در دکوراسیون آشپزخانه آشنا شدیم. در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه کابینت، پرده، کفپوش آشپزخانه، فرش، میز ناهار خوری و غیره همگی نقشی مهم و اساسی دارند. اگر میان آن‌ها تناسب وجود داشته باشد و سبک‌ها مکمل یکدیگر باشند قطعا آشپزخانه زیباتر خواهد شد. علاوه بر زیبایی فضای کاربردی بهتری در آشپزخانه فراهم می‌شود. دکوراسیون داخلی تنها محدود به آشپزخانه نیست. اگر همه قسمت‌های خانه مانند اتاق نشیمن، سالن پذیرایی، اتاق خواب و حتی سرویس بهداشتی و حمام از دکوراسیون داخلی متناسب با آشپزخانه پیروی کنند، قطعا خانه‌ای بی نظیر و آرام بخش خواهید داشت.

خانه جایی است که در آن احساس آرامش می‌کنید پس چه خوب است که با دکوراسیون داخلی آشنا شوید. آشنایی با دکوراسیون داخلی کمک می‌کند تا با دیدی بازتر خرید و چیدمان وسایل را انجام دهید. سایت بساز و بچین در کنار شماست تا هر آنچه درباره دکوراسیون داخلی احتیاج دارید بدانید را بشناسید. همراه شما هستیم تا با تازه‌ترین و کاربردی‌ترین طراحی‌های دکوراسیون جدید خانه‌ای زیبا و دلنشین داشته باشید.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...