ترفندهایی ساده برای دکوراسیون سرویس بهداشتی

امروزه دکوراسیون و زیبایی سرویس بهداشتی در خانه ها اهمیت ویژه پیدا کرده و بیشتر مردم دوست دارند تا وقتی که برای بهداشت خود صرف می‌کنند نهایت استفاده و لذت را ببرند.

  1. یکشنبه ۱۰ بهمن ۰ ساعت ۱۱:۰۶ (۲ سال قبل)

به ویژه با توجه به اینکه طراحی و دیزاین سرویسهای بهداشتی با هزینه‌ه ای بسیار کم قابل اجرا بوده و می توانید آن را به دلخواه خود تغییر داده و از آن نهایت لذت را ببرید.

همچنین یکی از مواردی که می تواند تاثیر بسزایی در زیبا بودن سرویس‌های بهداشتی داشته باشد، این است که سرویس بهداشتی دارای بوی مطبوع و خوشایند باشد.

برای مثال اگر شما با هزینه بالا یک سرویس بهداشتی لوکس و مدرن را طراحی کنید اما بوی نامطبوعی در آن وجود داشته باشد، هزینه و زمانی که صرف کرده اید تلف شده و به چشم می آید نمی‌آید.

استفاده از وسائل تزئینی

شما می توانید با استفاده از وسایل تزیینی و با صرف هزینه های بسیار کم، تاثیر بسزایی در رویایی شدن سرویس بهداشتی خود داشته باشید.

برای مثال می‌توانید از شمع های شیشه ای و پلاستیکی و یا گلدان های کوچک و تزیینی استفاده کرده و انرژی مثبت خاصی را به فضا ببخشید.

انتخاب روشویی کابینتی مناسب

یکی دیگر از موارد برای زیبا شدن سرویس‌های بهداشتی و به عبارتی دیگر مهمترین مورد هم برای حمام و هم برای دستشویی انتخاب روشویی کابینتی متناسب با فضا و سلیقه خودتان می باشد.

در اینجا به مختصر انواع روشویی کابینتی و تنوع آنها را برای شما بازگو می‌کنیم تا انتخاب بهتر و راحت تری داشته باشید.

در یک تقسیم بندی ساده روشویی کابینتی ها به دو دسته ی روشویی کابینتی لوکس و روشویی کابینتی سلطنتی تقسیم می شود.

روشویی کابینتی های کلاسیک بیشتر رنگ های بژ طلایی و نقره ای بوده و دارای طرح های قدیمی و کلاسیک می باشند.

در سایت اینترنتی دیجی ساختمان تمامی مدل ها با رنگ بندی های متفاوت و کیفیت های مثال‌زدنی با قیمتی مناسب عرضه شده و شما عزیزان می توانید خرید راحت و آسوده را تجربه کنید.

استفاده از کفشور مناسب

یکی از مهمترین رکن های یک حمام، کفشور می باشد

همچنین اولین چیزی که در بدو ورود به حمام توجه را جلب می کند، کفشور حمام می باشد.

کفشورها دارای جنس های متفاوت مثل استیل و برنجی و پلاستیکی می باشد که البته به خاطر کیفیت پایین کفشور های پلاستیکی، استقبال خوبی از آن نشده است.

همچنین کفشور ها به دو دسته مربعی و خطی تقسیم می شوند.

کفشور ها در حالت خطی، از سایز 20 سانت شروع شده و تا بالای 2 متر ادامه پیدا میکند.

همچنین سایز کفشور های مربعی از 10 سانت تا حدود 15 سانت ادامه دارد.

استفاده از وسایل شیشه‌ای

و اما یکی از تاثیرگذار ترین کارها در زیبایی ظاهر و دکوراسیون سرویس بهداشتی استفاده از وسایل شیشه ای می باشد.

برای مثال استفاده از شمع هایی که دیواره آنها شیشه ای بوده و یا گلدان های شیشه ای و همچنین چراغ های ریزی که بدنه شیشه ای دارند می توانند در زیبا سازی سرویس بهداشتی بسیار موثر باشد.

همچنین استفاده از برخی از آینه ها و تابلوهایی که قاب های آنها به صورت شیشه‌ای و ظریف بوده می‌تواند بسیار زیبا به نظر برسد.

کاشی یا سرامیک مناسب

یکی دیگر از موارد تأثیرگذار در زیبایی سرویس بهداشتی انتخاب کاشی و سرامیک مناسب با تم رنگی سرویس بهداشتی می باشد.

همچنین علاوه بر زیبایی بید مقاومت و جنی آن را نیز درنظر بگیرید.

اما بهترین مورد برای پوشاندن کف سرویس بهداشتی سرامیک است که هم ضد آب بوده و ضد لرزش هستند برخلاف سنگ که اگر خیس شود خاصیت لغزندگی بالایی پیدا می‌کند.

همچنین رنگ سرامیک مورد نظر نیز در طراحی آن بسیار مهم است بهتر است که رنگ سرامیک را با تم سرویس بهداشتی خود و همچنین رنگ روشویی کابینتی تنظیم نمایید.

استفاده از شیر روشویی مناسب

از موارد دیگری که باید به آن توجه کنید، انتخاب شیرسرویس بهداشتی می باشد که با توجه به رنگ روشویی کابینتی و تم رنگی حمام خود می توانید از شیرهای رنگ برنزی و یا طلایی و یا رنگهای دیگر استفاده کنید.

همچنین استفاده از برخی از آینه ها و تابلوهایی که قاب های آنها به صورت شیشه‌ای و ظریف بوده می‌تواند بسیار زیبا به نظر برسد.

همانطور که خواندید در این مطلب سعی کردیم که شما را در دکوراسیون داخلی و چیدمان سرویس بهداشتی خود راهنمایی کنید تا یک سرویس بهداشتی زیبا و رویایی داشته باشیدرپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...