جدیدترین و متنوع ترین هدایای تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی یک از موضوعاتی است که در حال حاضر ترند می باشد.

  1. دوشنبه ۴ بهمن ۰ ساعت ۲۱:۰۱ (۲ سال،۴ ماه قبل)

در حال حاضر و با روی کار آمدن مشاغل زیاد تا شما تبلیغات هدفمند نداشته باشید برند خودتان را نمی توانید به سرانجام برسانید. به همین منظور برای انتخاب یک نوع تبلیغ باید دقت لازم را داشته باشید. در حال حاضر افراد و سازمان های مختلف با استفاده از هدیه های تبلیغاتی متنوع مانند فلش مموری تبلیغاتی ، خودکار فلزی ، یادداشت چرمی ، لیوان سرامیکی و غیره توانسته اند که نام خود و برندشان را در ذهن افراد ثبت کنند. در ادامه می خواهیم اطلاعات بهتری در مورد این هدایای تبلیغاتی جدید و متنوع که روز به روز بیشتر پرکاربرد می شود اطلاعات لازم را ارائه بدهیم.

فلش مموری تبلیغاتی هدیه خاص

این روزها هر فردی یک یا چند فلش مموری دارد که اطلاعات مهم خودشان را در آن ثبت میکند و یا برای جا به جایی اطلاعات از آن استفاده می کنند. اگر شما می خواهید یک هدیه مفید و پر کاربرد به دیگران بدهید می توانید از فلش مموری استفاده کنید. فلش مموری تبلیغاتی نیز یکی از هدایایی می باشد که خیلی از سازمان ها و شرکت ها برای ثبت یک ذهنیت مناسب و مفید در ذهن کاربران خودشان درنظر می گیرند.

فلش مموری به این دلیل که یک جسم کوچک محسوب می شود جای زیادی برای نوشتن متن و آدرس وجود ندارد اما شما می توانید با چاپ لوگو و نام شرکت و برند خودتان بر روی پوسته آن اسمتان را ثبت کنید.

مزایایی فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری تبلیغاتی هم ظاهر شیک و رسمی دارد هم این که در ذهن مخاطبین همیشه ماندگار می شود . اکثر فلش مموری های موجود در بازار رنگ بندی خاصی داشته شما می توانید به وسیله حک لیزری بر روی پوسته آن استفاده های لازم را ببرید و به مخاطبین خودتان نیز خدمات ارائه بدهید. با کمک فلش مموری  می توانید مشتریان بیشتری جذب کنید به این دلیل که قیمت فلش مموری های موجود در بازار بالا رفته است بهتر است که شما با یک هدیه تبلیغاتی خاص نام خودتان را ثبت کرده و مشتریان بیشتری نیز جذب کنید.

خودکار فلزی هدیه تبلیغاتی پرمحتوا

خودکار فلزی هم کوچک می باشد هم پرکاربرد. به همین منظور می تواند یک هدیه تبلیغاتی مناسب نیز باشد. هر فردی در کیف خود یک خودکار کوچک برای استفاده روزانه و نوشتن یادداشت ها و مطالب روزانه را اختصاص داده است . خودکارهای فلزی به این دلیل که هم کوچک هستند هم باریک جای زیادی به خود اختصاص نمی دهند به همین منظور برای قرار گرفتن در کیف بسیار مناسب می باشد. هر موقع فرد خودکار فلزی تبلغاتی شما را از کیف خود خارج کند به یاد شما می افتد و این گونه برند شما همیشه در ذهن مشتری شما حک می شود.


خودکار فلزی  یکی از بهترین هدیه های تبلیغاتی می باشد که شما می توانید با استفاده از یک دفتر یادداشت چرمی آن را تکمیل کنید و از این که مخاطبین شما می توانند استفاده های مفیدی داشته باشند و همه جا نام شما را به همراه داشته باشند خوشحال باشید. با کمک این خودکارهای تبلیغاتی شما می توانید به این نکته توجه داشته باشید که مخاطبین شما بهترین استفاده را از این خودکارها می برند و نام برند شما همیشه در چشم مخاطبین می باشد.

یادداشت چرمی هدیه تبلیغاتی خاص و رسمی

اگر شما هم می خواهید یک هدیه خاص در نظر بگیرید که هم زیبا باشد هم رسمی می توانید از یادداشت چرمی کمک بگیرید این نوع هدیه ها معمولا هم کاربرد های زیادی دارند هم فضای کمی به خود اختصاص می دهند هم این که شکیل و رسمی هستند و شما می توانید هر فردی این هدیه را ارائه بدهید و بدانید که از آن استفاده می کنند.

هدیه تبلیغاتی

قیمت دفترچه های یادداشت چرمی

برای این که قیمت یادداشت چرمی را بدانید باید در نظر بگیرید که از جنس چرم آن از چه نوعی می باشد و طراحی و دوخت آن ها به چه صورت است. قیمت های متنوعی برای این نوع دفترچه هایی یادداشت موجود است و این که به تعداد برگه های که در این دفترچه ها وجود دارد نیز بستگی دارد. یکی از ارزان ترین هدیه های تبلیغاتی که شما می توانید در نظر بگیرید همین دفترچه های یادداشت می باشد که هم کارآمد است هم این ک مقرون به صرفه می باشد و طرفداران زیادی نیز دارا است و خیلی در محیط های اداری و شرکتی پر کاربرد می باشد.

 البته این نکته را توجه داشته باشید که نباید به قیمت فقط توجه داشته باشید بلکه بهتر است که جنس و کیفیت چرم و برگه های درون آن را در نظر داشته باشید تا در ذهن مخاطب خود ماندگار شوید در غیر این صورت ممکن است نتیجه برعکسی داشته باشد. در حال حاضر از این دفترچه ها در شرکت ها، ادارات، دانش آموزان و .. استفاده های وسیعی می شود.

هدیه تبلیغاتی

برای این که بتوانید بهترین نوع تبلیغاتی که در نظر دارید انجام دهید مانند فلش مموری تبلیغاتی، خودکار فلزی یا یادداشت چرمی و .. بهتر است از قبل با یک مجموعه مطمئن مشورت کنید. برای مشاوره ما به شما پیشنهاد میکنیم حتما به سراغ مجموعه تبلیغات سهیل به آدرس اینترنتی زیر www.soheilgifts.com مراجعه کنید و از تنوع کارهای موجود در این مجموعه نیز لذت ببرید.

 


رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...