بلوک پیش ساخته

بلوک پیش ساخته قطعات جداکننده بتنی که در ایران به بلوک نیوجرسی نیز شناخته شده، است. کلمه نیوجرسی از بزرگراه‌‌‌‌های نیوجرسی ایالت نیوجرسی گرفته شده است زیرا در سال 1950 اولین مدل در آنجا طراحی و تولید شده است. مهم ترین دغدغه در ساخت و تولید این قطعات افزایش ایمنی، امنیت، کنترل اتفاقات و حوادث است. rayanpeybeton.ir 09122123017

 1. سه شنبه ۲۲ آذر ۱ ساعت ۱۳:۱۰ (۱ سال،۲ ماه قبل)

بلوک پیش ساخته قطعات جداکننده بتنی که در ایران به بلوک نیوجرسی نیز شناخته شده، است. کلمه نیوجرسی از بزرگراه‌‌‌‌های نیوجرسی ایالت نیوجرسی گرفته شده است زیرا در سال 1950 اولین مدل در آنجا طراحی و تولید شده است. مهم ترین دغدغه در ساخت و تولید این قطعات افزایش ایمنی، امنیت، کنترل اتفاقات و حوادث است. rayanpeybeton.ir 09122123017

این قطعه از میلگرد هایی با مقاومت کششی بالا، افزودنی‌‌‌‌های مایع و پودری، آب تمیز و عاری از هرگونه آلیاژ و موادآلی همچنین قلیایی و اسیدی، سنگدانه‌‌‌‌های ترکیبی شن و ماسه، سیمان‌‌‌‌های تیپ یک و دو و مفصل‌‌‌‌های تعریفی ساخته می‌شوند.

Shape1

تمامی مواد بالا باهم ترکیب شده و ساخته می‌شود تا یک قطعه بسیار مقاوم در ابعاد وقالب‌‌‌‌های متفاوت برای حفاظت و امنیت تولید شود. رایان پی بتن توانایی ساخت نیوجرسی هایی با طول بیش از 6 متر تا 8 متر را دارد، همچنین تمامی مراحل ساخت توسط کنترل کیفی دقیقا مورد بررسی قرار میگیرد و نتیجه لحظه به لحظه لیست می‌شود.

قیمت بلوک پیش ساخته با توجه به ابعاد اعلام شده و محل استفاده و همچنین بسیار معیار‌‌‌‌های دیگر قیمت متفاوتی برای این محصول وجود دارد که نیازمند بررسی بیشتر است برای بررسی پروژه و دریافت قیمت نیوجرسی بتنی می‌توانید با مشاوران ما در ارتباط بوده و به صورت رایگان مشاوره دریافت نمائید.

ابعاد این نیوجرسی‌‌‌‌های پیش ساخته با توجه به محل نصب و استفاده متفاوت است، به بررسی چند مثال می‌پردازیم:

نیوجرسی برای مناطق کم دید و خیابانها:

 • وزن تقریبی 900 کیلوگرم

 • کف 60 سانتر متر

 • ارتفاع 80 سانتی متر

 • طول 150 سانتی متر

بزرگراه ها و جاده‌‌‌‌های برون شهری مدل قطعه ابتدا و انتها:

 • وزن تقریبی 1.2 تن

 • کف 70 سانتر متر

 • ارتفاع 20 الی 80 سانتی متر

 • طول 400 سانتی متر

بزرگراه ها و جاده‌‌‌‌های برون شهری مدل قطعه قبل و بعد روشنایی:

 • وزن تقریبی 5.3 تن

 • کف 70 الی 110 سانتر متر

 • ارتفاع 100 سانتی متر

 • طول 600 سانتی متر

وزن این نیوجرسی ها با توجه به متراژ انتخابی و نوع استفاده متفاوت است از مقدار تقریبی یک تن شروع شده و گاها تا شش تن نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

موارد به کار برده شده در ساخت انواع نیوجرسی بتنی

 1. سیمان، سنگدانه، آب، میلگرد، افزودنی، مفصل هستند که مقداراستفاده هر کدام آنها با توجه به نوع کار تنظیم می‌شود.

 2. سیمان – سیمان مورد استفاده برای نیوجرسی باید در تیپ 1 و تیپ 2 مطابق با استاندارد‌‌‌‌های ایران انتخاب شود.

 3. سنگدانه – ماسه، شن عدسی، شن بادامی از ترکیب این سه نوع سنگدانه مورد تایید ساخت نیوجرسی به دست می‌آید.

 4. آب – آب مورد استفاده در این فرایند باید عاری از هرگونه املاح، موادآلی، قلیایی و اسیدی باشد یعنی باید تمیز تمیز تمیز باشد.

 5. میلگرد - برای افزایش مقاومت نیوجرسی‌‌‌‌های بتنی از میلگرد هایی با حداقل مقاومت 400 مگاپاسکال استفاده می‌کنند.

 6. مفصل - برای بالا بردن مقاومت و همچنین از هم نپاشدن مواد هنگام برخورد سنگین مثل تصادف باید از این مفصل ها استفاده شود.

 7. افزودنی – برای داشتن ظاهر صاف، سیقلی و خروجی تمیز از افزودنی‌‌‌‌های مربوطه ( پودر و مایع کیفیت بالا ) استفاده می‌شود.

کاربرد اصلی نیوجرسی بتنی، این جداکننده ها برای جداکردن مسیر‌‌‌‌های ترافیکی است و در برخی موارد برای جاده ها و مسدود سازی معابر نیز مورد استفاه قرار میگرد.

این قطعات به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در صورت برخورد خودرو، آسیب کمتری به آنها وارد می‌شود همچنین مانع عبور خودرو به مسیر روبه ‌رو و تصادف از روبه ‌روشوند.( جدا سازی جاده‌‌‌‌های دو طرفه )

برخی کاربرد دیگر این قطعات :

افزایش ایمنی سطح معابر شهری

 • جداسازی خطوط ترافیکی (اصلی ترین مورد)

 • استفاده در دوربرگردان‌ ها – جلوگیری از تصادف‌‌‌‌های احتمالی به خاطر سرعت اتوموبیل‌‌‌‌های روبه رو

 • کنار جاده ‌‌‌‌‌های فرعی – جلوگیری از سقوط به دره و مسیر‌‌‌‌های اشتباهی

 • رفوژ وسط خیابان‌‌‌‌‌های اصلی جهت ایجاد فضای سبزشهری

 • ایستگاه ‌‌‌‌‌های کنار جاده ‌ای کم تردد

 • تفکیک محوطه ‌‌‌‌‌های صنعتی کارخانه و تولیدی

Shape2

انواع نیوجرسی بتنی پیش ساخته

مفصل در نیوجرسی به معنی بالا بردن مقاومت بتن استفاده شده است به این منظور که برای بالا بردن مقاومت در برابر تصادفات بلوک بتنی از بین نرود و تصادف را کنترل و خنثی کند.

 • استفاده کردن از مواد مفصلی در ساخت کاملا اختیاری و مربوط به نوع پروژه است.

 • نیوجرسی مفصلی به صورت مفصل نیوجرسی مشهور است.

 • نیوجرسی غیر مفصلی

 • نیوجرسی کوچک

 • نیوجرسی ترافیکی

 • جدول نیوجرسی

 • گاردریل نیوجرسی

 • گارد نیوجرسی

 • نیوجرسی بزرگراه

 • نیوجرسی وسط جاده

 • نیوجرسی جلوی مغازه

 • لوله نیوجرسی

مشخصات فنی نیوجرسی بتنی رایان پی بتن تهییه و تولید شده در کارخانه رایان پی بتن با آزمایشگاه‌‌‌‌های مجهز و تست لحظه به لحظه مواد و نتیجه نهایی برای جلوگیری از حوادث غیرقابل پیش بینی و تحویل بهترین نتیجه به مشتریان عزیز رایان پی بتن

روش تولید نیوجرسی بتنی

تولید نیوجرسی‌‌‌‌های بتنی پیش ساخته بسته به پروژه و نیاز متفاوت است که انواع نیوجرسی را مورد بررسی قرار می‌دهیم:

 • بتن ریزی در قالب ایستاده

 • بتن ریزی در قالب‌‌‌‌های معکوس

 • تولید به صورت اتوماتیک

 • تولید قطعات درجا

 • روش دستی و روش سنتی

همگی این موارد فوق یک روند مشابه با مواد مشابه را طی می‌کنند فقط شکل خروجی و نحوه ساخت آنها باهم متفاوت است اما در نهایت خروجی از نظر مواد و کیفیت عالی و یکسان هستند.

قالب نیوجرسی

قالب‌‌‌‌های نیوجرسی با توجه به شما در رایان پی بتن ساخته و تولید می‌شوند، در برخی موارد کارفرما خواستار لوگوی اختصاصی مجموعه خود روی بتن‌‌‌‌های پیش ساخته تولیدی است که اولین قدم برای مشتری محترم قالب نیوجرسی بتنی طراحی شده و بعد از دریافت رضایت کارفرما به تولید انبوه و ساخت نیوجرسی‌‌‌‌های درخواستی می‌پردازند.

رایان تمامی مراحل از صفر تا صد تولید نیوجرسی‌‌‌‌های بتنی پیش ساخته را خود در مجموعه رایان پی بتن انجام می‌دهد و اغلب قطعات تولیدی منحصرا تولیدی رایان پی بتن هستند و نمونه آنها را در جای دیگر قادر به تهییه نخواهید بود.

قالب نیوجرسی بتنی با توجه به درخواست در اندازه‌‌‌‌های 1 متری تا 6 متری قابلیت تولید دارد، اغلب از اندازه 1 متری نیوجرسی بتنی در محل هایی که نیاز به نیوجرسی کوچک برای فیکس کردن محلی است، استفاده می‌شود و از نیوجرسی 6 متری در محل هایی که متراژ بزرگی است و کاملا به نیوجرسی دارد برای همین از آنها استفاده می‌شود تا هم سریعا پروژه به نتیجه برسد هم از نظر اقتصادی به صرفه باشد. این گونه نیوجرسی ها به علت اینکه یک قالب دارند و ساخت و تولید یکباره دارند ارزان تر از متراژ کمتر هستند.

قالب نیوجرسی دست دوم

قالب‌‌‌‌های نیوجرسی از پیش ساخته شده و استفاده شده در رایان پی بتن را میتوانید با قیمت مناسب خریداری نمایید. برای اطلاع از موجودی قالب‌‌‌‌های نیوجرسی پیش ساخته میتوانید با ما تماس بگیرید، اغلب قالب‌‌‌‌های نیوجرسی منحصرا برای پروژه‌‌‌‌های درخواستی ساخته می‌شوندو برای آن پروژه استفاده می‌شود و میتوانید آنهارا با قیمت مناسب دریافت نمایید.

تولید کننده نیوجرسی بتنی مینی نیوجرسی و انواع نیوجرسی و نیوجرسی بتنی در ابعاد مختلف و قطعات بتنی و سنگدال بتنی ترافیکی و غیر ترافیکی و نیوجرسی کوچک شهری و دال‌‌‌‌‌های ترافیکی، باکس‌‌‌‌‌های ترافیکی و غیر ترافیکی، کانال‌‌‌‌‌های تاسیساتی، منهول مربع و دایره، کانال‌‌‌‌‌های آدم رو، سپتیک پیش ساخته بتنی، لوله‌‌‌‌‌های بتنی، نیوجرسی و مینی نیوجرسی ،بلوک‌‌‌‌‌های سبک، تیر و قطعات پل، فیسینگ پل،

قرنیز پل، کانکس و خانه پیش ساخته بتنی است که در زمینی به مساحت 3000 متر مربع احداث شده است و 2000 متر مربع سالن احداث گردیده است. این شرکت جهت تولید انواع قطعات پیش ساخته بتنی تولیدی خود از ماشین آلاتی همچون دو دستگاه لودر، یک دستگاه ماشین جرثقیل، دو دستگاه دیگ بخار، سه دستگاه لیفتراک، شش دستگاه جرثقیل سقفی، یک ستگاه جرثقیل دروازه ای، قالب دیوار دو رو نما و یک رو نما وسایر قالبها و ماشین آلات پیشرفته درکنار کادر فنی متخصص و مجرب بهره می‌برد. همچنین بتن‌‌‌‌‌های تولید شده در این شرکت در آزمایشگاه‌‌‌‌‌های مجهز این شرکت تایید می‌گردد و دارای نشان استاندار ملی ایران است. دستگاه‌‌‌‌‌های به کار رفته در قسمت‌‌‌‌‌های مختلف به شرح زیر است: تولید بتن و قطعات بتنی : 1. چهار دستگاه بچینگ تمام اتوماتیک 2. دو دستگاه لودر 3. دیگ‌‌‌‌‌های بخار 3.2 تن و 1 تن 4. پمپ بتن، خودرو میکسر 5. دستگاه تولید دیوار دو رو نما 6. انواع قالب ها مختلف 7. ویبراتور‌‌‌‌‌های شلنگی و موتوری 8. انواع ماله‌‌‌‌‌های برقی دستگاه‌‌‌‌‌های جابجایی قطعات: 1. دستگاه خودروی جرثقیل 2. پنج دستگاه لیفتراک 3. شش جرثقیل سقفی 4. یک جرثقیل دروازه ای قسمت قالب سازی و تولید آرماتور: 1. دستگاه کشش و آج زن میلگرد 2. چهار دستگاه دستگاه اتومات خم میلگرد 3. 10 دستگاه جوش و رکتیفایر 4. اره آتشی و دستگاه تراش دستگاه‌‌‌‌‌های تولید بلوک سبک: 1. بچینگ تولید فوم بتن 2. بچینگ تولید بتن سبک با مواد معدنی زئولیت 3. ده دستگاه نیمه اتومات تولید بلوک سایر دستگاهها: 1. پمپ مرکز باد 2. جک‌‌‌‌‌های کشش قطعات پیش تنیده 3. دستگاه مواد پز پلی استایرن جهت تولید بتن عایق و سبک حاوی پلی استایرن 4. خط کامل تولید بلوک پلی استایرن و دستگاه CNC جهت تولید ورقه‌‌‌‌‌های عایق مورد استفاده در قطعات بتنی امروزه در کلیه پروژه‌‌‌‌‌های عمرانی که در آنها سرعت بالای اجرا، دقت در ابعاد و کیفیت استاندار مورد نظر باشد از قطعات بتنی پیش ساخته استفاده می‌شود.

Shape3

خرید قالب نیوجرسی

قالب‌‌‌‌های نیوجرسی بتنی پیش ساخته با قیمت مناسب همراه طرح دلخواه شما طراحی و تولید می‌شود، فرایند ساخت و تولید قالب نیوجرسی با توجه به پروژه و درخواست متفاوت است و بر اساس درخواست کارفرما ممکن است شکل خاصی داشته باشد که با بررسی جزئیات و تحلیل درخواست مشتری ساخته و تولید می‌شود و در اسرع وقت تحویل کارفرما می‌شود.

تمامی محصولات رایان پی بتن قیمت مناسب بوده و قطعات بتنی پیش ساخته این مجموعه در قالب‌‌‌‌های متفاوتی از جمله وزن و متراژ‌‌‌‌های متفاوت با توجه به نیاز و درخواست سنجیده و تولید می‌شود.

فروش قالب نیوجرسی

فروش انواع نیوجرسی با طراحی اختصاصی و لوگوی مد نظر شما، می‌میتوانیم قطعه مورد نظر را با لوگوی شرکت یا سازمان اختصاصی پروژه طراحی نموده و بعد از ثبت نهایی به مرحله تولید انبوه برسدو این قالب‌‌‌‌های نیوجرسی در ابعاد و متراژ‌‌‌‌های متفاوتی اعم از 1 متری تا اختصاصا 8 متری قابلیت تولید، وابسته به محل و نوع پروژه را دارند.

چنانچه درخواست طراحی و تولید قطعات بتنی پیش ساخته اعم از نیوجرسی بتنی پیش ساخته با قیمت مناسب و تحویل در اسرع وقت هستید با شماره‌‌‌‌های ثابت شرکت تماس گرفته و بعد از گرفتن مشاوره رایگان برای عقد قرارداد، میتوانید به رایان پی بتن مراجعه نمایید.

لیست قیمت نیوجرسی بتنی

برای دریافت قیمت نیوجرسی بتنی همچنین لیست قیمت نیوجرسی بتنی پیش ساخته و برآورد هزینه با شرح پروژه و دادن اطلاعات کلی در خصوص نوع پروژه به نیروی‌‌‌‌های پشتیبان ما میتوانید قیمت حدودی و هزینه نهایی علل الحساب را بدانید، تمامی مراحل مشاوره رایگان بوده و توسط نیرو‌‌‌‌های متخصص ما انجام می‌شود. هزینه نهایی پروژه زمان عقد قراداد و برآورد هزینه نهایی روی نقشه و اطلاعات کامل پروژه بر حسب نیاز و دیدن کامل محل انجام می‌شود.

قیمت و وزن نیوجرسی

نیوجرسی بتنی 8 متری، بیشترین حالت استفاده از آنها در اتوبان‌‌‌‌های دو بانده و مستقیم است، این نیوجرسی ها تقریبا جای گاردریل را گرفته اند قیمت این نیوجرسی ها با توجه به درخواست متفاوت است وزن نیوجرسی 8 متری با توجه به محل و نوع پروژه همچنین نوع استفاده متفاوت سنجیده و تولید می‌شود.

برای دریافت اطلاعات همچنین وزن نیوجرسی 3 متری، وزن نیوجرسی 2 متری، وزن نیوجرسی 1 متری، وزن نیوجرسی 6 متری، وزن نیوجرسی 4 متری که تماما در رایان تولید و توزیع می‌شوند و به صورت مستقیم از کارخانه به دست کارفرما می‌رسد و بدون واسطه انجام می‌شود را از طریق مشاورین ما اطلاعات لازم را کسب نمایید.

همچنین برای دریافت اطلاعات همچنین قیمت نیوجرسی 3 متری، قیمت نیوجرسی 2 متری، قیمت نیوجرسی 1 متری، قیمت نیوجرسی 6 متری، قیمت نیوجرسی 4 متری که تماما در رایان پی بتن به همراه قالب نیوجرسی بتنی پیش ساخته تولید و توزیع می‌شوند و به صورت مستقیم از کارخانه به دست کارفرما می‌رسد و بدون واسطه انجام می‌شود را از طریق مشاورین ما اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

رایان پی بتن قابلیت تولید موارد لیست زیر را دارد:

 • نیوجرسی بتنی 1 متری

 • نیوجرسی بتنی 2متری

 • نیوجرسی بتنی 3 متری

 • نیوجرسی بتنی 4 متری

 • نیوجرسی بتنی 6 متری

 • نیوجرسی بتنی 8 متری

نصب طرح نیوجرسی

نصب نیوجرسی پس از تولید و ساخت تماما بر عهده رایان پی بتن بوده و با توجه به زمان عقد قرداد برای مسائل هزینه حمل و نقل و سپس برای نصب صحبت می‌شود و در قرارداد ثبت می‌شود، نصب نیوجرسی ها توسط جرثقیل‌‌‌‌های مطمئن انجام شده و با توجه به شرایط محل نصب توسط افراد خبره و متخصص صورت می‌گیرد.

Shape4

طرح نیوجرسی پس اتفاق‌‌‌‌های ناگوار چندی‌پیش و افزایش تصادفات جاده ای استفاده از نیوجرسی بتنی از سر گرفته شد. طرح ساخت و نصب نیوجرسی در بزرگراه ها و جاده‌‌‌‌های پر خطر اجباری شد و به تصویب رسید، این نیوجرسی ها کم کم جایگزین گاردریل‌‌‌‌های آهنی وسط جاده می‌شوند تا هم امنیت بیشتری برقرار شود هم جاده ها و بزرگراه ها با روش بهتر و اصولی تری از هم جدا شده و از عبور ماشین‌‌‌‌های تصادف کرده به لاین روبرو جلوگیری شود، زیرا نیوجرسی بسیار محکم بوده و به این سادگی ها شکسته نمی‌شود و توانایی تحمل ضربات سنگین بسیاری را دارد. قیمت نیوجرسی با توجه به نوع آن متفاوت است و درج قیمت ثابت برای آنها امکان پذیر نیست

نیوجرسی بتنی تهران رایان پی بتن قطعات بتنی پیش ساخته از جمله نیوجرسی بتنی را در تهران تولید میکند و در تعداد انبوه به فروش می‌رساند، تمامی این قطعات بتنی نیوجرسی بتنی پیش ساخته تهران با قیمت مناسب و ابعاد متنوع هستند و قیمت مناسبی دارند.

نیوجرسی بتنی

نیوجرسی ها در مدل‌‌‌‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شوند.

انواع نیوجرسی بتنی پیش ساخته:

 • نیوجرسی بتنی

 • نیوجرسی سیمانی

 • نیوجرسی مفصلی

 • نیوجرسی ترافیکی

 • نیوجرسی غیر ترافیکی

 • نیوجرسی پلاستیکی

 • نیوجرسی جهت دار

ساخت علائم نیوجرسی بتنی

ساخت نیوجرسی بتنی بر حسب نیاز مشتری ساخته می‌شود.

بیشتر نیوجرسی‌‌‌‌های بتنی مخصوصا در جاده‌‌‌‌های پر خط در حدود وزنی مختلف با متراژ 3 تا 6 متر در نظر گرفته می‌شود اما باز با توجه به متراژ محل و احتمال وقوع حادثه اندازه متفاوتی در نظر گرفته می‌شود.

تولید نیوجرسی پروسه متفاوتی دارد و توسط متخصص بتن در آزمایشگاه رایان تست و کنترل می‌شود و با توجه به مدل طراحی و نیوجرسی طراحی شده روند متفاوتی دارد، با توجه به قرداد عقد شده بین کارفرما و رایان پی بتن زمان تولید نیوجرسی بتنی و تعداد تولید آن با توجه به زمان ثبت شده متفاوت است و بر حسب نیاز و درخواست تولید آن شروع و به نتیجه خواهد رسید.

علائم نیوجرسی در مکان‌‌‌‌های متفاوتی به چشم خورده است که شاید نام آن را در آن لحظه نمیدانستیم، به عنوان مثال زمانی که مغازه یا محلی پلمپ می‌شود با یک نیوجرسی نسبتا بزرگ جلوی آن را میبنند تا از ورود غیر قانونی به صورت قطعی جلوگیری شود و تمامی افراد مورد ورود و خروج به آنجا از پلمپ بودن آن مرکز اطلاع داشته باشند.

مورد دیگر بین جاده‌‌‌‌های دو طرفه است که اغلب با گاردریل دیده شده اند اما این روزه برای بالا بردن میزان امنیت و کمتر شدن تصادفات از نیوجرسی‌‌‌‌های بتنی بیشتر استفاده می‌شود، این نیوجرسی‌‌‌‌های سیمانی بتنی با توجه به محل و متراژ در اندازه‌‌‌‌های متفاوتی استفاده می‌شود و در پیچ ها برای مرتب چیدن نیوجرسی ها از نیوجرسی‌‌‌‌های بتنی کوچ و بزرگ کنار یکدیگر استفاده می‌کنند.

مدل سه بعدی بلوک سیمانی نیوجرسی بلوک‌‌‌‌های نیوجرسی انواع مختلفی در متراژ‌‌‌‌های متفاوتی دارند که از جمله در متراژ‌‌‌‌های 1 متری تا 6 متری هستند، مدل سه بعدی بلوک نیوجرسی سیمانی بسیار پر فروش و محبوب است و بسیار در جاده‌‌‌‌های پر پیچ و خم همچنین بزرگراه ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مدل‌‌‌‌های سه بعدی بلوک بتنی نیوجرسی با وزن‌‌‌‌های متفاوتی هستند که با توجه به محل احداث و برآورد حوادث آینده و نوع پروژه وزن متفاوتی هستند،

نیوجرسی تهران نیوجرسی ها برای مورد‌‌‌‌های متفاوتی استفاده می‌شوند، نیوجرسی بتنی پیش ساخته با قالب‌‌‌‌های متنوع و در سایز‌‌‌‌های متفاوت موجود است که مرحله به مرحله توسط متخصص بتن در آزمایشگاه اختصاصی رایان پی بتن طراحی، ساخته و تولید می‌شود.

تمامی این مراحل لحظه به لحظه کنترل می‌شود و هر چند تای مختلف مقداری تست می‌شود که میزان کیفیت آن کنترل شود و از تولید نیوجرسی با کیفیت پایین جلوگیری می‌شود، شعار رایان پی بتن تولید قطعات بتنی کیفیت مطلوب با قیمت مناسب است.

نقشه نیوجرسی بتنی نقشه نیوجرسی بتنی با توجه به قالب درخواستی کارفرما و محل پروژه طراحی می‌شود طراحی سایت و اغلب طراحی نیوجرسی اختصاصی بوده و در سایز‌‌‌‌های مختلف و مدل‌‌‌‌های گونه ای از جمله طراحی سه بعدی طراحی و تولید می‌شود.

نیوجرسی سیمانی نیوجرسی‌‌‌‌های بتنی با قالب‌‌‌‌های اختصاصی برای پروژه‌‌‌‌های مختلف ساخته و توزیع می‌شود، به عنوان مثال نیوجرسی سیمانی برای سد معبر جلوی مغازه ها و یا حتی برای نیوجرسی‌‌‌‌های جداکننده جاده‌‌‌‌های دو طرفه میان دو جاده قرار داده می‌شود که با توجه به نیاز آن پروژه مقدار مواد داخلی آن و فشرده سازی متفاوت است میزان سختی مواد در ساخت متفاوت است.

سایز انواع نیوجرسی بتنی

1.مینی نیوجرسی بتنی یا نیوجرسی کوچک شهری طول 40 پاشنه 40 ارتفاع 55 سانتی متر وزن 90 کیلوگرم

2.نیوجرسی بتنی یک متری ارتفاع 80 پاشنه 50 وزن 550 کیلوگرم

3.نیوجرسی بتنی دومتری ارتفاع 80 پاشنه 50 وزن 1100 کیلوگرم

4.نیوجرسی بتنی سه متری ارتفاع 80 پاشنه 60 وزن 1300 کیلوگرم

5.نیوجرسی بتنی سه متری ارتفاع 110 پاشنه 80 وزن 3000 کیلوگرم

6.نیوجرسی بتنی سه متری ارتفاع 160 پاشنه 80 وزن 4000 کیلوگرم

7.نیوجرسی بتنی سه متری ارتفاع 265 پاشنه 80 وزن 5200 کیلوگرم

8.نیوجرسی چهارمتری مفصل دار ارتفاع 100 پاشنه 70 وزارت راهی

9.نیوجرسی شش متری مفصل دار ارتفاع 100 پاشنه 70 وزارت راهیرپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...