کشورهای اروپایی که بدون ویزا می توان به آنجا سفر کرد

  1. چهارشنبه ۱۴ شهریور ۹۷ ساعت ۱۱:۱۳ (۳ سال،۱۱ ماه قبل)

اروپا دومین قاره کوچک دنیا است اما با این حال این قاره بدون استثنا زیبایی های زائدالوصفی را در خود قرار داده که این باعث شده است تور اروپا یکی از محبوبترین تورها در میان گردشگران سراسر دنیا باشد. بسیاری از کشورهایی هچون هلند، کرواسی، صربستان بیشترین درامد خود را از راه توریسم به دست می آورند. اما با این حال گردشگران ایرانی بسیاری از کشورهای اروپایی برای سفر نیاز به ویزا دارند که اینکار را بسیار مشکل کرده است.اخذ ویزای گردشگری کاری پر هزینه و همچنین زمان بر می باشد که برای خیلی از ماها مقدور نمی باشد. اما چند کشور بسیار زیبا در اروپا وجود دارند که برای سفر به آنها به ویزا نیاز نداریم که در ادامه این کشورها معرفی می شوند. 

ترکیه

ترکیه کشور زیبای و همسایه ی ماست که جزء اتحادیه اروپا می باشد ولی از لحاظ جغرافیایی در قاره اروپا و آسیا قرار دارد. از شهر های مهم این کشور برای گردشگران می توان به استانبول، آنتالیا، کوش آداسی و آنکارا اشاره نمود که هم زمینی می توان به آنها سفر کرد، هم پروازهای لحظه آخری ارزانی از ایران در قالب تور استانبول و آنتالیا و سایر شهر ها پیدا می شود. جالب است بدانید که به ایرانی ها اجازه سفر بدون ویزا به مدت ۹۰ روز به ترکیه داده می شود.

ترکیه

گرجستان

کشور زیبای گرجستان که در نزدیک کشور ایران نیز قرار دارد در گذشته برای سفر به این کشور به ویزا نیاز داشتیم اما به دلیل استقبال و همچنین سیاست های گردشگری این کشور گردشگران ایرانی می توانند بدون ویزا به مدت 45 روز در این کشور یبا اقامت داشته باشند. تور گرجستان به دلیل وجود شهرهای زیبا همچون تفلیس و باتومی برای جذب گردشگران ایرانی با ترکیه و سایر کشورهای همسایه خود مثل ارمنستان و آذربایجان رقابت می کند. یکی از محبوبترین مزیت ها برای گردشگران ایرانی وجود فستیوال های موسیقی ایرانی بسیاری که مخصوصا در شهر تفلیس اجرا می شود که باعث شده تور تفلیس نزد ایرانی بسیار محبوب باشد.

گرجستان

صربستان

صربستان کشور محاط در خشکی بوده که در شبه جزیره بالکان قرار دارد که بسیار بر روی گردشگری خود سرمایه گزاری کرده و به همین دلیل برای بسیاری از اتباع ورود به این کشور جهت گردش را به مدت محدود آزاد گذاشته است و ایران نیز جزء این کشورها بوده که برای گردشگران ایرانی به مدت 30 روز قرار داده شده است تا از طبیعت زیبا و شهر های فوق العاده این کشور لذت کافی را ببرند. تور صربستان به دلیل ارزان بودن این کشور برای ایرانیان در سالیان اخیر بطور قابل توجهی در بین هموطنانمان مورد توجه واقع شده است.

صربستان

روسیه

کشور روسیه بزرگترین کشور دنیا می باشد که هم در اروپا و هم درآسیا قرار دارد و با توجه به نزدیک بودن این کشور به قطب شمال اکثر مناطق این کشور سردسیر می باشد.طبق قانونی که اخیرا در روسیه تصویب شده است ، ایرانی ها و اتباع ۱۷ کشور دیگر می توانند به مدت ۸ روز بدون ویزا به روسیه سفر کنند. با تصویب این قانون سفر برای ایرانی ها راحت تر شده است و همچنین باعث بهبود صنعت گردشگری روسیه و بیشتر شدن امکان سرمایه گذاری های خارجی می شود. از این رو هموطنان عزیز ایرانی می توانند به مدت 8 روز از تور روسیه و شهرهای زیبای این کشور لذت کافی را ببرند.
رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...