برج خلیفه در کریسمس 2019

شاید بتوان گفت که دبی در زمینه ی سرگرمی برای توریست ها و مسافران در حال رقابت با شهرهای مهم جهان در این زمینه است. شما میتوانید در دبی انواع و اقسام تفریحات و لذات دنیوی را بیابید.

  1. یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۲۰:۵۷ (۴ سال،۱۱ ماه قبل)

در دبی هیچ سلیقه ای بدون جواب به خانه باز نمیگردد. علاوه بر این مناطق مدرن سرگرمی در دبی میتوانید مناطقی از بافت های قدیمی این مردمان را نیز بیابید و به فرهنگ و رسوم و اثار تاریخی انان دست یابید.

دبی

اما یکی از مهم ترین مناطق سرگرمی و خرید در دبی «برج خلیفه» است که در سال 2010 افتتاح شد و توانست لقب بلندترین سازه ی ایستای جهان را از برج سی ان تورنتو بگیرد. این برج با طراحی فوق العاده ارتفاعی در حدود 830 متر دارد که در بالای ان انتنی قرار داده شده است. این برج که با نام های برج دبی و برج العرب نیز شناخته میشود دارای 163 طبقه ی مهیج است که میتوانید در هر کدام از این طبقات سرگرمی منحصر به فردی را تجربه کنید. 

دبی

برج خلیفه که به خاطر ادای احترام به خلیفه ی امارات از برج دبی به برج خلیفه تغییر نام داده دارای نمایی کاملا شیشه ای است که موجب جذابیت بیشتر این برج شده است و شکوه و عظمت این برج را دو چندان کرده است. به دلیل رسیدگی مداوم تمام این شیشه ها در سرتاسر طول سال تمیز هستند.

بلندای این برج به قدری شما را مبهوت خود میکند که برخی میگویند نمیتوان از پایین بالاترین طبقه ی برج را نگریست.

ساخت برج خلیفه دبی موجب شد تا افراد بیشتری هر ساله به این شهر بیایند و از این برج دیدن کنند. پس از افتتاح این برج مسئولان شهر دبی شاهد هجوم مسافران و گسترش گردشگری و رونق خرید بلیط هواپیما از تهران به دبی در این شهر شد. از مزایای دیگر این برج میتوان به ابنمای موزیکال اطراف این برج اشاره کرد که به زیبایی هر چه تمام تر و مهندسی فوق العاده در کنار این بنای عظیم قرار دارد و نمای فوق العاده ای را به این برج میدهد.

نمایش های ابی موزیکال این ابنما شهرت این برج را در سرتاسر جهان دو چندان کرده و توریست های فراوانی را به خود جلب کرده است. مهم ترین نکته در خصوص برج خلیفه که در همان ابتدا نظر همگان را جلب میکند ارتفاع بیش از اندازه ی ان است که موجب شده تا رکورد بلندترین نقطه ی روی جهان که بشر توانسته است ان را فتح کند را به دست بگیرد. اما جذابیت های این برج به این همین جا ختم نمیشود بلکه درون این برج دنیایی دیگر از لذات و هنر را به نمایش میگذارد.

برج خلیفه

از جمله جاذبه های درونی این برج میتوان به هتل ارمانی اشاره کرد که توسط جورجیو ارمانی موسس برند محبوب و معروف ارمانی طراحی شده است. طراحی داخلی این هتل یکی از باشکوه ترین هتل های دبی به شمار میرود. درون این هتل انواع رستوران ها وجود دارد که از ان جمله میتوان به رستوران امال اشاره کرد که غذاهای هندی را سرو میکند. این هتل دارای 160 اتاق است که 11 طبقه از این برج را در اختیار خود گرفته است. سوئیت های این هتل نیز در طبقات 38 و 39 قرار گرفته اند.

برج خلیفه

رستوران دیگری که در این برج قرار دارد رستوران اتمسفر است که در طبقه 122 این برج قرار دارد و میتوانید در اسمان غذایتان را نوش جان کنید.

یکی دیگر از جاذبه های این برج را میتوان سکوی تماشای ان دانست که منظره ای فوق العاده را برای شما مهیا میکند.

در ابتدای ورود و در طبقه ی اول این برج میتوانید از نانوایی و کافه ایتالیایی ان دیدن کنید.

همه ی این جاذبه ها و امکانات موجب شد تا برج خلیفه بر سر زبان ها بیفتد و گردشگران زیادی به این برج بیایند و از ان دیدن کنند اما ضربه ی نهایی در شهرت این برج زمانی زده شد که با نورپردازی ویژه و جذاب خود سال نوی میلادی 2019 را هر چه با شکوه تر برگزار کرد. ویدئوی این نورپردازی بازدیدکنندگان زیادی را به همراه داشت و به عنوان یکی از باشکوه ترین تبریک های سال نوی میلادی انتخاب شد. اتش بازی بی نظیر و نورپردازی حساب شده همراه با نمایی فوق العاده از تمام شهر تجربه ای بی نظیر را برای کسانی که کریسمس 2019 را در این شهر گذراندند ایجاد کرد.
رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...