چگونه بلیط هواپیمای ارزان و چارتری بخریم ؟

وب سایت دیجی چارتر بلیط هواپیما برای پرواز های داخلی و خارجی را با قیمت بسیار مناسب و چارتر ارائه میکند.

  1. یکشنبه ۲۱ خرداد ۹۶ ساعت ۱۳:۰۷ (۷ سال،۱ ماه قبل)

به گزارش راهنمای سفر من، برای آنهایی که بیشتر اهل مسافرت هستند و در طول سال برای سفر های کاری و تفریحی هزینه های بالایی دارند قیمت بلیط هواپیما بسیار مهم است و همیشه بدنبال راهی هستند که بتوانند بلیط را با قیمت کمتر و بصورت چارتر تهیه کنند.

همانطور که میدانید قیمت بلیط چارتر همیشه بسیار پایین تر از قیمت واقعی همان بلیط است درحالی که از کیفیت پرواز چیزی کم نمی شود.

دیجی چارتر

اما چرا قیمت بلیط چارتر پایین تر است؟

در واقع آژانس های مسافرتی و گردشگری طی قرارداد هایی با ایرلاین های مختلف تمامی بلیط های پروازهای مورد نظرشان را خریداری میکنند و به سایر آژانس های مسافرتی و سایت های فروش بلیط هواپیما با قیمت عادی ارائه میدهند تا به فروش برسد. اما همیشه همه بلیط ها به موقع به فروش نمی رسد و هواپیما با تعدادی صندلی خالی پرواز میکند! که در این صورت آژانس مسافرتی ضرر می کند.

آژانس‌های هواپیمایی در این شرایط بلیط چارتر را ارائه می کنند. بلیط چارتری هواپیما در آخرین لحظه با قیمت بسیار پایین تر به فروش می رسد تا آژانس مسافرتی حداقل بخشی از هزینه را دریافت کند.

در این بین افرادی که می توانند بلیط های چارتری را بدست بیاورند، پرواز مورد نظر را با قیمت بسیار پایین تر خریداری می کنند و در هزینه های خود یک صرفه جویی اساسی کرده اند. بخصوص برای افرادی که در طول سال زیاد به سفر می روند بلیط چارتر بسیار ارزشمند است.


اکنون نکته مهم این است که بلیط چارتر را از کجا و چگونه بخریم؟

وب سایت راهنمای سفر، دیجی چارتر را به عنوان یکی از محبوب ترین سایتها برای خرید بلیط هواپیما با قیمت چارتری و کیفیت عالی معرفی کرد. در واقع بهترین و سریع ترین راه برای پیدا کردن بلیط لحظه آخری و بلیط چارتر هواپیما مراجعه به وب سایت دیجی چارتر است.

مهم ترین ویژگی دیجی چارتر که باعث محبوبیت آن شده است ارائه بلیط هواپیما با قیمت های منحصر به فرد و چارتری است. دیجی چارتر قیمت بلیط هواپیما برای پرواز های داخلی و خارجی را بصورت ویژه ای با همکاری آژانس های معتبر تهیه می کند و در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

کاربران دیجی چارتر میتوانند با مراجعه به سایت (digicharter.ir) مبدا و مقصد سفر را وارد کنند و فهرستی از ایرلاین ها را با زمان های پرواز مختلف و قیمت متفاوت مشاهده کنند و بهترین گزینه را انتخاب کنند.

همچنین در سایت دیجی چارتر فهرستی از پرواز های پیشنهادی با قیمت چارتری ارائه می شود که میان کاربران این سایت بسیار پرطرفدار است.


همانطور که در تصویر مشاهده می کنید سایت دیجی چارتر در تاریخ ذکر شده ، قیمت بلیط کیش به تهران را با قیمت 36 هزار تومان ارائه کرده است که واقعا منحصر به فرد است. در تمام طول سال و برای تمامی مسیر های داخلی و خارجی شما می توانید قیمت های منحصر به فرد را در این سایت پیدا کنید و بصورت آنلاین خریداری کنید.

بلیط چارتر مشهد و کیش در پرواز های داخلی و بلیط چارتر استانبول در پرواز های خارجی جزو محبوب ترین مسیر های دیجی چارتر (digicharter.ir) است.

امکان خرید اینترنتی بلیط هواپیما و رزرو بلیط هواپیما از طریق اپلیکیشن اندروید دیجی چارتر ، یکی دیگر از ویژگی های محبوب این وب سایت معتبر است.

امکان استرداد بلیط خریداری شده ، امکان مشاهده ظرفیت پرواز ها و امکان خرید بلیط هواپیما لحظه آخری نیز جزو ویژگی های برتر دیجی چارتر است. 


شماره پشتیبانی : 09196588681

فکس : 02143859685

ایمیل : digicharter@gmail.com

برای کسب اطلاعات بیشتر وارد تلگرام دیجی چارتر شوید.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...