خرید بهترین آفرهای تورهای داخلی در تیرماه 97

اگر چه خرید تورهای داخلی همچون تورهای کیش با شروع تابستان و گرمای این فصل چندان هم باب میل آژانس های مسافرتی نبوده و در واقع داغی این فصل همراه با داغی بازار خرید تورهای مسافرتی داخلی نخواهد بود. با این حال هنوز هم تورهای داخلی کشور طرفداران خاص خود را دارند.

  1. سه شنبه ۵ تیر ۹۷ ساعت ۱۴:۳۲ (۵ سال،۹ ماه قبل)

در بین تورهای داخلی، تورهای کیش شاید در حال حاضر به عنوان مهمترین گزینه پیشروی مسافرین و گردشگران کشور مطرح باشد. به دلیل اهمیت کیش و تورهای آن در نظر مسافرین، شما را با ین جزیره و وضعیت تورهای آن در ادامه مطلب آشنا خواهیم کرد.

تور خارجی 

کیش جزیره ای خارق العاده با آثار گردشگری بسیاری است که در آب های خلیج فارس همچون نگینی درخشان خود را در ذهن علاقمندان نمایان می کند. این جزیره که به آب های آزاد هم وصل بوده دارای سواحل دیدنی بوده و برای هر بیننده ای جذاب خواهد بود. اگر چه در حال حاضر و با فرارسیدن فصل تابستان و با افزایش دمای هوا گرمای کیش طاقت فرسا بوده اما با وجود این هم باز این جزیره و بخصوص آفرهای تور لحظه آخری کیش مورد توجه بسیاری از هموطنانمان و حتی گردشگران از سایر نقاط دنیا خواهد بود. کیش در این فصل از سال اگر چه بسیار گرم و شرجی است اما مکانی فوق العاده ای برای تفریحات ساحلی و ورزش های آبی است. از طرف دیگر وجود امکان اقامتی لوکس و متنوع با قیمت های مناسب هم در جذب گردشگران به سمت این جزیره جنوبی کشور موثر خواهند بود.

تور خارجی

جالب است بدانید که محبوبیت جزیره کیش در بین علاقمندان باعث شده حتی امروزه آفرهای کیش به جزء تهران از سایر شهرستان های ایران هم طرفداران بیشماری پیدا کنند. البته وجود تنوع بالای خطوط پروازی به مقصد کیش از اکثر نقاط کشور و علاوه بر مبداء تهران با مبداء اکثر شهرستان ها و بخصوص مراکز استان ها هم در تنوع تورهای کیش علاوه بر مبدا تهران از سایر شهرستان کشور بسیار نقش پر رنگی را دارد. به عنوان مثال آفرهای تور کیش از شیراز در بین شهرستان کشور طرفداران بسیاری را دارد. همچنین اگر چنان چه خواستار اخذ تورهای کیش از شهرستان های کلان شهر کشور هستید هیچ جای جای نگرانی نیست و تنها کافیست به وبسایت جامع گردشگری و مجری مستقیم تورهای داخلی به آدرس com.تورکیش-تورمشهد مراجعه نموده و آفرهای ویژه کیش از اغلب شهرستان بزرگ به مقصد کیش که توسط آژانس های مسافرتی مجرب و معتبر ارائه می شوند نهایت بهره را ببرید.

تور خارجی

اما بعد از کیش در نظر علاقمندان به مسافرت های گردشگری و توریستی، نقطه دیگری از کشور که جلب توجه می کند بی گمان جزیره زیبای قشم خواهد بود. این جزیره با توجه به برخورداری از ظرفیت های بالای گردشگری و اماکن تفریحی و توریستی مدرن خود در جذب گردشگران از سراسر کشور و حتی سایر نقاط دنیا به سوی جنوب کشور نقش بسزایی بخصوص در سالیان اخیر داشته است. این جزیره با وجود آثار گردشگری جذاب خود همچون جنگل های حرا و البته به دلیل نزدیکی به سایر جزایر جنوبی ایران مثل جزیره هنگام و هرمز در حال حاضر به یکی از قطب های گردشگری کشور تبدیل شده است. این مسئله به نوبه خود باعث شده که تورهای قشم هم در بین تورهای داخلی طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد. اگر چه آفرهای تور قشم در تابستان و تیر ماه با آغار گرمای هوا با استقبال کمتری روبه رو خواهند بود اما این خود یه فرصت استثنائی برای طرفداران همیشگی قشم است که خود را در این فصل گرم سال با آفرهای ارزان قیمت قشم به این جزیره زیبای کشور برسانند.

تور خارجی

از دیگر تورهای داخلی پر اهمیت کشور می توان به تور مشهد اشاره کرد که در زمره سه مسیر پر اهمیت کشور قرار می گیرد. این شهر که یکی از کلان شهرهای بزرگ کشور است به دلیل وجود حرم امام رضا (ع) و قدمت نسبتا زیاد و برخورداری از آثار گردشگری جذاب باعث شده تا خیلی از ایرانیان در تابستان حتی برای یکبار هم که شده خود رابه مشهد برسانند. البته وجود هتل های متعدد با قیمت های متنوع هم این امکان را برای علاقمندان به این شهر هم فراهم می کند که حتی با بودجه ای اندک بتوانند خود را به این شهر کشور برسانند. تعطیلات تابستان فرصت خوبی برای بسیاری از شیفتگان امام هشتم شیعیان خواهد بود تا خود را به این شهر برسانند. محبوبیت این شهر در کل کشور همه گیر شده و باعث گردیده که تورهای مشهد از شهرستان از جمله تور مشهد از تبریز هم طرفداران بسیاری پیدا کنند. تیرماه به توصیه ما به شما عزیزان فرصت خوبی برای سفر به مشهد با قیمت های باورنکردنی آفرهای مشهد خواهد بود.

تور خارجیرپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...


پربازدیدترین های هفته