آشنایی با بهترین شرکت‎های هواپیمایی که از فناوری هوشمند بهره می‎برند

امروزه فضای مجازی و اینترنت به بخش بزرگی از زندگی بشر تبدیل شده است و اینطور به نظر می‎آید که بدون آنها زندگی ممکن نیست. بشر امروزی می‎تواند کوچکترین نیازهای خود را در این فضا پیدا و رفع کند. همین امر سبب شده تا اینترنت و تکنولوژی نقشی غیرقابل انکار را در زندگی افراد ایفا کنند.

  1. چهارشنبه ۱۶ بهمن ۹۸ ساعت ۱۷:۳۵ (۴ سال،۳ ماه قبل)

با توجه به اهمیت این موضوع مدیران شرکت ها سازنده هواپیما همیشه و همواره به فکر بکار گیری این نوع تکنولوژی در ساخت هواپیماهای خود بوده‎اند تا مسافرانی که با استفاده از بلیط هواپیما قصد انجام سفر هوایی را دارند در حین پرواز از این خدمات بهره‎مند شوند.

شرکت هواپیمایی

بسیاری از این شرکت ها با یکدیگر در میزان بکارگیری این نوع تکنولوژی با یکدیگر در حال رقابت می‎باشند و هرکدام از آنها سعی دارند با ارائه خدمات و تسهیلات بیشتر به رفع نیاز مسافرانی که با بلیط هواپیما و بلیط خارجی قصد انجام سفر هوایی دارند بپردازند.

در این رقابت برخی از ایرلاین‎ها توانسته‎اند با بکاری هواپیماهای پیشرفته‎تر در این رقابت پیروز شوند و گوی سبقت را از دیگر رقبا بربایند و به مسافرانی که با استفاه از رعایت نکاتی درباره خرید بلیط هواپیما و بلیط ارزان هواپیما قصد سفر دارند امکانات بیشتری را ارائه کنند.

در ادامه به معرفی برخی از این شرکت‎های هواپیمایی خواهیم پرداخت که همه ساله هزاران مسافر با استفاده از بلیط هواپیما و بلیط خارجی از خدماتی که این شرکت‎ها ارائه می‎کنند استفاده می‎کنند و به مقاصد مورد نظرشان انتقال پیدا خواهند کرد.

همانطور که گفته شد اینترنت جزئی جدایی ناپذیر از زندگی بشر شده است و دسترسی به این تکنولوژی حتی در سفرهای کوتاه هوایی نیز برای برخی از افراد بسیار حیاتی و ضروری می‎باشد.

با توجه به این موضوع شرکت‎ها هواپیمایی که بتوانند این امکان را در اختیار مسافران خود قرار دهند از اقبال عمومی بیشتری برخوردار هستند و مسافران بیشتری با استفاده از بلیط هواپیما و تهیه بلیط ارزان هواپیما از خدماتی که این شرکت ‎هواپیمایی ارائه می‎کند استفاده خواهند کرد.

امروزه داشتن امکانات بیشتر و همچنین ارائه بهترین خدمات به مسافرانی که با استفاده از بلیط خارجی و بلیط ارزان هواپیما قصد انجام سفر هوایی را دارند یکی از الویت‎ها بوده و به شکلی فزاینده در حال رشد است.

شرکت هایی که خود را با توجه به این تغییرات همسو کرده‎اند می‎توانند بیشترین و بهترین نتیجه را بدست آورند وسهم بیشتری از مسافرانی که با بیط هواپیما قصد انجام سفر هوایی را دارند را به خود اختصاص دهند. این شرکت‎ها با ایجاد یک ارتباط پرسرعت بین مسافران و اینترنت می‎توانند رضایت مسافران خود را به شکلی موثر جذب کنند.

تراولوکا یک سیستم رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما می‎باشد که اخیرا یک تحقیق در مورد پروازهایی که بیش از 50 دقیقه به طول می‎انجامد و دوستدار تکنولوژی هستند انجام داده است. در این هواپیماها مسافرانی به اینترنت پرسرعت، تلویزیون، ارسال پیام‎های متنی و اتصالات برقی دسترسی دارند.

در این تحقیق این شرکت‎های هواپیمایی با هم مقایسه شده‎اند و بهترین آنها توسط این سرویس معرفی شده است. توجه به این نکته که مهمترین عامل در معرفی این شرکت‎های هواپیمایی میزان رضایت و استفاده مسافران از این نوع تکنولوژی‎ها بوده است بسیار اهمیت دارد.

شرکت هواپیمایی قطر ایرویز

شرکت هواپیمایی قطر ایرویز

این شرکت هواپیمایی در رتبه اول این نوع شرکت‎های هواپیمایی قرار می‎گیرد. اولین و مهمترین مساله‎ای که سبب شده تا این شرکت هواپیمایی به این رتبه دست پیدا کند راه اندازی تکنولوژی supper wifi در هواپیماهای این شرکت هواپیمایی بوده است کع با استفاده از این تکنولوژی مسافرانی که با استفاده از خرید بلیط خارجی ارزان و یا بلیط ارزان هواپیما از هواپیماهای این شرکت هواپیمایی استفاده می‎کنند به اینترنت پر سرعت در حین پرواز دسترسی خواهند داشت.

ارائه این سرویس به مسافران بسیار موفقیت آمیز بوده است و سبب شگفت‎زدگی مسافرانی که از این نوع هواپیماها استفاده کرده بودند شده است و همین موضوع دلیل بود تا این شرکت هواپیمایی توسط مورد تقدیر بسیار از اتحادیه‎های هواپیمایی و پروازی قرار گیرد.

این شرکت هواپیمایی همواره در استفاده از بروزترین تکنولوژی ها و ارائه خدمات روز جهان پیش قدم باشد و از این جهت یکی از بهترین خطوط هوایی جهان متعلق به این شرکت هواپیمایی بوده است و همه ساله هزاران مسافر با استفاده از بلیط خارجی و یا با بلیط ارزان هواپیما به سفر هوایی با استفاده از خدمات این شرکت هواپیمایی می‎پردازند.

 در این شرکت هواپیمایی از پیشرفته‎ترین تکنولوژی‎های جهان چه در کابین خلبان و چه در بخش مسافران استفاده خواهد شد.

شرکت هواپیمایی امارات

این شرکت هواپیمایی که رقیبی سرسخت برای شرکت هواپیمایی قطری می‎باشد در استفاده از تکنولوژی‎های روز دنیا در هواپیماهای خود مشغول است و با ارائه خدماتی با کیفیت همه ساله به شمار مشتریان خود می‎افزاید. در هواپیماهای این شرکت مسافرانی که با استفاده از بلیط هواپیما و بلیط ارزان هواپیما قصد استفاده از خدمات ارائه شده توسط این ایرلاین را دارند.

اینترنت پرسرعت ارائه می‎شود که مسافران می‎توانند از آن بهره‎مند شوند. علاوه‎بر این در هواپیماهای این شرکت 3500 حلقه فیلم موجود است که مسافران در صورت تمایل می‎توانند از آنها استفاده کنند.

خدماتی چون نمایش های تلویزیونی، موسیقی، بازی‎ها و پخش های زنده و آنلاین برنامه‎های تلویزیون در این شرکت هواپیمایی به مسافرانی که با استفاده از بلیط خارجی و بلیط ارزان هواپیما از هواپیماهای این شرکت برای جابجای استفاده می‎کنند ارائه می‎شود.

شرکت هواپیمایی امارات

وجود این نوع خدمات سبب شده تا این شرکت هواپیمایی یکی ار بهترین ایرلاین های جهان باشد و هزاران مسافری که در طول سال از خدمات آن استفاده می‎کنند از این شرکت و خدمات آن رضایت کاملی داشته باشند.

در گذشته این شرکت را بیشتر بدلیل خدماتی که حین پرواز ارائه می‎کند و همچنین داشتن کابین‎های پیشرفته و منحصربفردش می‎شناختند اما امروزه یکی دیگر از شاخصه‎های بزرگ این شرکت هواپیمایی که سبب بیشتر آن نیز شده است استفاده از تکنولوژی‎های روز دنیا و ارائه آنها به مسافران خواهد بود.

شرکت دلتا ایرلاینز

این شرکت هواپیمایی بعد از دو شرکت هواپیمایی گفته شده در مقام سوم قرار می‎گیرد. این شرکت در بین بزرگترین شرکت‎های هواپیمایی نیز قرار دارد و مقام چهارم از این لیست را به خود اختصاص داده است. جالب توجه است که این شرکت هواپیمایی با جابجایی 164 میلیون مسافر در سال 2013 به عنوان دومین شرکت هواپیمایی بر اساس تعداد انتقال مسافر در جهان شناخته شده است.

هم اکنون در هر روز 247 پرواز به نقاط مختلف جهان توسط این شرکت هواپیمایی صورت می‎گیرد که این موضوع بیانگر میزان محبوبیت و شهرت این شرکت هواپیمایی خواهد بود.

این شرکت هواپیمایی در پروازهای خود خدمات مختلفی را ارائه می‎کند که یکی از انها که سبب شده به جهت آن در مقام سوم از این لیست قرار بگیرد آن است که در این شرکت هواپیمایی برای مسافران امکان ارسال رایگان پیام متنی در طول سفر بوجود آمده است.

داشتن چنین خدماتی در طول پرواز سبب شده تا رضایت مسافران از سفر خود افزایش پیدا کندو نتیجه آن بالا رفتن میزان مشتریان و شهرت این شرکت هواپیمایی بوده است.

از مقام 4 تا 10 شرکت‎های هواپیمایی قرار گرفته‎اند که در طول سفر به مسافران خود خدمات مختلفی از تکنولوژی روز جهان را ارائه می دهند که برخی از آنها عبارتند از دسترسی مسافران به بازی ها و سرگرمی‎های آنلاین، خدمات مرتبط به اینترنت و همچنین اینترنت بی‎سیم و تماشای تلویزون و برنامه3های زنده پخششده در آن.

ارائه این خدمات سبب شده تا مسافران در طول پرواز از رضایت بیشتری برخوردار باشند و بیشتر لذت ببرند.



رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...