چاپ بروشور

به گزارش طرح اندیش در چند سال گذشته ، شرکت ها به منظور دسترسی بیشتر به مشتریان به رسانه های چاپی متمایل شده اند.

  1. یکشنبه ۲۵ مهر ۰ ساعت ۲۰:۲۲ (۱ ماه،۱ هفته قبل)

با استفاده از تاکتیک هایی مانند پست مستقیم و همچنین ارسال مواد چاپی در نمایشگاه ها و رویدادهای تجاری ، می توانید دارایی هایی را به دست آورید که مکمل کمپین های دیجیتالی است.

چاپ بروشورها که هم از نظر شکل و هم از نظر پیام بسیار فشرده هستند ، اطلاعات زیادی در مورد اندازه آنها ارائه می دهند. اکثر بروشورها قادر به معرفی شرکت ، ارائه یک تصویر کلی از محصولات و/یا خدمات ، و همچنین به اشتراک گذاشتن ویژگی ها و مزایا و اطلاعات تماس - در اصل یک نسخه فشرده از آنچه یک وب سایت انجام می دهد ، هستند.

 یکی از مزایای چاپ بروشور این است که وقتی به خوبی انجام شود ، مصرف کننده به خوبی می داند که شرکت شما در مورد چیست و تنها با مرور بروشور خود چه چیزی را ارائه می دهید.

یک بروشور با طراحی خوب و چاپ حرفه ای محصول را به فروش می رساند. وقتی بروشورها به درستی چاپ و به بازار عرضه شوند ، می توانند مصرف کنندگان را هیجان زده و وسوسه کنند تا درباره تبلیغات یا رویدادی که در دست اجرا دارید اطلاعات بیشتری کسب کنند.

بروشور

مزایای چاپ بروشور

ابزار بازاریابی

بروشورها یک ابزار بازاریابی قدرتمند هستند که به افزایش آگاهی از برند کمک می کند زیرا جزوات به راحتی توزیع می شوند و به راحتی قابل خواندن هستند. شرکت ها می توانند اطلاعات مفصلی در مورد خود ارائه دهند و محصولات یا خدمات خود را تبلیغ کنند.

تاثیر گذاری زیاد در فروش و تبلیغ محصول و شرکت

توجه به این نکته ضروری است که بروشورها به شکل ظاهری حرفه ای کمک می کنند. هنگامی که یک بروشور را با طراحی لوگوی خود چاپ می کنید ، بخشی از یک استراتژی نام تجاری ثابت می شود ، که به نوبه خود باعث فروش می شود و اعتماد ایجاد می کند. حتی زمانی که مشاغل کوچک در حال دیجیتالی شدن هستند ، یک بروشور فیزیکی در دست مشتری میتواند تاثیر بسزایی در فروش و تبلیغ محصول و شرکت شما داشته باشد. همچنین بروشورها برای مصرف کننده باقی می مانند.

حمل و نقل آسان

 آنها را می توان در جیب یا کیف گذاشت و در حین رفت و آمد یا هنگامی که مصرف کننده به مقصد رسید ، مطالعه کرد. و بر خلاف ایمیل ها ، بروشورها حذف نمی شوند. این امر حضور آنها را بیشتر از ابزارهای دیجیتالی مثر می کند.

بروشور

بروشور سه لت

بروشورها اغلب در چندین سبک تاشو هستند ، دو سبک رایج بروشورهای سه لت و دو لت است. چاپ بروشور سه لت در مواردی که شما مایل به قرار دادن اطلاعات طولانی در مورد محصول یا خدمات خود برای فروش و جذب مشتری هستید ، بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. با چاپ بروشور سه لت ، فضای آن را در سه بخش مختلف که اغلب جزئیات ، تصاویر و نمودارها در آن وارد می شوند ، تقسیم می کنید.

از بروشور سه لت در چه مواقعی استفاده میشود؟

از بروشور سه لت زمانی استفاده می شود که می خواهید اطلاعات مختلفی مانند منوهای رستوران ، خدمات نظافت ، راهنمای سفر یا لیستی از پیشنهادات یک شرکت را نمایش دهید.

فواید و مزایای استفاده بروشور سه لت

طراحی منحصر به فرد سه صفحه ای به شما امکان می دهد اطلاعات زیادی را در یک فضای محدود قرار دهید ، بنابراین می توانید هر گونه عکس ، اطلاعات و...را با طراحی خوب درون بروشور خود قرار بدهید. آنها همچنین با توجه به طراحی باریک بسیار قابل حمل هستند. افراد می توانند آنها را در جیب یا کیف دستی قرار دهند تا با خود ببرند. همچنین اگر می خواهید بروشور خود را در نقاط مختلف شهر قرار دهید ، طراحی بروشور سه برابر شما را در مزیت قرار می دهد. اندازه سه تایی یک اندازه استاندارد است ، به این معنی که بسیاری از دارنده های بروشور و قفسه ها برای نگهداری این اندازه خاص ایجاد شده اند. به دلیل تنوع در قالب ، روشهای بی پایان برای ایجاد یک بروشور با طراحی خوب وجود دارد.

بروشور

بروشور تبلیغاتی

این یک حقیقت است که بروشورها وب سایت های فشرده ای هستند زیرا چاپ بروشور تبلیغاتی با طراحی خوب می تواند تمام اطلاعات مربوط به نام تجاری شما را که می خواهید مشتریان شما بدانند ، در خود داشته باشد. چاپ بروشور تبلیغاتی خوب شرکت شما را معرفی می کند ، تصاویری از خدمات ارائه شده را نشان می دهد ، شامل اطلاعات تماس و حتی توصیفات است.

این بدان معناست که تنها با مرور بروشور خود برای چند دقیقه ، یک مشتری می تواند دقیقاً بداند که شما چه کاری انجام می دهید و چگونه به شما دسترسی دارد. اما مدیریت مطالب و طراحی چاپ بروشور تبلیغاتی کار چندان راحتی نیست و هرکسی نمیتواند از پس آن بر بیاید.

اگر در زمینه چاپ و طراحی بروشور سوالی دارید میتوانید با متخصصان چاپ و طراحی چاپ طرح اندیش ، ارتباط برقرارکنید.

بروشور

نکاتی در مورد چاپ بروشورها

گزینه های کاغذ و پایان می تواند بروشور شما را تقویت کند. کاغذها و بافتهای ضخیم تر می توانند ظاهر و احساس حرفه ای تری را به ارمغان بیاورند ، در حالی که محتوای شما را به دلیل طراحی بالا ارزشمندتر نشان می دهند.

همچنین نوع بروشوری که انتخاب می کنید ( دو لت ، سه لت ، دروازه ای و...) تأثیر زیادی بر نحوه نمایش محتوای شما خواهد داشت زیرا شما می خواهید مطالب و تصاویر شما به شیوه ای منطقی جریان یابد تا خواننده پیام اصلی شما را از دست ندهد. همچنین می خواهید دعوت به عمل خود را در مکانی قرار دهید که مطمئن باشید آن را مشاهده خواهند کرد.

نتیجه گیری

تنها چیزی که از برداشت اول مهمتر است ، تأثیر ماندگار است. یک بروشور یک فرصت دیگر به شما می دهد تا کسب و کار خود را ارتقا دهید. بروشورها ممکن است روش قدیمی توزیع اطلاعات به نظر برسند ، اما طول عمر آنها ؛ موثر بودن آنها را نشان می دهد. چاپ بروشورهایی که بر مزایا و کارآیی کسب و کار شما تأکید می کند ، می تواند اهداف مختلفی را ارائه دهد ، از بازاریابی گرفته تا دارایی های فروش و فراتر از آن. اگر به دنبال افزودن بروشور به استراتژی های بازاریابی خود هستید، با طرح اندیش تماس بگیرید و از انواع گزینه های چاپ بروشور جویا شوید.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...