فروش خرد و عمده سیلیکون قالب گیری RTV-2

امروزه قالب ها نقش بسیار زیادی در تسریع کارهای صنعتی و هنری دارند و سبب شده اند تا با ایجاد یک قالب الگو و تزریق سایر مواد در آن, روند تولید محصولات سرعت یابد.

  1. یکشنبه ۱۲ دی ۰ ساعت ۱۰:۲۱ (۱۱ ماه قبل)

این قالب ها می توانند دارای کاربردهای متنوعی از صنایع تا هنرهای تجسمی داشته باشند, همچنین می توانند دارای جنس های متنوعی نیز باشند. برای مثال می توانند جنس های رزینی و یا سیلیکونی داشته باشند که در این مقاله به سیلیکون قالب گیری RTV-2 می پردازیم که امروزه کاربرد های بسیار زیادی دارند و به دلیل خواص منحصر به فرد خود طرفداران زیادی پیدا کرده اند. قالب سازی در نگاه اول شاید صرفا به کسب و کارهایی نظیر مجسمه سازی نزدیک باشد, اما سیلیکون قالب سازی RTV-2 در ساخت شمع, لوازم یدکی دستگاه های متعدد, ساخت قطعات ماشین آلات, قالب های وسایل الکتریکی, صنایع مبلمان و بسیاری دیگر از کسب و کارها کاربرد دارد. در سالیان اخیر استفاده از سیلیکون های قالب گیری در دکوراسیون ساختمان ها نیز ورود پیدا کرده اند. بسیاری از قالب های تزئینی ساختمان مانند قرنیز دیوارها, ستون های کناری و میانی, نرده، سقف, فواره ها, شومینه و غیره با این سیلیکون قابل ساخت است. این محصول کاربردی را می توان در مقادیر متفاوت به صورت خرد و عمده از طریق بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی مواد شیمیایی یعنی اُشیم خریداری نمود.

آشنایی با سیلیکون قالب گیری RTV-2

به صورت کلی سیلیکون یا پلی سیلوکسان جز دسته ی پلیمرها به حساب می آید که از مونومر سیلوکسان ساخته و تولید می شود. این دسته از مواد معمولاً به شکل روغن و مواد لاستیکی می باشند. در نگاه دقیق تر و علمی تر, سیلیکون‌ها سیلوکسان ‌های پلیمریزه شده یا پلی سیلوکسان‌ ها می باشند که شامل یک زنجیره اصلی از سیلیکون و اکسیژن هستند که با دو گروه آلی متصل به هر مرکز سیلیکون تشکیل شده‌اند و معمولاً گروه های آلی آن متیل هستند. مولکول های این مواد می توانند به شکل های حلقوی یا پلیمری وجود داشته باشند. با تغییر طول زنجیره سیلیسیوم و اکسیژن, گروه های جانبی و اتصالات عرضی، می توان سیلیکون هایی به دست آورد که ویژگی هی مد نظر مصرف کننده را داشته باشند و به این صورت به طیف گسترده ای از کاربردها خواهیم رسید.

منظور از سیلیکون های RTV-2 (مخفف Room-Temperature-Vulcanizing)، لاستیک یا رابرهای سیلیکونی دو جزئی می باشند که در دمای محیط بسیار کارآمد عمل می کنند. هر بخش از سیستم شامل یک اتصال دهنده (همان بخش سیلیکونی) و یک کاتالیزور (همان بخش سخت کننده) است که وقتی دو قسمت با هم مخلوط می شوند با یکدیگر وارد واکنش می شوند و خواص مورد نظر را ارائه می دهند. با تغییر میزان استفاده از این دو جز می توان غلظت ها و ویژگی های مختلفی را به دست آورد. فروشگاه مواد شیمیایی اُشیم افتخار این را دارد که با کیفیت ترین نوع این محصول را در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار دهد.

RTV-2 به صورت کلی به عنوان یک مایع یا خمیر عرضه می شود و نوعی سیلیکون است که پس از مخلوط شدن, سخت می شود و قالب مد نظر را ایجاد می کند. RTV-2 از نظر مولکولی معمولاً شامل پلیمرهای راست زنجیر سیلیکونی، پرکننده‌های معدنی یا رزین‌های سیلیکونی تقویت‌کننده، یک اتصال دهنده متقاطع یا عرضی، یک کاتالیزور و یک بازدارنده برای کنترل طول عمر مخلوط می باشد تا فرایند پردازش آن به بهترین نحو صورت پذیرد. اتصال عرضی با مخلوط کردن دو جزء آغاز می شود و با تراکم از طریق استفاده از یک کاتالیزور تکمیل می گردد.

از ویژگی های مطلوب این سیلیکون قالب گیری که آن را برای کارهای متفاوت بسیار کارامد ساخته است, پایداری بالای آن در گستره ی دمایی زیادی است که از دماهای بسیار پایین تا دماهای بسیار بالا از خود به نمایش می گذارد. این پایداری می تواند از دماهای منفی ( تا حدود 80- درجه سانتیگراد) تا دماهای بسیار بالا ( تا بالای 250 درجه سانتیگراد) بدون تغییر باقی بماند. از طرف دیگر این محصول، این ویژگی را دارد که در تغییر دماهای لحظه ای و آنی نیز از خود پایداری نشان دهد. برای مثال گرم کردن و یا سرد کردن 100 درجه ای آن بین دماهای مختلف نیز ممکن است و آن را دچار آسیب نمی کند. ( با توجه به این نکته که این سیکل و دوره ی دمایی اگر برای تعداد دفعات بسیار زیاد تکرار شود می تواند سبب آسیب دیدگی آن شود و جز رفتارهای خشن با محصول سیلیکونی می باشد.)

لذا این ویژگی ها و مشخصات کاربردی, سبب شده است که این محصول نه تنها به عنوان یک ماده جهت قالب گیری کارهای هنری, بلکه در قالب گیری های صنعتی نیز کاربرد داشته باشد. فروشگاه آنلاین مواد شیمیایی اُشیم, خرید سیلیکون قالب گیری RTV-2 به صورت خرد و عمده را برای تمامی مصرف کنندگان آن آسان نموده است.

روش ساخت و تولید لاستیک های سیلیکونی RTV2 با روش های ریختن و غوطه وری ((pouring and dipping بر اساس نوع محصول و کاربرد آن می باشد. پس از اختلاط مواد لاستیکی سیلیکونی با کاتالیزور مناسب، محصول نهایی شکل می گیرد.

فروش آنلاین مواد شیمیایی | خرید مواد آزمایشگاهی

فروشگاه آنلاین مواد شیمیایی اُشیم

فروشگاه اُشیم, به عنوان جامع ترین و بزرگترین فروشگاه برخط خرید مواد شیمیایی, عرضه تمامی محصولات بیان شده در این مقاله را چه به صورت خرد و چه به صورت عمده فراهم ساخته است و علاوه بر خرید, امکان مشاوره با کارشناسان خبره را نیز در این زمینه فراهم نموده است, لذا می توان سیلیکون قالب گیری RTV-2 و یا مواد شیمیایی دیگر را با آگاهی کامل از این فروشگاه تهیه نمود.

ذکر این نکته ضروری است که تنوع محصولات این فروشگاه محدود به سیلیکون ها و یا فروش سیلیکون قالب گیری RTV-2 نمی شود؛ بلکه ارائه و فروش انواع مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی, از جمله پلاستی سایزر ها, افزودنی ها, پلیمر ها, حلال ها, روغن ها, مواد شیمیایی پودری مانند انواع نمک های فلزی و آلی, چسب ها ، موم ها ، انواع مختلف رزین ها و بسیاری از مواد شیمیایی دیگر, از افتخارات این مجموعه می باشد.

راه های ارتباطی فروشگاه اُشیم جهت استعلام قیمت و خرید خرد و عمده سیلیکون قالب گیری RTV-2 و انواع مواد شیمیایی دیگر به صورت زیر می باشد.

تلفن: 88446925-021 و 88428964-021

موبایل: 09209091600

آدرس سایت: https://oshim.ir

رسانه های اجتماعی: @oshim.irرپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...