کاهش وزن همراه با حفظ حجم عضلات بدن با ال کارنیتین یورونچرال ایتالیا ! + فیلم و عکس

وظیفه اصلی ال کارنیتین در بدن کمک به سوخت و ساز و تبدیل غذا به انرژی می باشد و این عمل را از طریق انتقال اسیدهای چرب به داخل میتوکندری ها و اکسیداسیون آنها و در نتیجه تولید انرژی انجام می دهد.

  1. یکشنبه ۱۵ مرداد ۹۶ ساعت ۱۹:۵۰ (۴ سال،۵ ماه قبل)

براین اساس مصرف مکمل کارنیتین عاملی جهت افزایش کاتابولیسم جربی ها و در نتیجه کاهش وزن می باشد. از طرف دیگر مصرف چربی ها به عنوان منبع انرژی موجب صرفه جویی در مصرف گلیکوژن عضلات گردیده و با حفظ ذخایر گلیکوژن به تاخیر در بروز خستگی ورزشکار می انجامد.

ال کارنیتین

محصول ال-کارنیتین شرکت OFI ایتالیا حاوی منگنز است که باعث تسهیل استفاده از کربوهیدرات ها، پروتئین ها و چربی ها در بدن می شود. این عنصر بطور طبیعی در میتوکندری وجود دارد و در تولید انرژی نفش ایفا می کند.

ال کارنیتین

محصول ال-کارنیتین OFI حاوی پیریدوکسین (Vit B۶) می باشد که در بدن انسان در بسیاری از واکنش های متابولیسم اسیدآمینه به عنوان کوفاکتور عمل می کند و برای متابولیسم پروتئین ها و کربوهیدرات ها ضروری می باشد.  

ال کارنیتین

محصول ال-کارنیتین شرکت OFI ایتالیا حاوی کارنوزین می باشد که نوعی آنتی اکسیدان است که در مغز و ماهیچه ها تجمع دارد و برای عملکرد ماهیچه ها بسیار مهم است. سطوح بالای کارنوزین در عضلات با کاهش خستگی ماهیچه ها و افزایش عملکرد عضلات در ارتباط است، کارنوزین سبب افزایش قوا و حفظ حجم ماهیچه ها می شود.

ال کارنیتین

طبقه بندی : افزایش دهنده سوخت و ساز بدن، کاهش دهنده وزن

محتویات : ال کارنیتین – ویتامین B۶ – منگنز

مقدار مصرف : روزانه یک عدد استیک ۱۵ میلی لیتری

بسته بندی : ۱۴ استیک ۱۵ میلی لیتری در یک بسته

شرکت واردکننده : شرکت تکاژه (تدبیرکالای جم)، نماینده انحصاری OFI ایتالیا


وبسایت :http://tadbirkala.blog.ir

سفارش محصول : ۰۹۱۹۲۳۰۸۷۵۰ – ۰۲۱۸۸۶۴۹۰۲۹

تلگرام : tadbirkala@

اینستاگرام : tadbirkala@ رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...