دکتر روانشناس تهران دکتر علوی نژاد

دکتر روانشناس تهران و بی نیازی به دارو: گاهی در زندگی با مشکلاتی روبرو می شوید که دشوار به نظر می رسند. ممکن است در شرایط نامبرده راهکارهای مختلفی را به کار برید. مثل مسافرت رفتن، ورزش کردن یا صرف ساعات زیادی به اشتغال. اما برای عبور از مشکلات حاد بهتر است از روانشناس کمک بگیرید.

  1. شنبه ۴ بهمن ۹۹ ساعت ۱۷:۱۶ (۲ سال،۴ ماه قبل)

زمان برای شما نمی ایستد. بسیاری از مشکلات نیز به خودی خود حل نمی شوند. این قبیل مشکلات می توانند سرعت شما را برای رسیدن به موفقیت کاهش دهند. دکتر روانشناس تهران مشکلات شما را به خوبی شناسایی کرده و بهترین درمان ممکن را برای شما فراهم می آورد.

در ادامه مواردی مرور می شود که در انتخاب و مراجعه به یک دکتر روانشناس در تهران به شما کمک کند.

تلاش برای ایجاد و حفظ روابط

سلامت روانی ما می تواند به طرق مختلف بر روابط ما تأثیر بگذارد. عواملی از قبیل زیر را می توان نام برد:

عقب نشینی از افراد نزدیک به خود

ایجاد ناامنی در رابطه

تکیه شدید به شخص دیگر برای حمایت عاطفی

علاوه بر این، "افرادی که با مشکلات روانی یا عاطفی دست و پنجه نرم می کنند نیز ممکن است در روابط محل کار یا مدرسه ، کار تیمی یا حین برقراری ارتباط با مافوق، همکاران یا زیردستان مشکل داشته باشند." همه این شرایط می تواند لطمه ای به روابط جدید و یا روابط موجود وارد کند. اگر اغلب خود را در تعارض با دیگران می بینید یا در انتقال احساسات خود به دیگران مشکل دارید، دکتر روانشناس خوب در تهران می تواند به شما کمک کند. دکتر علوی نژاد می گوید: "یک روانشناس ماهر می تواند مهارت های اجتماعی پیشرفته، مانند ابراز وجود احترام آمیز، پایبند بودن به زبان" من "به جای" شما "، جنگ عادلانه و غیره را به شما بیاموزد.

 آیا آسیب روحی را تجربه کرده اید و هنوز به دکتر روانشناس تهران مراجعه نکردید؟

کسانی که سابقه آزار جسمی یا جنسی یا آسیب های دیگری دارند و به طور کامل از آن بهبود نیافته اند نیز می توانند از دکتر روانشناس تهران یا سایر شهرها بسیار سود ببرند. دکتر علوی نژاد می گوید: "روان درمانی به فرد این امکان را می دهد تا این تجربیات دردناک را با شخصی که در شنیدن این موضوعات باتجربه است - در یک فضای محرمانه و بدون قضاوت" کشف کند. به علاوه، مراجع لازم نیست نگران "قضاوت" روانشناس از شنیدن این تجربیات باشد. "یک روانشناس خوب در تهران می تواند به فرد کمک کند تا روش های جدیدی از تفکر در مورد واقعه آسیب ایجاد کند و همچنین روش های مدیریت فکر را بیاموزد."

دکتر روانشناس تهران و بی لذتی

آیا از فعالیت هایی که معمولاً انجام می دادید لذت نمی برید؟

افرادی که با مشکلات روانشناختی یا عاطفی دست و پنجه نرم می کنند، اغلب احساس می کنند از زندگی جدا شده و یا از زندگی بیگانه شده اند. در نتیجه، آنها علاقه خود به کارهایی که معمولاً دوست داشتند انجام دهند، از جمله سرگرمی ها یا معاشرت ها را از دست می دهند. دکتر روانشناس تهران دکتر علوی نژاد می گوید: "شایع ترین علت بی علاقگی دائمی و احساس پوچی درونی شامل افسردگی، غم و اندوه یا آزارهای مزمن در دوران کودکی و / یا بی توجهی است." علائم دیگری که نشان دهنده افسردگی یا نوع دیگری از اختلال خلقی است شامل افزایش انزوا، بی علاقگی نسبت به آینده و حتی آرزو مرگ است. خبر خوب این است که درمان می تواند به کسی کمک کند که از افسردگی رنج می برد یا مشکلات مربوط به بی نظمی هیجان را دارد." دکتر علوی نژاد می گوید: "رواندرمانی می تواند به شما کمک کند تا متوجه شوید چه چیزی مانع شادی می شود، از افکار و رفتارهای منفی خلاص شوید و با آنچه باعث شادی شما می شود دوباره ارتباط برقرار کنید."

آیا شما ناراحت هستید و تا به حال به دکتر روانشناس تهران مراجعه نکردید؟

خواه یک طلاق را تجربه کرده باشید یا جدایی یک عزیز، غلبه بر غم و اندوه از هر نوع می تواند یک روند طولانی و دردناک باشد، به خصوص اگر کسی را نداشته باشید که بتواند این بار احساسی را با او تقسیم کنید. شرایط برای کسانی که در یک بازه زمانی کوتاه ضررهای قابل توجهی را تجربه می کنند، دو برابر دشوارتر است. دکتر علوی نژاد دکتر روانشناس تهران می گوید: "رواندرمانی غم و اندوه می تواند با فراهم آوردن مکانی امن و دلسوزانه برای پردازش احساسات ناراحت کننده به کسی که داغدار است کمک کند."

آیا سلامت جسمی شما ضربه خورده است؟

ما به بهداشت روان مثل بهداشت جسمی توجه نمی دهیم و این با توجه به پیوسته بودن آنها یک اشتباه بزرگ است. مسائل بهداشت روان مانند استرس، اضطراب و افسردگی تأثیرات مستقیم و غیرمستقیمی بر سلامت جسمی ما دارند.

 مستقیم، زیرا مسائل روانشناختی بر سیستم عصبی مرکزی تأثیر می گذارد و به نوبه خود بر سایر سیستم های درونی (غدد درون ریز، ایمنی، قلب و عروق، عروق مغزی) نیز تأثیر می گذارد. مشکلات روانشناسی به طور غیرمستقیم با مجموعه ای از شرایط جسمی از جمله سردرد، خستگی، دردهای عضلانی، واکنش قلبی عروقی بیشتر، سیستم ایمنی ضعیف تر، التهاب مزمن و غیره مرتبط هستند. بنابراین، اگر مدت طولانی است که از هر یک از این مشکلات سلامتی رنج می برید، می توانید از رواندرمانی و پشتیبانی یک دکتر روانشناس تهران و آموزش دیده بهره مند شوید.

شما می خواهید پیشرفت کنید اما روانشناس ندارید؟

دکتر علوی نژاد می گوید: "روانشناس می تواند به شما کمک کند تا بهترین ارتباط ممکن را با خود و دیگران بر قرار کنید." این می تواند به شما کمک کند تا آگاه تر باشید و شرایط بین فردی چسبنده ای را که در آن قرار دارید بهتر درک کنید. یک روانشناس خوب در تهران می تواند به شما کمک کند سهم خود را در یک مشکل درک کنید و یاد بگیرید چه کاری می توان انجام داد تا نتیجه بهتری از روابط بگیرید. علاوه بر این، روانشناس همچنین می تواند به شما کمک کند دیدگاه دیگران را بهتر درک کنید تا از تأثیر خود بر دیگران آگاه شوید. با درک تأثیر شما بر دیگران و اینکه رفتار شما چگونه احساس آنها را فراخوانی می کند، می توانید در تعاملات خود موثرتر باشید. از آنجا که یک دکتر روانشناس خوب و آموزش دیده یک الگوی جستجوگر است می تواند الگوهای منفی تکرار شونده را آشکار کند و به مرور زمان کاهش دهد.

دکتر روانشناس خوب تهران

شما برای مقابله با مواد یا رابطه جنسی نیاز به کمک روانشناس دارید؟

هنگامی که تحت استرس ذهنی یا عاطفی قرار داریم، برای مقابله با آن به سراغ چیزهایی می رویم که پاداش آور، بی حس کننده، حواس پرت کننده یا مخرب باشد.

این توضیح می دهد که چرا استفاده از مواد و رابطه جنسی اغلب به عنوان مکانیزم کنار آمدن استفاده می شود. در کوتاه مدت مصرف مواد می تواند به طور موقت به کاهش احساسات ناخواسته مانند ناامیدی، اضطراب، تحریک پذیری و افکار منفی کمک کند.

اما در طولانی مدت، این مشکلات را تشدید می کند و اغلب منجر به اعتیاد یا وابستگی می شود. استفاده از مواد همچنین در درمان اختلالات روانشناسی تداخل ایجاد می کند. به همین دلیل است که اگر شما یا عزیزتان با اعتیاد دست و پنجه نرم می کنید، بسیار مهم است که در اسرع وقت از دکتر روانشناس تهران کمک بگیرید.

یک دوست یا یکی از اعضای خانواده باید حمایت کننده باشد اما آنها نمی توانند یک مرکز بازپروری شخصی باشند. آنها باید تلاش کنند که شخص درگیر درمان شود. همچنین توجه به این نکته ضروری است که مجبور کردن شخصی برای معالجه اغلب موثر نیست. اما انگیزه دادن به فرد برای ایجاد تغییر معمولاً موثرتر است. روانشناسان می گویند: "هرگز بیمار را شرمنده و گناهکار نکنید، بلکه آنها را وادار کنید تا درباره این موارد صحبت کنند. اگر این مسئله به آنها کمک کرد، قرار ملاقات بگذارید و به روانشناس مراجعه کنید.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...