معرفی نمایندگی انحصاری ساخت سوله

  1. سه شنبه ۳۰ مهر ۹۸ ساعت ۰۸:۲۴ (۷ ماه قبل)

بکارگیری تیرهای سینوسی یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین مصالح ساخت سوله در جهان است که علاوه بر استحکام و زیبایی سازه به میزان بالایی به سبک سازی سوله نیز کمک می کند. و در واقع به عنوان یکی از مصالح نوین در ساخت سوله سبک می باشد. در این مطلب ما قصد داریم تا نمایندگی انحصاری ساخت سوله به وسیله تیرهای سینوسی یا همان تیر ورق با جان موجدار را خدمت شما معرفی نماییم.

2

نمایندگی انحصاری ساخت سوله با تیرهای سینوسی 

شرکت خانه آفتاب شرق فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت سوله در سال ۱۳۸۳ شروع کرد و با توجه به مشکلات اقتصادی و تحریم های کشور و نیاز صنایع به داشتن سوله های مدرن و جدید و با درنظر گرفتن موضوع افزایش جهانی قیمت فولاد، تمامی هدف خود را بر طراحی و ساخت سازه های فولادی بخصوص ساخت سوله با تیزهای سینوسی معطوف کرد تا بتواند سازه های سبک، مقاوم، با طول عمر بالا و قیمت پایین تولید کند. برای دیدن هزینه ساخت سوله در سال 98 به این بخش مراجعه کنید

ما در شرکت خانه آفتاب شرق یا همان سوله مارکت افتخار این را داریم که در طی این سال ها بیش از ۵۰۰،۰۰۰ متر مربع انواع سوله سبک و سوله فوق سبک طراحی و پیاده سازی نموده و به کارفرمایان خود تحویل داده ایم که این نقش مهمی در صنایع و رونق تولید در سراسر ایران داشته است. شرکت سوله مارکت افتخار دارد که در طول این چند سال با توجه به نیاز مشتری انواع پروژه های سوله صنعتی، سوله ورزشی ، سوله تفریحی، سوله دام و طیور و دیگر پروژه های خاص را با بکار گیری تیر ورق با جان سینوسی در نقاط مختلف کشور به انجام رسانده است.

این شرکت در ابتدا سوله های خود را با روش های مرسوم و قدیمی طراحی و تولید می نمود ولی با توجه به پیشرفتی که در زمینه ساخت سوله هایی با دهانه های بزرگ و با وزن کم در جهان و در کشورهای اروپایی حاصل شده بود الزوم بکارگیری این تکنولوژی ها در کشور نیز احساس می شد و با رویکرد تولید محصول صادرات محور و الگوبرداری از جدیدترین متد در صنعت سوله سازی یعنی ساخت تیرورق با جان سینوسی با مهندسی معکوس موفق به ساخت ماشین آلات مربوطه شد ونهایتاً در سال ۹۷ تولید خود را آغاز کرد.

و از سال ۹۷ تا کنون به عنوان نمایندگی انحصاری ساخت سوله با تیرهای سینوسی در کشور شناخته می شود که تیرهای خود را با دستگاه های پیشرفته و مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا تولید می کند.

3

مزایای تیرهای سینوسی نسبت به دیگر مدل ها

• تیرهای سینوسی با توجه به نوع ساختی که دارند مقاومت کمانش برشی و سختی خارج صفحه ای بالاتری حتی بدون وجود تقویت کننده های اضافی دارند و به طور چشمگیری هزینه های مصالح ساخت سوله و سازه های فولادی را کاهش می دهند.

• علاوه بر کاهش هزینه بکارگیری تیرهای سینوسی می تواند تا ۵۰ درصد وزن کلی سازه را کاهش دهد که آنهم به دلیل استفاده کمتر از فولاد در ساخت آنها می باشد.

• همین کاهش وزن سازه فولادی می تواند هزینه های جا به جایی مصالح برای ساخت سوله را بصورت چشم گیری کاهش دهد.

• از دیگر مزایای تیرهای سینوسی توان بالای این تیرها در مواجه با فشارهای ناگهانی ناشی از بلایای طبیعی می باشد که حد تحمل بسیار بالایی از خود در برابر این فشار ها نشان می دهند. به همین دلیل است که تیرهای سینوسی در طی سال های گذشته بطور گسترده در ساخت انواع پل نیز بکار می رود.

صحبت از مزایای این تیرها بسیار است که ارائه تمامی آن موارد در این مجال نمی گنجد. دوستان و عزیزانی که صاحبان صنایع هستند و یا قصد راه اندازی و ساخت سوله را دارند برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با سوله مارکت نمایندگی انحصاری ساخت سوله با تیرهای سینوسی از طریق وبسایت این شرکت در تماس باشند.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...