با نصب درب ضد سرقت خیال خودتان را بابت امنیت منازلتان راحت کنید

امنیت ساختمان ها از گذشته تاکنون همواره یکی از دغدغه های مهم افراد بوده است و بشر همیشه تلاش کرده است از حریم مکان زندگی یا کار خود محافظت کرده و امنیت و آرامش آنها را تأمین کند.

  1. پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۹ ساعت ۰۹:۰۰ (۱ سال قبل)

درها برای حفظ امنیت شما ساخته شده اند. درب ورودی اصلی ترین راه ورود افراد متجاوز به ساختمان ها است. بنابراین، با توجه به مزایای امنیتی درب ضد سرقت انتخاب و نصب آنها تا حد زیادی می تواند پاسخگوی این دغدغه و ایجاد امنیت و آرامش در ساختمان ها باشد. 

همانطور که از نام درب ضد سرقت مشخص است، به گونه ای ساخته شده که از ورود سارقان جلوگیری می کند. تولید درب ضد سرقت و استفاده از آن به جای درب های معمولی در سراسر دنیا، حاکی از این است که این نوع درب ها از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. درب ضد سرقت به گونه ای از درب ها گفته می شود که اجزای مختلف آنها با هدف دشوار ساختن عبور ناخواسته از آنها و یا غیرممکن کردن سرقت، تقویت شده اند. این درها ساختاری مقاوم دارند و همه اجزای آنها از چارچوب گرفته تا لولا و قفل مقاوم سازی شده اند تا بتوانند از هر نوع ورود ناخواسته جلوگیری کنند.

اگر بخواهیم از لحاظ قیمت این درب ها را بررسی کنیم، لازم است بگوییم انواع درب ضد سرقت در قیمت های متفاوت در بازار ایران عرضه می شوند. بدون شک افراد زیادی به دنبال خرید درب ضد سرقت ارزان قیمت و با کیفیت هستند. بنابراین به بررسی این درب ها می پردازیم.

بررسی مسخصات انواع درب ضد سرقت ارزان

درب ضد سرقت ارزان قیمت به مجموعه ای از درهای ضدسرقت گفته می شود که قیمت پایین تری نسبت به قیمت میانگین بازار دارند. این درها به دلیل بهای ارزان خود محبوبیت زیادی بین خریداران دارند و توانسته اند جای خود را در بازار کشور باز کنند. انواع درب ضد سرقت ارزان به دو دسته تقسیم می شوند: 

  1. درب ضد سرقت ارزان با کیفیت
  2. درب ضد سرقت ارزان بی کیفیت

درب های ضد سرقت ارزان با کیفیت، در عین حال که قیمت نسبتاً پایینی دارند، از کیفیت خوبی برخوردار هستند و تنها در مسائل ظاهری با درب های معمولی تفاوت دارند. 

درب های ضد سرقت ارزان بی کیفیت، درب هایی هستند که به هیچ وجه مسائل کیفی لازم را رعایت نمی کنند و محصولاتی بسیار نامناسب در بازار درب های ضد سرقت هستند.

درب ضد سرقت

عواملی که در تفاوت محصولات دارای کیفیت و محصولات بی کیفیت نقش دارند شامل موارد زیر است:

کشور سازنده درب ضد سرقت: کشور ترکیه به هیچ وجه تولید کننده درب ضد سرقت ارزان نیست و شما نمی توانید جنس ترک با قیمت نازل در بازار ایران پیدا کنید. در چند سال گذشته درب های ضد سرقت ارزان بی کیفیت بیشتر تولید کشور چین بودند، اما امروزه با توجه به افزایش قیمت دلار و نیز تحریم های اعمال شده علیه ایران، واردات درب بی کیفیت چینی چندان مطلوب تاجران نیست و از این رو می توان گفت که در بازار فعلی، هم درب های ارزان با کیفیت و هم درب های ارزان بی کیفیت تولید داخل و محصول کشور ایران هستند.

چهارچوب درب ضد سرقت: تأثیر بسیار کمی بر قیمت درب دارد و درب های ضد سرقت با قیمت پایین یا بالا تقریباً از چهارچوب مشابهی برخوردار هستند.

قفل و لولای درب ضد سرقت: درب هایی که جز دسته درب ضد سرقت ارزان تقسیم بندی می شوند از یراق آلات ایرانی استفاده می کنند.

روکش درب ضد سرقت: تأثیر بسیار زیادی بر قیمت درب ضد سرقت و به ویژه بر قیمت درب ضد سرقت ایرانی دارد. روکش درب های ارزان قیمت به طور معمول MDF با روکش PVC است که ممکن است طرح روی آن ها CNC هم خورده باشد. و روکش درب های گران قیمت معمولا از جنس انواع چوب است.

ورقه فولادی درب ضد سرقت: درب ضد سرقت ارزان با کیفیت حتماً می بایست این ورق فولادی را در درون خود داشته باشد. گرچه در جهت کاهش قیمت درب، ممکن است ضخامت این ورق کمتر از مدل های معمولی باشد، اما به هر حال بودن آن بسیار لازم و ضروری است. درب های ضد سرقت ارزان بی کیفیت گاهی حتی این ورق فولادی را در درون خود ندارند و یا این ورق بسیار نازک است و یا با شبکه پروفیل پشتیبانی نمی شود.

برای آشنایی بهتر و بیشتر با انواع درب ضد سرقت و هر آنچه درباره این درب ها لازم است بدانید به سایت مومن در مراجعه کنید.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...