با خرید پرده برقی، خانه هوشمند خود را تکمیل کنید

انسان ها در زندگی مدرن همیشه به فکر برطرف کردن مشکلات هستند تا انجام کارها را آسان کنند. خرید پرده برقی می تواند حس تازه ای به زندگی مدرن ببخشد. کنترل پرده برقی بسیار آسان است و با استفاده از انواع گوشی های هوشمند می توان آن را کنترل و تنظیم کرد. پرده برقی قابلیت اتصال به سیستم کنترل هوشمند خانه را نیز دارد.

  1. یکشنبه ۶ تیر ۰ ساعت ۱۵:۰۴ (۴ ماه قبل)

با نصب موتور برقی روی هر نوع پرده ای، می توان استفاده از آن را آسان تر کرد. زندگی از هر جهت تغییر کرده است و کارها بسیار راحت تر و آسان تر شده است. مهم نیست در خانه یا محل کار هستید، با یک دکمه می توان همه چیز را کنترل و تنظیم کرد. پرده برقی را نیز می توان با فشار یک دکمه تنظیم کرد. همچنین این نوع پرده ها با استفاده از گوشی های هوشمند نیز به آسانی کنترل می شود. برای پرده برقی مانند هر وسیله دیگری می توان یک وقت تعیین کرد. برای مثال با تنظیم پرده برقی، هنگام غروب یا در زمانی که در دفترکار یا منزل حضور ندارید پرده ها بسته خواهند شد. به عبارت دیگر، با خرید پرده برقی بدون حضور شما، همه چیز تحت کنترل است.

پرده برقی، مناسب برای همه

هنگام خرید پرده برقی، اندازه، فرم میله، طرح و جنس و طرح پرده را به فروشنده اطلاع دهید تا صاحب یک پرده برقی اتوماتیک و خاص شوید. پرده برقی با میله غلتکی می تواند جا به جایی را آسان کند و بر زیبایی خانه شما بیافزاید. پرده برقی با قابلیت کنترل از راه دور یک محصول لوکس محسوب می شود. در ابتدا فقط صاحبان خانه هوشمند از این تکنولوژی استفاده می کردند. همچنین افراد لوکس گرا و کسانی که خواهان زندگی راحت تری بودند از پرده های برقی استفاده می کردند. ولی امروزه افراد زیادی ترجیح می دهند از پرده هوشمند استفاده کنند. پرده برقی هوشمند می تواند در روزهای گرم شدت نور خورشید و دمای خانه را کمتر کند تا از سیستم های خنک کننده کمتر استفاده شود.

پرده برقی در طیف بسیار وسیعی برای مصارف خانگی و اداری در بازار موجود است. هنگام خرید پرده برقی انتخاب های متعددی پیش روی شماست. شما می توانید این پرده ها را در دفترکار، اتاق خواب، آشپزخانه، اتاق پذیرایی، سالن های سینما و غیره برای پنجره ها استفاده کنید. پرده برقی را می توان با خم کردن میله آن، جلوی شیشه های منحنی نیز به آسانی نصب کرد.

مزایای پرده برقی

پرده برقی مزایای زیادی دارد که به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم:

• پرده برقی می تواند مصرف انرژی خانه شما را کاهش دهد. با خرید پرده برقی مناسب، علاوه بر خنک نگه داشتن خانه، در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می شود.

• شما می توانید پرده برقی را بدون ریموت نیز کنترل کنید. زیرا پرده برقی یک سنسور حساس دارد و دیگر نیازی به باز و بسته کردن مداوم پرده ها نخواهید داشت.

• موتور پرده برقی از ریموت، فرکانسی دریافت می کند و بدون نیاز به نیروی دست، پرده ها را از راه دور و به راحتی کنترل می کند.

• نصب پرده برقی ساده و آسان است.

• نیازی به شارژ ندارد.

• پرده های برقی بسیار بادوام هستند و در طولانی مدت سالم می مانند.

• می توان همراه با سایر وسایل هوشمند، پرده برقی را نیز کنترل کرد.

برای تکمیل خانه هوشمند خود، اقدام به خرید پرده برقی کنید

اگر خانه هوشمندی دارید، یک پرده برقی نصب کنید تا زندگی مدرن شما کامل تر از همیشه شود. پرده های برقی زیبا هستند و بدون صدا حرکت می کنند. همچنین می توان آن را با سایر وسایل هوشمند هماهنگ کرد. با استفاده از تنها یک ریموت می توانید همه وسیله های هوشمند از جمله پرده برقی را کنترل و تنظیم کنید. پرده برقی را نیز می توان با استفاده از گوشی هوشمند کنترل کرد. زمانی که در خانه نیستید هم می توانید پرده ها، سایه و نور را کنترل کنید. این ویژگی برای هر فردی، جذاب است.

ابتدا اندازه پنجره خود را مشخص کنید و سپس اقدام به خرید پرده برقی کنید. پرده برقی از پرده های عادی زیباتر و چشم نوارتر است و تنظیم آن بسیار آسان است. با خرید موتور برقی، آرامش منزل شما دوچندان می شود. شما میتوانید هر نوع پرده دلخواه را فقط با نصب موتور برقی، به آسانی به یک پرده زیبا و مدرن تبدیل کنید. نصب پرده به هیچ وجه زمان بر نیست. اگر پنجره شما فرم خاصی داردی یا در زاویه خاصی قرار گرفته است، به هیچ وجه نگران نباشید. با تعویض فرم میله ها می توان پرده برقی را در هر مکانی نصب کرد.

قیمت پرده برقی

قیمت خرید پرده برقی به عوامل مختلفی مانند قدرت موتور و نوع پرده بستگی دارد. قیمت ریموت تک کاناله نیز با قیمت ریموت چندکاناله نیز تفاوت دارد و طبق نیاز و سلیقه خود می توانید اقدام به خرید پرده برقی مناسب کنید.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...