رپورتاژ آگهی چیست؟

کسب و کار های اینترنتی امروزه رقابت شدیدی با هم دارند و عموما برای دستیابی به رتبه اول گوگل یک جنگ بین آن ها رخ می دهد، برخی افراد که تازه کار هستند از روش های مختلفی استفاده کرده و به نتیجه نمی رسند، از خرید پاپ آپ، تبلیغات گوگل گرفته تا بک لینک هایی که برای آن ها سرانجامی دیده نمی شود.

  1. دوشنبه ۲ دی ۹۸ ساعت ۱۴:۰۳ (۱ سال،۴ ماه قبل)

در نهایت اتفاقی که رخ می دهد این است که یا فروش نخواهند داشت و یا نمی توانند مشتری را جذب کنند و در نتیجه نابود می شوند. 

شاید به نظر کسب و کار های مجازی و دنیای اینترنت یک فضای بی نظیر باشد. اما باید بدانید که رقبا بیشتر و حتی گاهی هوشمند تر هستند.

حال برای رشد سئوی کسب و کاری که به تازگی وارد دنیای گوگل شده است چه می توان کرد؟ نخست باید بدانید که بیش از هشتاد درصد بازدید بزرگ ترین سایت ها چه در ایران و چه در سطح دنیا، توسط گوگل است. 

یعنی حتی اگر فردی قصد ورود مستقیم به سایت شما را داشته باشد نامش را در موتور گوگل جستجو می کند.

رپورتاژ آگهی در این وضعیت راه نجات خواهد بود.

سئو سایت با رپورتاژ آگهی

احتمالا برای شما سوال است که رپورتاژ آگهی چیست؟ باید به صورت خلاصه عرض کنیم یک متن که باید بیش از سیصد کلمه و مرتبط به سایت شما باشد که روی دیگر پرتال ها و وبگاه ها منتشر خواهد شد، هم متن می تواند مشتری و بازدید کننده را ترغیب به ورود به سایت شما کند و هم لینک هایی که در میانه کلمات کلیدی پست قرار می گیرد.

این بخش طبیعی و نرمال است، بعد دیگری که مورد بررسی قرار می گیرد مربوط به ربات های گوگل خواهد بود. آن ها خیلی علاقه مند هستند که لینک های یک صفحه وب را جستجو و ایندکس کنند، وقتی لینکی از سایت شما را روی یک سایت دیگری ببیند، آن را به عنوان یک لینک خارجی محاسبه کرده و در نتیجه این موضوع می تواند سبب رشد اعتبار سایت شما شود.

رپورتاژآگهی

به همین راحتی شما یک بک لینک سازی کاملا طبیعی انجام داده اید، در نتیجه سئوی سایت شما تحت تاثیر قرار گرفته و در کلم کلیدی مرتبط نمره خوبی را کسب می کنید. البته این کار نیاز به تکرار خواهد داشت. می توانید از پکیج های بک لینک و رپورتاژ آگهی استفاده کنید.

در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

ساخت بک لینک با رپورتاژ آگهی

مرحله اول خرید رپورتاژ تهیه یک متن کامل و مطابق با اصول سئو است، بخش اصلی اعتماد خواننده و بازدید کننده زمانی جلب خواهد شد که متن شما بدون غلط املایی، با رعایت تمامی قوانین نگارشی منتشر شود. می توانید سفارش خرید رپورتاژ و تهیه متن رپورتاژ را نیز داشته باشید.

در نهایت متن که تولید می شود، باید روی سایت هایی با دامین اتوریتی و پیج اتوریتی خوبی قرار بگیرد، یعنی سایتی که قرار است رپورتاژ شما را در فضای اینترنت منعکس کند خود در جایگاه خوبی در گوگل باشد.

بازدید سایت و همین طور رتبه گوگل و الکسای این سایت ها می تواند اعتبار آن ها را مشخص کند، پس می توانید این موارد را چک کنید، البته قرار دادن رپورتاژ روی سایت های بزرگ عمدتا هزینه ای فوق العاده گزاف را برای شما به همراه خواهد داشت.

ویژگی های رپورتاژ آگهی خوب

شاید این سوال برای شما ایجاد شود که چه رپورتاژ اگهی می تواند بهتر باشد، نخست باید بدانید که متن به هیچ عنوان کپی نباشد، در بخش دوم بهتر خواهد بود که متن رپورتاژ شما بیش از پانصد کلمه باشد، در این صورت گوگل محتوا را ارگانیک و غیرباتیک دانسته و اتفاقی که رخ می دهد این است که متن شما با دقت بیشتری ایندکس و بررسی می شود.

رپورتاژآگهی

در نهایت باید لینک ها به درستی و در وضعیت مناسب مطابق با چگالی کلمات کلیدی قرار گیرند، اشتباه بزرگ تکرار مرتب و پشت سر هم یک کلمه کلیدی در کل متن رپورتاژ است.

در نتیجه اگر نمی خواهید توسط الگوریتم های سخت گیر سئوی گوگل جریمه شوید، بهتر است که این موارد و اصول را رعایت کنید. نتیجه گیری در این شرایط نیز در اندک زمانی انجام خواهد شد.

بهتر است برای سایت های تازه تاسیس از رپورتاژ هایی با طول محتوای بیشتر استفاده کنید.
همرسانی نوشتار:

رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...