هر آنچه که باید در مورد دسته گل عروس بدانید

  1. شنبه ۲۵ دی ۰ ساعت ۱۳:۰۱ (۱۰ ماه،۲ هفته قبل)

دسته گل عروس مجموعه‌ای از گل‌ها است که عروس هنگام قدم زدن در راهرو نگه می‌دارد. این قرار است مکملی برای تم کلی عروسی و سبک لباس او باشد. برای ایده های بیشتر و انتخاب لباس عروس کلیک کنید.

اما چرا عروس ها گل حمل می کنند؟

دسته گل عروس بیشتر از چیزی که دستان عروس را در راهرو مشغول کند، تمام طراحی و دکور عروسی را به هم گره می زند. این یک وسیله جانبی، یک نقطه کانونی است و یکی از اولین کسانی است که مهمانان را به یک جشن نگاه می کند. بنابراین، اگر عروس آینده هستید، تصمیم گیری در مورد اینکه چه چیزی را در مسیر رسیدن به محراب حمل کنید، در واقع بسیار مهم است. انتخابی هوشمندانه برای پیراهن مجلسی مخصوص ساقدوش عروس یا اقوام درجه یک را فراموش نکنید.

تنوع گل ها و اندازه دسته گل متفاوت است. مواردی وجود دارد که در آن عروس و داماد به طور کلی از سنت صرف نظر می کنند. هر جا که در مورد این موضوع فکر کنید، اغلب سوالاتی پیش می آید، مانند، خوب، آیا باید یکی را حمل کنم؟ بعد از عروسی با گل ها چه کنم؟ و این سنت از کجا سرچشمه گرفته است؟

تاریخچه و معنی دسته گل عروس

اوونز به ما می‌گوید: «روش عروس‌هایی که دسته گل‌ها را با خود حمل می‌کردند به دوران باستان بازمی‌گردد. یونانیان و رومیان باستان، حتی مصریان، گیاهان معطر و ادویه جات را برای دفع بدشانسی در طول عروسی حمل می کردند.» گلها نماد شروعی جدید بودند و امیدهای باروری، شادی و وفاداری را به ارمغان آوردند. او می‌گوید: «تا عصر ویکتوریایی بود که تولد دسته گل عروسی را آنطور که امروز می‌شناسیم دیدیم. «در حالی که در آن زمان نمادگرایی گل بسیار محبوب بود و عروس‌ها می‌توانستند احساسات عاشقانه خود را از طریق انتخاب‌های خاص گل‌هایشان به اشتراک بگذارند، این روش کمی محو شده است و زوج‌های مدرن گل‌های خود را بیشتر بر اساس زیبایی و رنگ انتخاب می‌کنند.»

یکی دیگر از دلایل مهم دیگری که عروس‌ها در ابتدا شروع به حمل آن‌ها کردند، عطر گل‌ها بود که بوی بدن آن‌ها را پوشانده بود (می‌دانید زمانی که حمام کردن چندان رایج نبود). از آنجایی که عروس های امروزی چندان دغدغه پنهان کردن بوی نامطبوع را ندارند، هدف اصلی این روزها دسته گل این است که یک اکسسوری زیبا باشد.

دسته گل عروس

سوالات متداول دسته گل عروس

از چه نوع گل هایی استفاده کنم؟

این بخش می تواند بسیار زیاد باشد، اما بسیاری از مواقع انواع گل هایی که انتخاب می کنید به سه چیز مربوط می شود: ترجیح شخصی، تم رنگ عروسی شما و زمان برگزاری آن. در اینجا به تفکیک انواعی که معمولاً محبوب‌ترین هستند اشاره می‌کنیم.

چه مدل دسته گلی باید داشته باشم؟

هیچ سبک دسته گل «اشتباهی» وجود ندارد. چه سنتی باشد، چه اندازه و ارگانیک، مینیمال یا حتی غیر گل، توصیه ما این است که انتخاب کنید چه چیزی احساس راحتی می کند و چه چیزی منعکس کننده یک زوج است. وقتی صحبت از اندازه دسته گل به میان می‌آید، مدل دست گل عروس باید متناسب با عروس باشد، "تا مطمئن شود که یک دسته گل بیش از حد بزرگ آن را بلعیده نمی‌شود، یا تاثیر آن با چیزی خیلی کوچک وجود ندارد."

آیا گل باید مکمل لباس عروس من باشد؟

طراحی نهایی دسته گل ارتباط زیادی با طراحی لباس عروس دارد. او می‌گوید: «یک لباس عروس شیک و با خط تمیز شاید نیاز به یک دسته گل مینیمال داشته باشد تا بر لباس غلبه نکند. "به همین ترتیب، یک لباس عروس بزرگتر می تواند دسته گل بزرگتر و مفصل تر را تحمل کند."

دسته گل عروس

آیا باید دسته گلم را پرت کنم؟

نه. پس از انجام این همه کار برای طراحی یک دسته گل مناسب برای عکس، فکر انداختن آن روی سر شما می تواند کاملاً دلخراش باشد. همچنین، بسیاری از میهمانان عروسی زن به شدت از پرتاب دسته گل بیزاری می کنند، بنابراین ممکن است بخواهید آنها را از این مصیبت نجات دهید. اگر تصمیم به پرتاب دسته گل دارید، یا از گلفروش خود بخواهید که یک گیسوی کوچکتر (و ارزان تر) برای پرتاب شما ایجاد کند، یا یکی از دسته گل های ساقدوش را بردارید. پرتاب سبک کوچکتر بسیار ساده تر خواهد بود و برای کسانی که سعی در گرفتن آن دارند، خطر کمتری خواهد داشت.

بعد از عروسی باهاش چیکار کنم؟

اگر به دسته گل خود چسبیده اید، به گزینه هایی برای حفظ آن نگاه کنید. می توانید تعدادی از شکوفه های یک کتاب را فشار دهید، گل ها را خشک کرده و در یک جعبه سایه قرار دهید یا از یک متخصص حرفه ای آن را برای شما نگهداری کنید. در غیر این صورت، ساقه‌ها را در یک گلدان بچسبانید و هر چند روز یک‌بار برای گل‌فروشی به گل‌فروشی محل خود بروید تا گل‌ها را تا زمانی که ممکن است زنده نگه دارید. سپس از تصاویر عکاس خود لذت ببرید.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...