با سامانه آزمایشگاهی آسان آزمایش بیشتر آشنا شوید

آسان آزمایش یک سامانه آزمایشگاهی مجازی برای ثبت درخواست های آزمایشات تشخیص پزشکی است که در قالب یک پلتفرم اینترنتی درخواست های متقاضیان را به آزمایشگاه های طرف قرارداد خود ارجاع میدهد.

  1. سه شنبه ۱۱ آبان ۰ ساعت ۱۲:۳۷ (۳ هفته،۵ روز قبل)

قبلا متقاضیان انجام آزمایش میابیست با صرف وقت و هزینه و تحمل ترافیک مسیر و ... به آزمایشگاه تشخیص طبی مراجعه میکردند اما پلتفرم آسان آزمایش کار را برای متقاضیان انجام آزمایش آسان کرده است. متقاضیان با ثبت درخواست خود در سامانه یا اپلیکیشن آسان آزمایش می توانند بدون مراجعه حضوری به آزمایشگاه خدمات آزمایشگاهی را در منزل یا محل کار خود تجربه کنند. نمونه گیری در منزل توسط پرسنل آزمایشگاه های طرف قرارداد صورت میگیرد و آسان آزمایش در روند انجام آزمایش هیچ دخالتی ندارد.

تست کرونا در منزل با آسان آزمایش

اگر دارای علایم مشکوک به کرونا هستید براحتی می توانید آزمایش کرونا در منزل را در سامانه آسان آزمایش رزرو کنید و در کوتاهترین زمان جواب تست خود را آنلاین دریافت کنید.

تست کرونا

تست کرونا برای پرواز با آسان آزمایش

اگر قصد سفر داخلی یا خارجی دارید می توانید جهت انجام تست کرونا برای پرواز با آسان آزمایش درخواست رزرو خود را در سامانه ثبت کنید. کلیه درخواست ها به آزمایشگاه های دارای مجوز برای صدور جواب پروازی ارجاع داده خواهد شد.

تست اثربخشی واکسن کرونا با آسان آزمایش

اگر دز دوم واکسن کرونا را دریافت کرده اید و حداقل از زمان تزریق چهارده روز گذشته است میتوانید تست اثربخشی واکسن کرونا را در سامانه آسان آزمایش رزرو کنید و از میزان ایمنی زایی واکسن خود باخبر شوید.


انجام کلیه آزمایشات چکاپ و تخصصی با آسان آزمایش

اگر پزشک و یا به دستور خودتان آزمایشی مدنظر دارید که در منزل یا محل کار انجام دهید میتوانید از طریق سامانه آسان آزمایش به آدرس اینترنتی AsanAzmayesh.com درخواست خود را ثبت کنید و منتظر تماس همکاران آزمایشگاه جهت نمونه گیری در محل دلخواه خود باشید. با آسان آزمایش انجام آزمایش آسانتر و راحتتر از همیشه است و با آزمایشگاه تشخیص پزشکی فقط چند کلیک فاصله دارید.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...