ایمپلنت کره ای بایوتم؛ رقابت با برند های اروپایی

ایمپلنت کره ای بایوتم در ایران بسیار پرطرفدار است. در واقع این برند کره ای از مواد و متریال زیست سازگار برای تولید و ساخت ایمپلنت های دندانی استفاده می کند. این مورد یکی از مهمترین فاکتور هایی است که باعث شده بسیاری از بیماران و دندانپزشکان به استفاده از این ایمپلنت تمایل داشته باشند.

  1. چهارشنبه ۲۷ دی ۲ ساعت ۱۰:۴۹ (۶ ماه قبل)
ایمپلنت کره ای بایوتم
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

در نظر داشته باشید که این ایمپلنت کره ای به سراسر دنیا صادر می شود. همین موضوع باعث شده است که این ایمپلنت در سراسر دنیا شناخته شده باشد. یکی از مهمترین مواردی که این برند را در کشور های مختلف، معروف کرده است قیمت مناسب و اقتصادی آن است. در واقع با توجه به اینکه این ایمپلنت کره ای کیفیت بسیار بالایی دارد و با برند های اروپایی و آمریکایی رقابت می کند، اما به مراتب دارای قیمت مناسب تری است. اما در حالت کلی شما برای انتخاب برند مناسب ایمپلنت باید با پزشک خود مشورت کنید.

مزایای ایمپلنت کره ای بایوتم

هر کدام از ایمپلنت های موجود در بازار دارای ویژگی ها و مزایایی می باشند. در این حالت با مقایسه میان برند های مختلف، مراجعه کنندگان تصمیم می گیرند که چه نوع ایمپلنتی را انتخاب کنند. به صورت کلی از جمله ویژگی های مهم ایمپلنت های کره ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

می توان بایوتم را در دو سطح مختلف مورد استفاده قرار داد. همین مورد می تواند یک دلیل مهم برای انتخاب این ایمپلنت کره ای محسوب شود.

از دیگر مزایای ایمپلنت کره ای بایوتم وجود نمایندگی های آن در ایران است. همین موضوع باعث می شود که شما با خیالی آسوده این ایمپلنت را انتخاب کنید و از خدمات آن بهره مند شوید. در واقع پس از بروز مشکل، شما می توانید به نمایندگی های معتبر این برند مراجعه نمایید و مشکل خود را رفع کنید.

مزایای ایمپلنت بایوتم

ایمپلنت کره ای بایوتم از تاییدیه های بسیاری برخوردار است. در واقع ایمپلنت کره ای بایوتم از تاییدیه های FDA و CE و IMED برخوردار است. همین موضوع باعث می شود که شما با اطمینان بیشتری این محصول را انتخاب کنید.

از دیگر موارد مهمی که برای ایمپلنت کره ای بایوتم به عنوان یک مزیت محسوب می شود، گارانتی ده ساله آن است. همین موضوع نشان از کیفیت بالای این محصول دارد. در واقع این گارانتی به شما تضمین می دهد که یک محصول با گارانتی و طول عمر بالا انتخاب کرده اید.

همانطور که اشاره شد، کیفیت بالای این ایمپلنت کره ای آن را در بازار شاخص کرده است. فراموش نکنید که دوام و ماندگاری از جمله ویژگی های مهم این ایمپلنت کره ای است.

ایمپلنت کره ای بایوتم محدودیت سنی ندارد. در واقع همین موضوع باعث می شود که بسیاری از افراد با اطمینان خاطر در هر سنی این ایمپلنت کره ای را انتخاب کنند. فراموش نکنید که با توجه به کیفیت ساخت و همچنین نوع متریالی که در این ایمپلنت استفاده می شود، افراد در هر رده سنی می توانند از این ایمپلنت استفاده کنند. تفاوتی ندارد شما در سنین نوجوانی هستید یا میانسالی و یا حتی پیری. البته باز هم تاکید می کنیم که در هر شرایطی مشورت با پزشک مورد نظر را فراموش نکنید.

و ...

مقرون به صرفه بودن ایمپلنت کره ای بایوتم

مقرون به صرفه بودن ایمپلنت های کره ای موضوعی بدیهی است. ایمپلنت کره ای بایوتم نیز از این قضیه مستثنی نیست. در واقع ایمپلنت های کره ای در دنیا اقتصادی محسوب می شوند. در ایران نیز می توان یکی از دلایل مهم پرطرفدار بودن آن ها را این موضوع دانست، با توجه به اینکه دارای کیفیت بالایی نیز می باشند. هزینه های کاشت بسیار بالا است. در این حالت شما برای این کار باید ابتدا بودجه خود را در نظر بگیرید. اما یکی از مهمترین مزایای ایمپلنت های کره ای این است که می توانید از بیمه های خدمات درمانی برای این منظور استفاده کنید.

مقرون به صرفه بودن ایمپلنت کره ای بایوتم

همانطور که اشاره شد با توجه به اینکه ایمپلنت کره ای بایوتم در ایران دارای نمایندگی است، شما با سهولت بیشتری به مواد و متریال و قسمت های مختلف یک ایمپلنت دسترسی دارید. در صورت نیاز با نگرانی کمتری می توانید این موارد را تهیه کنید. در واقع این محصول دارای کیفیت خدمات پس از فروش است.

اگر بگوییم که ایمپلنت کره ای بایوتم از بهترین های بازار دندانپزشکی و ایمپلنت است، اغراق نکرده ایم. در واقع قیمت مناسب و مقرون به صرفه و همچنین کیفیت عالی از ویژگی های مهم ایمپلنت های کره ای بایوتم است. این نکته را در نظر بگیرید که ایمپلنت کره ای بایوتم با توجه به ویژگی ها و مزایایی که دارد به نسبت برند های کره ای دارای قیمت بالاتری است. اما کیفیت آن فراتر از انتظار شما است. در واقع رده قیمتی این ایمپلنت در میان برند های کره ای متوسط است. البته در بازار ایران این ایمپلنت به عنوان یک ایمپلنت با قیمت مناسب شناخته می شود و همین دلیل انتخاب بسیاری از افراد است.

عوامل اثرگذار بر روی قیمت ایمپلنت بایوتم

در حالت کلی نیز موارد زیادی بر روی قیمت نهایی ایمپلنت دندان موثر است. از جمله فاکتور های تاثیرگذار بر روی قیمت ایمپلنت کره ای ، شامل موارد زیر است:

  • تعداد دندان مهمترین موردی است که بر روی قیمت نهایی ایمپلنت تاثیر دارد. در واقع هر چه تعداد دندان ها بالاتر رود، قیمت نهایی ایمپلنت نیز بالاتر می رود. هزینه چند دندان برای ایمپلنت مسلما از هزینه یک دندان بالاتر تر خواهد بود.
  • روش جراحی ایمپلنت نیز از جمله مواردی است که بر روی قیمت نهایی آن تاثیر دارد. برخی روش ها هزینه پایین تری دارند و برخی دیگر هزینه بالاتر. برای مثال ایمپلنت های دیجیتالی اصولا دارای قیمت بالاتری هستند و روش های معمولی قیمت پایین تری دارند.
  • روش اتصال روکش و پایه نیز از جمله مواردی است که بر روی قیمت نهایی ایمپلنت تاثیر دارد. در ایمپلنت کره ای بایوتم با استفاده از دو روش چسبی و پیچی روکش و پایه را به هم متصل می کنند. همین مورد باعث می شود که قیمت ایمپلنت متفاوت باشد. در واقع روش های پیچی دارای هزینه بیشتری هستند و به نسبت روش های چسبی دارای قیمت بالاتری می باشند.
  • روکش نیز از دیگر مواردی است که بر روی قیمت نهایی ایمپلنت تاثیر دارد. با توجه به اینکه شما چه روش کاشتی را انتخاب می کنید، روکش ها نیز متفاوت هستند. برای مثال اگر شما از روش کاشت فوری استفاده کنید، نیاز به دو روکش دارید، یکی روکش دائمی و دیگری روکش موقت. روکش موقت که در کاشت فوری استفاده می شود هزینه های ایمپلنت را افزایش خواهد داد.
  • و ...

منبع » biotem