«آچارفرانسه» ارائه دهنده قابل اعتماد خدمات منزل فقط با چند کلیک ! + فیلم

داشتن یک خانه ی منظم و مرتب همواره برای ما دغدغه های بسیاری ایجاد کرده است. خیلی اوقات یک مشکل کوچک در خانه برای چندین و چند روز ما را درگیر مشکلات زیادی میکند. از مشکل نظافت و آشفتگی خانه تا یک چوب پرده که باید محکم شود، یک تکه کوچک از دیوار که باید رنگ شود، شیر آبی که چکه می کند، آیفونی که خرخر می کند، کمدی که باید قفسه زده شود تا میزی که میخواهیم از خانه به جای دیگری منتقل کنیم.

  1. چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۶ ساعت ۱۲:۱۵ (۴ سال،۸ ماه قبل)

برای حل هر کدام از این مشکلات معمولا زمان زیادی صرف یافتن شخص مناسب می شود. یافتن کسی یا جایی که بتواند تمام این کارها را به خوبی انجام دهد-به قول معروف یک آچار فرانسه خوب- در این زمانه غنیمت است. این روزها که معمولا وقت برای انجام کارهای روزانه کم است، اگر جایی باشد که این دغدغه ها را از ما بگیرد مایه ی خوشحالی ست. یک آچارفرانسه ی خوب، آچاریست که خیالمان راحت باشد هم کار را به موقع انجام می دهد، هم با کیفیت و ارزان بوده و هم سفارش دادن از آنجا راحت باشد. 

آچارفرانسه دقیقا برای برطرف کردن همین نیاز ایجاد شده است. سه نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف بعد از ادامه تحصیل در خارج از کشور سال گذشته به ایران برگشتند و با الگو برداری از کسب و کارهای مشابه خارج از کشور این استارت آپ را راه اندازی کرده اند. برای اطلاع بیشتر از نحوه ی کارشان علاوه بر وبسایتشان می توانید به کانال تلگرامی و یا اکانت اینستاگرام آن ها مراجعه نمایید.

آچار فرانسه

دکتر تاج الدین مدیر عامل شرکت می گوید: «ما در آچارفرانسه می خواهیم خیال شما را از بابت هر مشکلی که در خانه دارید راحت کنیم. هر چیزی که فکرش را بکنید. حتی اگر نمی دانید به چه کسی با چه شغلی و یا به چه مغازه ای مراجعه کنید، کافی است فقط در آچار فرانسه ثبت سفارش کنید. ما شخص مناسب را برایتان می فرستیم. خدمات آنلاین منزل از نظافت گرفته تا تعمیرات منزل تخصص ماست. ما به نفراتمان «آچار» می گوییم چرا که قرار است به پیچ هر مشکلی بخورند. ما آچارها را با دقت و سخت گیری انتخاب می کنیم، مدارکشان را بررسی می کنیم، آموزششان می دهیم و در هر مرحله کاملا پایش می کنیم و از مشتری ها بازخورد می گیریم.»

آچار فرانسه

آنها با خدمات نظافت منزل کار را آغاز کرده اند اما حالا توانسته اند کارشان را توسعه داده و تمام خدمات منزل را به صورت آنلاین انجام دهند. آیسان سبایی مدیر فروش آچارفرانسه می گوید: «ما یک شرکت خدمات منزل نیستیم، کار ما فقط نظافت یا تعمیرات نیست. ما یک شرکت دانش بنیانیم که سعی کرده ایم از دانش فناوری اطلاعات برای انجام خدمات منزل استفاده کنیم. ما شما را که وقت و انرژی برای کارهای منزل ندارید به سایرینی که تخصص انجام این کار را دارند، وصل میکنیم.»

آچار فرانسه

علاوه بر انجام خدمات منزل آنها دغدغه های دیگری نیز دارند. مثلا در دوم اردیبهشت روز زمین پاک در یک حرکت نمادین در خیابان ولی عصر جمع شدند و به پاکسازی زمین پرداختند. یا با همکاری با کمپین #هستمت چندین هزار درب بطری از مشتریانشان جمع آوری کرده و به #هستمت تحویل دادند تا بتوانند ویلچری برای فردی معلول تهیه نمایند.


در حال حاضر هیچ رقیب جدی یا بازیگر بزرگی در این بازار وجود ندارد و آنها امیدوارند با ارائه سرویس باکیفیت و ارزان به بازیگر اول این بازار بدل شوند. همچنین برای سفارش اول به هر کسی که از اپلیکیشنشان استفاده کند و یا در وبسایتشان سفارش دهد تخفیفات ویژه‌ای ارائه می‌دهند. اگر همین الان به وبسایت www.achareh.ir مراجعه کنید و بعد از ثبت نام کد تخفیف A4REP را وارد نمایید علاوه بر 50% تخفیف سفارش اول، از 20% تخفیف در سفارش دوم نیز برخوردار می‌شوید .

آچار  فرانسه

.



رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...