بهترین بیمارستان دامپزشکی ایران کجاست ؟

بیمارستان دامپزشکی دُرّین بعنوان اولین مرکز بیمارستانی شبانه روزی در شرق تهران در بهار سال ۱۳۹۵ و پس از ۵ سال فعالیت تحت نام کلینیک دامپرشکی درین در همین منطقه و جذب بیش از هزاران مراجعه کننده از موفقترین کلینیک های دامپزشکی در ارائه خدمات بوده است.

  1. سه شنبه ۲ خرداد ۹۶ ساعت ۱۷:۴۸ (۶ سال،۹ ماه قبل)

بیمارستان دامپزشکی دُرّین در پی استقبال همشهریان گرامی و به منظور پاسخگوئی به نیازهای آنها در راستای توسعه مراکز درمانی حیوانات خانگی و در فضایی وسیع، محیطی زیبا و منحصربفرد، با طراحی خاص و تجهیزات مخصوص همگام با استانداردهای روز جهانی با استفاده از بهترین و پیشرفته ترین دستگاهها و امکانات حرفه ای توسط هیئت رئیسه بیمارستان؛ آقایان «دکتر علی حسینیان» و «دکتر حسین ایرانی نژاد» طی اخذ مجوز رسمی از اداره کل سازمان دامپرشکی استان تهران تاسیس و افتتاح گردید.

مراسم افتتاحیه بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی دُرّین


از جمله اهداف مهم تاسیس این بیمارستان توسعه و رشد سلامت و درمان حیوانات خانگی با استفاده از نیروهای متخصص و جدیدترین تکنولوزی روز دنیا می باشد.


در ادامه بخشهای مختلف و مهم بیمارستان دامپزشکی دُرّین را خدمت شما معرفی می کنیم. اما قبل از آن لازم است تا به خدمات ارائه شده در این بیمارستان اشاره ای کوچک داشته باشیم.

لوگوی درین

معاینه، واکسیناسیون، درمان ضد انگلی، تزریقات و سرم درمانی، صدور شناسنامه، گواهی بهداشتی، کاشت میکروچیپ و گواهی خروج از کشور، انجام انواع جراحی های بافت نرم، ارتوپدی و چشم توسط متخصص جراحی و کادر جراحی و بی هوشی متخصص، عقیم سازی حیوانات (سگ، گربه، خرگوش و همستر) با هزینه مناسب، خدمات دندانپزشکی و جرم گیری اولتراسونیک، اصلاح و آرایش مو (امکان ایجاد ارام بخشی در حیوانات حساس)، مشاوره در زمینه نگهداری و تغذیه کلیه حیوانات خانگی (سگ، گربه، پرندگان خانگی، لاک پشت، همستر، جوجه تیغی، خرگوش و ایگوانا)، انجام آزمایش سرمی و آزمایش مدفوع توکسوپلاسموز در گربه در چند دقیقه، تنها گوشه ای از خدمات ارائه شده در بیمارستان دامپزشکی دُرّین می باشند.

بخش های مختلف بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی دُرّین


واکسیناسیون و انگل زدایی

بخش واکسیناسیون و انگل زدائی حیوانات خانگی در بیمارستان دامپزشکی دُرّین توسط کادر مجرب و با استفاده از بهترین واکسنها و داروهای ضد انگل و از معتبر ترین برندهای دنیا سلامتی پت شما را و مقاومت حیوان شما در مقابل بیماریها را تضمین میکند.

واکسیناسیون

چشم

در بخش چشم پزشکی حیوانات خانگی بیمارستان دامپزشکی دُرّین امکان معاینه دقیق دستگاه بینایی و اندازه گیری فشار چشم و اصلاح مشکلات چشم و قرنیه، پلک و ساختار مربوطه با دستگاه های پیشرفته قابل انجام است.


بستری و نگهداری حیوانات

بخش بستری و نگهداری از حیوانات بیمار در بیمارستان دامپزشکی دُرّین به همراه خدمات پرستاری و اقدامات درمانی و رسیدگی بصورت 24 ساعته به حیوان بیمار این فرصت را بوجود می اورد تا حیوان شما در شرایط و تحت نظر متخصصین و دامپزشکان دوره نقاهت و مراحل درمان را تحت نظر و در شرایط بهتر سپری کند.

بستری

تغذیه و رژیم درمانی

در این بخش با مشاورین تغذیه و رژیم درمانی بیمارستان دامپزشکی دُرّین در ارتباط خواهید بود تا بهترین ومناسبترین متدهای و جیره بندی غذایی برای حیوانات خانگی و پرندگان خود را در اختیار داشته باشید. کارشناسان بخش تغذیه و رژیم درمانی آماده ارائه برنامه و راهنمائی های لازم در این خصوص میباشند. مشاورین تغذیه و رژیم درمانی بیمارستان دامپزشکی دُرّین با بهترین ومناسبترین متدهای رژیمی و جیره بندی غذایی برای حیوانات خانگی، آماده ارائه خدمات به شما میباشد.

رژیم غذایی

مراقبتهای ویژه ICU

بیمارستان دامپزشکی دُرّین دارای بخش مراقبتهای ویژه ICU و مجهز به دستگاه های احیای قلبی و تنفسی، اکسیژن تراپی و مونیتورینگ ویژه حیواناتی که دچار شوکها و آسیبهای عمومی شده اند و نیاز به کنترل بیشتر دارند و همچنین دستگاه انکوباتور مخصوص برای حیوانات که قادر است دمای بدن حیوان آسیب دیده را بصورت اتومات تنظیم نماید.

مراقبت های ویژه

شیمی درمانی

 در بخش شیمی درمانی کلیه اقدامات درمانی مربوط به حیوانات که دچار سرطان های مختلف هستند انجام میگردد همچنین انواع داروهای مخصوص شیمی درمانی برای بیماران سرطانی همراه با مشاوره و نحوه استفاده قابل ارائه میباشد.

شیمی درمانی

اورژانس

اورژانس و فوریتهای دامپزشکی حیوانات خانگی بیمارستان دامپزشکی دُرّین آماده ارائه خدمات اورژانس در 24 ساعت شبانه روز به حیوانات شما میباشد . این بخش مجهز به جدید ترین وسائل و امکانات احیا قلبی و تنفسی به همراه مانیتورینگ ودستگاه فشار خون حیوانات، اکسیژن تراپی دستگاه مخصوص نوار قلب حیوانات دامپزشکان متخصص و کادر درمانی کار آزموده جهت ارائه بهترین و تخصصی ترین خدمات اورژانس و احیا حیوانات خانگی میباشد.

اورژانس

حمایت از حیوانات

 خانه حمایت از حیوانات بیمارستان دامپرشکی درین به یاری حامیان و دوستداران حیوانات بی پناه آمده و یکی از بزرگترین اهداف بیمارستان کمک و درمان حیوانات حمایتی میباشد خانه حمایت از حیوانات بیمارستان دامپزشکی دُرّین با فعالیت در زمینه حمایت از حیوانات و تعین پکیج های قیمت حمایتی و کمک به حیوانات آسیب دیده و همکاری فراوان با NGO ها ی مختلف سعی دارد با ارائه بهترین خدمات و مناسب ترین قیمتها در ارائه خدمات به این فرشتگان کوچک سهم بسزایی در تسکین دردها و آرامش و درمان آنها داشته باشد خدمات واگذاری حیوانات مختلف با هماهنگی صورت میپذیرد.

خانه حمایت از حیوانات

آزمایشگاه

آزمایشگاه دامپزشکی دُرّین مجهز به جدیدترین و مدرنترین دستگاه های آزمایشگاهی برای انجام کلیه آزمایشات مورد نیاز حیوانات خانگی می باشد.

آزمایشگاه

فروشگاه و پت شاپ شبانه روزی

بزرگترین و کاملترین پت شاپ و فروشگاه لوازم حیوانات خانگی در شرق تهران شامل با کیفیت ترین محصولات و برترین محصولات حیوانات خانگی و برند ها ی جهانی در فروشگاه پت شاپ درین فراهم آمده است.

فروشگاه

داروخانه

داروخانه بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی دُرّین آماده عرضه 24 ساعته کلیه داروهای مورد نیاز حیوانات خانگی را دارد همپچنین لابراتوار داروسازی داروخانه بیمارستان دامپزشکی دُرّین امکان تامین داروهای خاص و اختصاصی مورد نیاز برای حیوانات خانگی رافراهم نموده است.

داروخانه

آمبولانس و کلینیک سیار

آمبولانس و کلینیک سیار حیوانات خانگی بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی درین آماده ارائه خدمات امدادی و درمانی همچنین اعزام به محل همراه با تیم دامپزشکی متخصص بصورت 24ساعت شبانه روزی میباشد، انجام جابجائی و خدمات حمل حیوانات و نقل و انتقال در شرایط مناسب توسط کادر متخصص و آمبولانس امکان پذیر میباشد ارائه خدمات دامپزشکی در محل همراه با تجهیزات کامل کلینیک سیار بیمارستان درین و در صورت لزوم و نیاز به ادامه درمان انتقال بیمار در شرایط مناسب به بیمارستان از جمله خدمات آمبولانس و کلینیک سیار بیمارستان دامپزشکی دُرّین بصورت 24 ساعته میباشد.

آمبولانس

اصلاح و شستشو حیوانات خانگی

اصلاح و شستشوی حیوانات خانگی در سالن تخصصی گرومینگ بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی درین انجام میپذیرد .همچنین در سالن گرومینگ بیمارستان دامپزشکی دُرّین از متد های روز دنیا برای اصلاح استفاده می شود. برای کوتاهی و اصلاح حیوانات حساس حتی المقدور از روشهای تخصصی مقید کردن حیوان و آرام بخشی استفاده میگردد.

اصلاح

دندانپزشکی

بخش دندانپزشکی بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی درین مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های دندانپزشکی میباشد که کلیه امور ترمیمی دندان و ریشه دندان، عصب کشی، و انجام کلیه پروتوزها ی دندانی، جرم گیری همچنین رفع بیماریهای لثه بر طرف کردن بوی بد دهان حیوانات خانگی زیر نظر متخصصین مربوطه انجام میپذیرد بخش دندانپزشکی مجهز به یونیت دندانپزشکی و دستگاه های جرم گیری، اولتراسونیک و کلیه وسائل تخصصی جهت جراحیهای فک، دندان، و لثه میباشد.

دندانپزشکی

رادیولوژی و سونوگرافی

بخش های رادیولوژی و سونوگرافی بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی درین مجهز به جدید ترین دستگاه های دیجیتالی روز دنیا زیر نظر متخصصین دامپزشک رادیولوژیست و سونوگراف جهت تشخیص، آماده ارائه خدمات میباشند.

رادیولوژی

سونوگرافی

فیزیو تراپی و آبدرمانی

فیزیو تراپی و آبدرمانی حیوانات خانگی در بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی درین در بخش فیزیوتراپی و توانبخشی همراه با خدمات آبدرمانی برای حیواناتی که تحت درمان اندامهای حرکتی و جراحی های ارتوپدی و یا ستون فقرات انجام گرفته با دستگاه های پیشرفته نظیر تردمیل CP Ball و Infrared و استخرهای آبدرمانی و ... زیر نظر متخصصین دامپزشک انجام میپذیرد.

فیزیوتراپی

جراحی و ارتوپدی

بخش جراحی حیوانات خانگی بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی درین یکی از مجهزترین مراکز جراحی و مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های بیهوشی استنشاقی و مونیتورینگ میباشد، امکانات و تجهیزات بخش جراحی بیمارستان همچنین حضورمتخصصین تیم جراحی شامل جراح ،کمک جراح، دکتر بیهوشی، نرس اتاق عمل ریسک بسیاری از جراحی های خطرناک را به حداقل میرساند همچنین امکان انجام جراحی های الکترو سرجری در این مرکز وجود دارد، متخصصان قادر به انجام کلیه جراحیها ی پیشرفته اختصاصی بافت نرم نظیر پارگی دیافراگم، برداشت تومور، عقیم کردن نر و ماده، سزارین، سنگ کلیه و مثانه، جراحیهای توراکس و PDA، جراحیهای جشم، بیرون زدگی غدد اشکی، انتروپیون، اکتروپیون وجراحی گوش، دم، فتق و جراحیهای تخصصی ستون فقرات و انواع جراحیهای تخصصی ارتوپدی میباشد.

بخش جراحی بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی دُرّین


بخش اندوسکوپی و اندامهای داخلی

بخش اندوسکوپی بیمارستان دامپزشکی دُرّین مجهز به مدرنترین دستگاه های الکترو کوتربای پلار و مونوپلار جهت انجام الکترو سرجری واندوسکوپ به منظور بررسی ارگان های داخلی می باشد. در بخش اندوسکوپی بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی درین جهت تشخیص ضایعات داخلی بدن و بدون آسیب و مداخله جراحی زیر نظر متخصصین دامپزشکی درمحیطی کاملا بهداشتی ضمن حفظ و رعایت کلیه ضوابط تخصصی برای خروج اجسام خارجی و بلعیده شده توسط حیوان و همچنین کمک به تشخیص بیماری های گوارشی و ریوی و نیز تسریع در موارد نمونه برداری از دستگاه گوارش با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و امکانات همچون برونوسکوپی و کولونوسکوپی آماده ارائه خدمات و تشخیص و درمان بدون تحمیل درد به حیوانات میباشد امکانات پیشرفته ای نظیر برونکوسکوپی، کولونوسکوپی سبب شده علاوه بر خدمات تخصصی بخش داخلی مجهز به ابزاری گردد که بسیاری از موارد ارجاعی شامل بلع اجسام خارجی بدون نیاز به جراحی و تحمیل درد به حیوان براحتی درمان گردد.

اندوسکوپی

بخش آموزش و تربیت

آموزش، تربیت و اصلاح رفتار سگ های خانگی، گارد و... توسط مربیان برجسته دارای مدرک مربیگری همراه با رفتارشناسی و روانشناسی حیوانات خانگی و کلاس های آموزشی برای صاحبان حیوانات از جمله خدمات بخش آموزش و تربیت بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی درین میباشد. امکان تشکیل کلاسهای آموزشی در بیمارستان درین ویا در منزل و محل کار شما و همچنین انجام امور آموزش به همراه پانسیون حیوان فراهم است.

تربیت و آموزش

قلب و داخلی

بخش قلب، الکتروکاردیوگرافی بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی درین با بهره گیری از جدیدترین دستگاه ها و تجهیزات همراه با متدهای درمانی روز دنیا و همکاری بهترین متخصصان و کادر درمانی و همچنین با بهره گیری از به روزترین دستگاه های تشخیصی و درمانی سعی شده تا بهترین خدمات درمانی دامپزشکی در محیطی بسیار تخصصی و حرفه ای ارائه شود.

قلب

تزریقات و پانسمان

بخش تزریقات و پانسمان حیوانات خانگی بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی درین آماده ارائه خدمات پانسمان و شستشوی زخمهای باز و پانسمانهای بعد از عمل نصب برانول وریدی تزریقات انواع دارو همپنین تزریقات مکمل های رشد و ویتامین تراپی همراه با سایر خدمات مربوطه توسط کادر متخصص و حرفه ای دامپزشکی می باشد.

پانسمان

شناسنامه، گواهی سلامت و کاشت میکروچیپ

صدور شناسنامه سگ، گربه، پرندگان و حیوانات خانگی شامل انواع شناسنامه های بهداشتی. عادی و بین المللی با انجام معاینه کامل و عملیات واکسیناسیون و پیشگیری بر علیه انگلهای داخلی همچنین خوراندن قرص های ضد انگل به حیوانات شما توسط متخصصان و کارشناسان دامپزشک بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی درین صادر می گردد. بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی درین با کاشت میکروچیپ و صدور شناسنامه برای حیوانات خانگی زمینه تثبیت مالکیت و ثبت رسمی نژاد و جلوگیری از سرقت و مفقود شدن حیوان خانگی شما را فراهم کرده و با صدور گواهی سلامت و خروج از کشور مقدمات مسافرتی راحت تر و با خیالی آسوده را فراهم مینماید.

شناسنامه

عقیم سازی و مامایی

انجام جراحیهای عقیم سازی حیوانات خانگی در بیمارستان دامپزشکی دُرّین زیر نظر متخصصان دامپزشک و با بهترین تجهیزات و امکانات صورت میپذیرد و در بخش مامائی کلیه امور مربوط به باروری، زایمان، سزارین و نظارت بر زایمان همچنین انواع مشاوره در مورد بارداری و جفت گیری حیوانات خانگی ارائه میگردد .رفع انواع بیماری های مریوط به دستگاه تناسلی حیوانات و در مان انواع اختلالات مربوط به دوران بارداری و مشکلات سخت زایی در حیوانات در این بخش قابل انجام است.ارائه جیره غذایی مناسب برای دوران بارداری و مشاوره های دارویی برای دوران بارداری در این بخش صورت می پذیرد.

عقیم سازی

کافی شاپ

کافی شاپ بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی درین در فضای آرام و دلنشین به منظور ایجاد آرامش خاطر واستراحت با امکان پذیرائی از شما صاحبان و همراهان حیوانات خانگی با انواع شیرینی و نوشیدنی و کیک و تنقلات و آبمیوه و غذا در خدمت شما میباشد تا در زمان انتظار شما و لحضاتی که کادر بیمارستان دامپزشکی دُرّین به امور خدمات آرایشی، بهداشتی ودرمانی حیوانات خانگی شما عزیزان رسیدگی مینمایند و حیوان در حال درمان و یا اصلاح و شستشو و یا از سایر امکانات بیمارستان دامپزشکی دُرّین استفاده مینمایند شما سروران گرامی بتوانید در شرایط بهتر و آرامتر لحضات انتظار را سپری نمائید.

کافی شاپ

هتل پانسیون حیوانات خانگی

با کادر متخصص و تجربه ای چندین ساله در خصوص نگهداری حیوانات خانگی آماده نگهداری و پذیرش حیوانات شما بصورت موقت، پانسیونی، در محیطی کاملا بهداشتی و زیر نظر دامپزشکان متخصص همراه با جیره غذائی استاندارد و کامل شامل غذای خشک و غذای خانگی همچنین با امکان ارسال عکس و فیلم بصورت 24 ساعته از طریق فضای مجازی برای شما، همراه با امکانات خدمات آرایشی و پیرایشی اصلاح و شستشو کوتاه کردن مو و ناخن و بال و انجام معاینات دامپزشکی همچنین امکانات آموزشی و تربیتی حیوانات توسط مربی حرفه ای با مدرک مربیگری حیوانات و فروشگاه و پت شاپ لوازم حیوانات خانگی با انواع اسباب‌بازی‌‌، لباس، کفش و غذاهای مخصوص در خدمت شما سروران گرامی هستیم.

پانسیون

حمام اصلاح شستشو ویزیت دامپزشک

انواع اسباب‌بازی‌‌، لباس، کفش و غذاهای مخصوص خارجی وجود دارند و خدمات آرایشی و پیرایشی هم‌چون کوتاه کردن مو و ناخن و بال، شستشو و نیز معاینات دامپزشکی ارائه می‌شود. اما خدماتی چون فروش وسایل خور و خواب، نظافت و بهداشت و یا آموزش و تربیت سگ و گربه را نیز ارائه می‌دهند. اصلی‌ترین تعهدات پانسیون‌های یاد شده، شامل تمیز کردن به موقع قفس‌های نگاهداری، بهداشت حیوان، استاندارد بودن خوراک و چکاپ‌های دامپزشکی می‌شوند.

اصلاح

خدمات جفت‌یابی و جفت‌گیری

یافتن جفت از دیگر سرویس‌های این پانسیون‌هاست. یک دامپزشک بر روند تولید مثل حیوانات با یافتن جفتی سالم و هم نژاد نظارت می‌کند و البته این امر با انتخاب مالکان و از طریق آلبوم‌هایی انجام می‌شود که از عکس و شناسنامه انواع حیوانات داوطلب تهیه شده است.

تشخیص و درمان

تشخیص و درمان , و پیشگیری از بیماریهای حیوانات خانگی و پرنده گان کاری تخصصی و نیاز به برسی و انجام آزمایشات و استفاده از تجهیزات تخصصی دامپزشکی توسط دامپزشکان و کارشناسان این رشته را دارد بیمارستان دامپزشکی دُرّین در اقدامی ویژه و گردآوری تیم تخصصی از با تجربه ترین و مشهورترین دامپزشکان حرفه ای و متخصص دعوت بعمل آورده تا بصورت تیمی در کمیسیونهای دامپزشکی مخصوص اقدام به تشخیص و درمان بیماری حیوانات خانگی انجام پذیرد.

معاینه، تشخیص و درمان در بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی دُرّین


روابط عمومی و همکاری با دامپزشکان و مراکز درمانی دامپزشکی

بیمارستان دامپزشکی دُرّین با ایجاد بخش همکاری و ارتباطات ,و تعامل با مراکز درمانی حیوانات خانگی و دامپزشکان با توجه به کمبود مراکز درمانی مجهز به منظور توسعه همکاری بین دامپزشکان و ایجاد فرصت استفاده از امکانات و تجهیزات بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی درین در راستای حمایت و درمان حیوانات، تصمیم به بر قراری ارتباط کاری و ارائه پیشنهاد همکاری به دامپزشکان و مراکز درمانی حیوانات خانگی نموده، و اعلام آمادگی مینماید تا در بخشهای رادیولوژی، سونوگرافی، آزمایشگاه، داروخانه وخدمات آمبولانس و ...سایر قسمتها و بخشهای مورد نیاز حیوانات بیمار که توسط همکاران دامپزشک و مراکز درمانی دامپرشکی به بیمارستان درین معرفی میگردند ارائه خدمات و همکاری و تعامل نماید و در این راستا ضمن تعهد اخلاق صنفی و احترام به تشخیص و روند درمانی همکاران و ضمن حفظ نام مراجعه کننده در فایل بیمارستان تحت نام و بعنوان بیمار همکار و درج نام بیمار در فایل دامپزشک ارجاع دهنده، با تمام توان نسبت به انجام درخواستهای آزمایشگاهی و رادیولوژیستی و سونوگرافی و سایر موارد مورد نظر دامپزشک همکار که بیمار را به بیمارستان درین ارجاع داده، اقدام نماید و از هر گونه دخالت مازاد و مضاعف بدون هماهنگی با دامپزشک مربوطه خودداری گردد و در مراجعات بعدی بدون هماهنگی با دامپزشک همکار هیچگونه خدمات ارائه ننماید و بیمار به ایشان ارجاع گردد و جنانجه در شرایط اورژانس مراجعه نمایند مراتب با اطلاع دامپزشک همکار و تحت نظر ایشان اقدام گردد تا بدینوسیله ضمن رعایت سلسله مراتب تشخیص و درمان و رعایت آداب صنفی از امکانات موجود جهت بهداشت جامعه و سلامتی حیوانات خانگی و حمایت از حیوانات بهتر استفاده شود.آدرس : بزرگراه رسالت . بین چهار راه سرسبز (ایت) و مدائن .پلاک ۵۸۴ .مجتمع درین 

شماره تلفن های ثابت : ۷۷۱۳۰۵۴۰ ۰۲۱ _ ۷۷۱۳۰۵۴۱ ۰۲۱ _ ۷۷۱۳۰۵۴۲ ۰۲۱ _ ۷۷۴۴۹۱۴۷ ۰۲۱ 

شماره تلفن تماسهای اینترنتی : ۰۹۰۲۷۷۷۹۰۰۹ _ ۰۹۱۲۵۹۸۴۶۴۰ 

آدرس وب سایت: http://dorrinpethospital.com

آدرس اینستا گرام : https://www.instagram.com/dorrin_pet_hospital 

آدرس تلگرام : https://telegram.me/dorrinpethospital نقشهرپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...