آچارفرانسه خدمات مطمئن منزل با چند کلیک ! + عکس ها

زمانه مدرن سبک زندگی مدرن می خواهد. بسیاری از کارهایی که در گذشته به سختی انجام می شد حالا به راحتی صورت می پذیرد، برعکس در بسیاری از مواقع هم نحوه ی انجام کارها عوض شده است.

  1. یکشنبه ۷ خرداد ۹۶ ساعت ۱۵:۳۲ (۵ سال،۴ ماه قبل)

یکی از کارهای پر دردسر این روزها انجام کارهای مربوط به خانه است: از نظافت و پذیراییگرفته تا تعمیر و بازسازی. در این روزها که ترافیک و فشار کار امان همه را بریده، در بسیاری از خانه ها گاه تعویض یک شیر آب که چکه می کند یا لامپی که سوخته، سرویس کولر در آستانه ی فصل گرم، رسیدگی به گیاهانی که حالشان خوب نیست یا نظافت منزل، روزها طول می کشد. آقا و خانم خانه ای که شاغلند، پدر و مادری که تنها بار زندگی را به دوش می کشند، جوانی که تنها زندگی می کند، هیچ کدام وقت و حوصله ای برای انجام این خدمات منزل و خرده کاری ها ندارند.

آچار فرانسه

آچارفرانسه (www.achareh.ir) یک استارت آپ است که برای پاسخ به همین نیازها ایجاد شده. به جای اینکه از در و همسایه سراغ نیروی نظافتچی مطمئن یا لوله کش و الکتریکی ماهر بگیرید، تمام خدمات منزل فقط با چند کلیک در اختیار شماست. وارد سایت می شوید، ثبت نام می کنید و سفارش می دهید، همین. نیازی هم نیست که برای هر کدام از این خدمات منزل دنبال یک تامین کننده خوب بگردید، آچارفرانسه تمام این خدمات را به صورت جامع و یکپارچه ارائه می کند. این سهولت در دسترسی به خدمات در دنیای مدرن امروز و با ابزار فناوری اطلاعات ممکن شده است.

اما این سوال پیش می آید که چطور به نیروهای معرفی شده توسط آچارفرانسه اطمینان کنیم و آنها را در خانه راه بدهیم؟ باید گفت که در مقایسه با مدل های سنتی وقتی شما از آچارفرانسه نیروی خدماتی می خواهید خیالتان از این قضیه راحت است که این افراد قبلا سابقه شان چک و هویتشان احراز شده است. همچنین علاوه بر بررسی سلامت اخلاقی و برگزاری دوره های آموزشی و نظرسنجی و نظارت، کیفیت کار را نیز تضمین می کنند.

آچارفرانسه با دسترسی به تعداد زیادی از نیروهای خدماتی یا همان آچار، این امکان را دارد که کار را به نزدیکترین و بهترین آچار ممکن ارجاع دهد، در نتیجه شما در مقایسه با حالت های دیگر هزینه کمتری می پردازید. با توجه به نظرسنجی از تک تک مشتریان، آچارها می دانند که اگر امتیاز بالایی نگیرند ارجاع کار به آنها با مشکل مواجه شده و در نتیجه تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما انجام می دهند.


یکی دیگر از مزایای استفاده از چنین سرویسی برای خدمات منزل این است که شما هر زمان که بخواهید می توانید ثبت سفارش کنید، فرقی نمی کند که 3 نصف شب باشد که همه خوابند یا وسط جلسه هنگام گوش دادن به غرغرهای رییس! فقط با چند کلیک سفارش شما ثبت می شود. اگر امکان یا حوصله دسترسی به اینترنت را هم ندارید پشتیبانی آچارفرانسهتا 12 شب سفارشات شما را به صورت تلفنی ثبت می کند. 26400457 برای همین منظور درنظر گرفته شده است.

در نهایت شما این راحتی خیال را دارید که اگر به هر دلیلی هم از کیفیت انجام کار راضی نبودید آچارفرانسه هست تا ضمن رسیدگی به نارضایتی شما سرویس را تکرار کند. همچنین برای کارهایی مثل نظافت منزل و پذیرایی مشکل قیمت گذاری حل شده و از قبل شما از طریق نرم افزار مطلع میشوید. دیگر نیازی به چانه زنی نیست.

آچارفرانسه برای این آمده که دغدغه کارهای خانه را از شما بگیرد. فرقی نمی کند که منزلتان نیاز به نظافتداشته باشد یا پذیرایی از مهمان، لوازم الکتریکی تعمیر بخواهد یا لوله ها و شیرها، فصل سرویس کولر باشد یا هواگیری شوفاژ، باغبانی لازم داشته باشید یا مراقبت از سالمندان و کودکان، جابجایی اسباب بخواهید یا نقاشی و کاغذ دیواری. با فشار کار و ترافیک و ریتم تند زندگی در تهران، شما فرصت اینکه بخواهید برای این خرده کاری های خدمات منزل وقت بگذارید ندارید. با خیال راحت این کار را به آچارفرانسه بسپارید، تمام پرس و جوها، کنترل ها و هماهنگی هایی که قبلا خودتان باید می کردید را حالا آچارفرانسه انجام داده است. شما به کار اصلی خودتان، تفریح و خانواده بپردازید.

تا یادمان نرفته است این را هم بگوییم که اگر همین حالا وارد سایت آچارفرانسه شوید و برای سرویس کولر سفارش ثبت کنید، آنها این کار را فقط با 25 هزار تومان انجام می دهند!

آچار فرانسه


نشانی : تهران، خیابان وحید دستگردی (ظفر)، بین مدرس و نفت، پلاک ۲۳۲، واحد ۵

تلفن های تماس : ۰۲۱-۲۶۴۰۰۴۵۷-۸

پشتیبانی: ۰۹۳۷۹۱۲۲۲۶۱

نشانی وب سایت : www.achareh.ir

اینستاگرام : www.instagram.com/achareh.official

تلگرام : https://t.me/acharehرپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...