مسابقه بین زولبیا، بامیه یا آب‌جوش؟ در ماه رمضان کدام محبو‌ب‌تر است؟

سایت سفارش آنلاین غذای ریحون، با برگزاری کمپینی به مناسبت ماه مبارک رمضان، بین سه برند برتر خوراکی این ماه یعنی زولبیا، بامیه و آب‌جوش مسابقه‌ای برگزار کرده است تا میزان محبوبیت این سه در بین روزه‌داران مشخص شود.

  1. چهارشنبه ۱۰ خرداد ۹۶ ساعت ۱۱:۲۶ (۴ سال،۷ ماه قبل)

به گزارش روابط عمومی ریحون، شرکت کنندگان در این نظرسنجی، علاوه بر انتخاب یکی از سه گزینه محبوب خود، می‌توانند از تخفیف 20درصدی خرید غذا از رستوران‌های برگزیده تهران استفاده کنند.

هریک از سه گزینه مطرح شده دارای کد تخفیف مخصوص خود است که با وارد کردن آن در مرحله خرید غذا، رای کاربر ثبت می‌شود. نتایج این نظرسنجی نیز به صورت در لحظه در صفحه این کمپین به آدرس https://www.reyhoon.com/campaign/ramadhan96 قابل مشاهده است.

شرکت در این مسابقه و استفاده از کد تخفیف خرید آن در طول ماه مبارک رمضان نامحدود است و بنابراین مسافرین و معذورین شرعی در کل این ماه و قبل و یا بعد از افطار می‌توانند در خرید غذای خود از رستوران های برتر تهران، از 20 درصد تخفیف استفاده کنند.

گفتنی است ریحون، از پیشروترین سرویس‌های ارائه دهنده سرویس سفارش آنلاین غذا در تهران (در حال حاضر) است که کاربران می‌توانند به سادگی و سرعت از طریق سایت ریحون و یا اپلیکیشن موبایل آن، غذای محبوب خود را از هر یک از رستوران‌های مطرح تهران انتخاب و خریداری کنند. ریحون همچنین برنده بهترین اپلیکیشن سفارش غذا از جشنواره وب و موبایل ایران در سال ۹۵ شده است.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...