بهترین کلینیک شنوایی سنجی ایران کجاست ؟ + فیلم و عکس ها

سمعک برتر از سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را آغاز نموده و دارای گواهینامه بین المللی تجویز انواع سمعک با برندهای معروف می باشد.

  1. شنبه ۱۰ تیر ۹۶ ساعت ۱۳:۱۵ (۴ سال،۶ ماه قبل)

شنوایی شناسی، سمعک شناسی، تجویز سمعک و آزمون شنوایی از مهمترین فعالیت های کلینیک شنوایی سنجی سمعک برتر می باشند. 

تشخیص و سنجش شنوایی توسط دکتر سارا باقری در کلینیک


کلینیک شنوایی و تجویر سمعک برتر ارایه دهنده خدمات ذیل به مراجعین محترم در تمام مقاطع سنی می باشد:

  1. انواع آزمایشات شنوایی تشخیصی جهت درمان و توانبخشی مشکلات شنوایی و تعادل  
  2. اسکرینگ شنوایی نوزادان تازه متولد شده 
  3. تجویز، فروش و تعمیر انواع سمعک های معتبر دنیا و ملزومات مربوط به آن 
  4. خدمات ساخت صدا شکن

سمعک برتر

چه سمعکی برای من مناسب است؟

اگر افت شنوایی ما از 35 تا 75 است و پرده ی گوش ما سالم است و مجرای مناسبی داریم میتوانیم از سمعک های داخل گوشی استفاده کنیم .

سمعک داخل گوشی

اگر افت شنوایی ما از 35 تا 75 است اما پرده ی گوش ما سالم نیست و احتمال عفونت وجود دارد بهتر است از سمعک پشت گوشی استفاده کنیم تا بوسیله ی رطوبت و عفونت های گوش عمر سمعک ما کوتاه نشود.

اگر افت شنوایی ما از 75 بیشتر است تنها سمعک پشت گوشی برای ما مناسب است و سمعک داخل گوشی پاسخ گوی نیاز شنوایی ما نیست .

سمعک های پشت گوشی

اگر افت شنوایی من در فرکانس های زیر است اما شنوایی من در نواحی فرکانسی بم خوب است میتوانم از سمعک های (RIC) استفاده کنم .

سمعک های RIC

اگر احساس میکنیم در گوش ما بعد از استحمام آب باقی می ماند یا زمانی که پرده ی گوش ما دچار مشکل شده است و یا چار عفونت گوش شده ایم باید از قالبهای ضد آبی که شنوایی شناسان بصورت تخصصی تهیه میکنند باید استفاده کنیم.

اگر محل کار ما بصورتی است که مدت طولانی ای در معرض صوت قرار داریم باید از شنوایی شناس قالب ضد صوت بخواهیم تا به شنوایی ما آسیبی نرسد. قالبهای ضد صوت موجود در داروخانه مناسب نیست. و قالبها حتما باید توسط شنوایی شناس تهیه شود.

نحوه تجویز سمعک توسط کلینیک شنوایی سنجی سمعک برتر


خرید باتری

هنگام خریداری باتری باید مواظب باشیم که تاریخ مصرف باتری نگذشته و باتری را از ساعت فروشی ها تهیه نکنیم زیرا باعث آسیب رسیدن به سمعک ما خواهد شد و از مارکهای معتبر آلمانی و انگلیسی و آمریکایی استفاده کنیم تا عمر سمعک ما را کم نکند.

باطری سمعک

برندهای برتر سمعک در دنیا

برندهای زیمنس، ویدکس، هانساتون، اتیکن، برنافن، و یونیترون و پاوروان از جمله برترین برندهای سمعک در دنیا به شمار می آیند.

برندهای برتر سمعک

معرفی مدیریت کلینیک سمعک برتر

دکتر سارا باقری ادیولوژیست و مدیر کلینیک فارغ التحصیل از دانشگاه ایران از سال 1377 فعالیت خود را به همراه استاد خود شروع کرد و پس از أن در مجموعه ی "Tarzana Multi Specialty Medical Center" آمریکا دوره های تجویز سمعک و آزمون های فیزیولوژی و الکتروفیریولوژی را گذراند. بعد از بازگشت به ایران در کلینیکی در یوسف آباد مشغول به کار شدند و سپس در کلینیک شخصی خود در ستار خان ادامه فعالیت خود را سپری کردند. ایشان هم اکنون صبح ها در بیمارستان مصطفی خمینی و بعد از ظهر ها در کلینیک سمعک برتر مشغول به کار هستند.

سمعک برتر


آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از متروی شریعتی، جنب بیمارستان کیان، کوچه مرشدی، ساختمان پزشکان مهرآفرین، پلاک 17، واحد 1 (ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 الی 20)

آدرس وب سایت: www.samakbartar.com

اینستاگرام: instagram.com/samakbartar

تلگرام پشتیبانی: samakbartar@

تلفن تماس: 02122909216

موبایل: 09125403032رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...