داغ ترین بازار اجاره در مناطق 2 و 5

چرا باید آپارتمان خود را در غرب و شمال غرب تهران اجاره کنیم؟

اگر شما هم جزو قشر اجاره‌نشین باشید، ناچار هستید تقریبا هر یکی دو سال، خانه خود را عوض کنید؛ تازه اگر خیلی خوش شانس باشید در نهایت شاید بتوانید قرارداد خود را برای یکسال دیگر تمدید کنید. بازار همیشه در گردش اجاره آپارتمان، نه تنها در زمان رکود هم مشتری دارد بلکه کاهش قدرت خرید مسکن مزید بر علت شده تا سیل بیشتری از مشتریان روانه بازار اجاره آپارتمان شوند. از سوی دیگر، کاهش سود بانکی به نوعی بازار رهنی آپارتمان را نیز از رونق انداخته و مالکین ترجیح می‌دهند به‌جای پول پیش، اجاره دریافت کنند در نتیجه بازار اجاره آپارتمان در تهران بیش از پیش رونق گرفته است.

  1. شنبه ۴ آذر ۹۶ ساعت ۱۴:۳۷ (۶ سال،۷ ماه قبل)

به گزارش ihome.ir، جامع‌ترین وبسایت املاک کشور، اگر شما هم هنوز به دنبال یافتن آپارتمان اجاره‌ای دلخواه خود هستید و نمی‌دانید کدام مناطق را برای اجاره آپارتمان در تهران انتخاب کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا فرصت باقیست دست به کار شوید و از طریق وبسایت ihome.ir، در داغ‌ترین بازار اجاره تهران یعنی غرب و شمال غرب تهران به جست‌وجو بپردازید. آمارهای رسمی مربوط به معاملات رهن و اجاره آپارتمان در تهران نشان می‌دهد از ابتدای سال 96 تاکنون بیشترین معاملات در مناطق 2، 5 و 22 انجام گرفته است.

آی هوم


همچنین، برای راحتی بیشتر و یافتن فهرست کاملی از آپارتمان‌های اجاره‌ای در مناطق 2، 5 و 22، می‌توانید در وبسایت ihome.ir به این لینک مراجعه کنید.

چرا غرب و شمال غرب بورس اجاره آپارتمان در تهران است؟

به گزارش وبسایت ihome.ir، غرب تهران، به دلیل قرارگیری در مناطق خوش آب و هوای تهران و نزدیکی به باغات کن، پارک چیتگر و قرارگیری در مسیر وزش بادهای ورودی از غرب و شمال غرب، از آب و هوای مطبوعی برخوردار بوده است. علاوه بر این، قرارگیری در مسیر شاهراه‌های اصلی بزرگراهی، دسترسی به فرودگاه، استادیوم آزادی، شهربازی، قرارگیری در مسیر اتوبان‌های خروجی شهر به سمت شهرهای سفرخیز شمال و غرب کشور، بهره‌مندی از خیابان‌های عریض و قرارگیری در خارج از محدوده طرح‌های ترافیک، محبوبیت بسیار زیادی دارد. جوان بودن و نوساز بودن نسبی این محدوده نیز از ویژگی‌های متمایز غرب و شمال غرب تهران نسبت به سایر مناطق شهر برای سکونت است.

آی هوم


بنابراین، برای بسیاری از افراد، سکونت در غرب تهران مزیت محسوب می‌شود و این مزایا غرب و شمال غرب تهران را همچنان به عنوان داغ‌ترین بازار اجاره آپارتمان معرفی می‌کند.

همچنین، از محلات محبوب غرب و شمال غرب تهران می‌توان به بلوار فردوس، بلوار آیت‌الله کاشانی، سازمان برنامه، پونک، جنت آباد، شهرزیبا و شهرک گلستان اشاره کرد که برای اجاره آپارتمان در این محلات، وبسایت ihome.ir گزینه‌های بسیار متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهد.
رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...