بررسی جنبه های موثر بر پروژه نارنجستان و نحوه خرید آن

در منطقه 22 تهران بزرگ یعنی همان منطقه چیتگر پروژه های ساخت و ساز زیادی وجود دارد که پروژه نارنجستان یکی از آنها می باشد. البته پروژه نارنجستان خودش 3 پروژه مجزا به حساب می آید؛ پروژه نارنجستان 1، نارنجستان 2، نارنجستان 3 و نارنجستان 4. ساخت هر 4 پروژه نارنجستان بر عهده تعاونی ابنیه آکام است.

  1. شنبه ۲۷ دی ۹۹ ساعت ۱۵:۳۱ (۲ سال،۲ ماه قبل)

در این مقاله ما قصد داریم هر یک از این پروژه ها را معرفی کنیم و تمامی جنبه های آن را بررسی نماییم؛ همچنین نحوه پیش خرید برج نارنجستان را نیز توضیح خواهیم داد. با ما همراه باشید... 

پروژه نارنجستان 1:

نارنجستان 1 واقع در منطقه چیتگر، کوهک بلوار علوم و فنون است. پذیره نویسی این پروژه از سال 97 شروع شد. طولی نکشید که پیش فروش واحدهای این پروژه به اتمام رسید و کار ساخت و ساز آن شروع شد. پروژه نارنجستان 1 دارای 2 برج و هر برج دارای 10 طبقه می باشد. هر برج دارای دو طبقه پارکینگ و 1 طبقه لابی می باشد و 7 طبقه مسکونی آن هر کدام 6 واحد دارند؛ در نتیجه هر برج دارای 42 واحد مسکونی و در مجموع پروژه نارنجستان دارای 84 واحد مسکونی می باشد.

تنوع متراژ در این پروژه به خوبی رعایت شده تا هر کسی مطابق میل و میزان سرمایه خود بتواند متراژ مناسبی برای خرید پیدا کند. متراژ واحدهای پروژه نارنجستان1 به ترتیب 100، 130 و 150 متر می باشد. در هر طبقه از پروژه نارنجستان 1، 2 واحد 100 متری، 2 واحد 130 متری و 2 واحد 150 متری وجود دارد.

این پروژه اواخر سال 1400 به اتمام می رسد و این تاریخی است که از سوی تعاونی ابنیه آکام تعیین شده است.

نحوه پیش خرید واحدهای پروژه نارنجستان 1:

پروژه نارنجستان 1 برای کسانی که زندگی در برج های شلوغ با تعداد واحد زیاد را ندارند و همچنین به دنبال آپارتمانی لاکچری می گردند، کاملا مناسب است. برای برج های مسکونی تعداد 42 واحد در هر برج واقع کم محسوب می شود و این یک امتیاز به حساب می آید.

برای خرید امتیاز پروژه نارنجستان 1 باید به دفاتر تعاونی ابنیه آکام مراجعه کنید و در این دفاتر می توانید به صورت قطعی انتقال مالکیت امتیاز را انجام دهید.

پس از اینکه مالکیت امتیاز را از آن خود کردید، باید مبلغی را به عنوان پیش پرداخت و مابقی مبلغ را به صورت اقساط دوماهه پرداخت نمایید.

اینکه چه مبلغی را باید به عنوان پیش پرداخت بدهید و اقساط دوماه یکبار چه مبلغی است، به متراژ واحد انتخابی شما بستگی دارد؛ ولی به طور کلی آخرین قیمت اعلام شده از سوی تعاونی ابنیه آکام به ازای هر متر مربع 6 میلیون و 700 هزار تومان می-باشد.

پروژه نارنجستان

پروژه نارنجستان 2:

پروژه نارنجستان 2 واقع در منطقه چیتگر، کوهک بلوار علوم و فنون، کوچه راهبر می باشد؛ یعنی از نظر موقعیت مکانی چند پلاک با پروژه نارنجستان 1 فاصله دارد. از نظر زمان شروع پروژه و اتمام آن نیز با پروژه نارنجستان 1 هماهنگ است. یعنی همزمان با شروع پروژه نارنجستان 1 شروع شده و تقریبا همزمان با آن نیز پایان می یابد.

این پروژه نیز همانند نارنجستان 1، کم واحد است و تحویل آن از سوی تعاونی ابنیه آکام اواخر سال 1400 اعلام شده است.

پروژه نارنجستان 2، دارای 2 برج است که هر کدام 14 طبقه دارند؛ البته از این 14 طبقه فقط 11 طبقه مسکونی بوده و 2 طبقه پارکینگ و 1 طبقه لابی می باشد. هر طبقه مسکونی دارای 6 واحد است؛ بنابراین هر برج 66 واحد و مجموعا پروژه نارنجستان 2 دارای 122 واحد مسکونی است.

میانگین متراژ پروژه نارنجستان 2 تقریبا 100 متر محاسبه شده است.

نحوه پیش خرید واحدهای پروژه نارنجستان 2:

اگر شما از سر و صدا و شلوغی شهر تهران فراری هستید و به دنبال سکونت در منطقه و همینطور ساختمانی آرام هستید، حتما برای خرید امتیاز پروژه نارنجستان 2 اقدام کنید. البته تحویل این پروژه تا اواخر سال 1400 طول می کشد بنابراین اگر در حال برنامه ریزی طولانی مدت و حداقل یکساله برای خانه دار شدن هستید، بهترین تصمیم این است که از همین الان اقدام کنید.

برای اقدام به خرید امتیاز باید به دفاتر تعاونی ابنیه آکام مراجعه کنید و در آنجا درخواست خرید امتیاز بدهید. از زمانی که درخواست شما پذیرفته شود و شما وارد لیست مالکین امتیاز شوید باید مبلغی را به عنوان پیش پرداخت بدهید و باقی مانده مبلغ را نیز به صورت اقساط 2 ماهه پرداخت کنید.

البته امتیاز پروژه نارنجستان 2 فقط به صورت 6 دانگ نیست و شما می توانید در صورت کافی نبودن سرمایه تان اقدام به خرید امتیاز 3 دانگ، 4 دانگ و نیم و 1 دانگ و نیم نمایید.

آخرین مبلغ اعلام شده از سوی تعاونی به ازای هر متر مربع 7 میلیون و 500 هزار تومان به صورت علی الحساب می باشد.

پروژه نارنجستان 3:

پروژه نارنجستان 3 واقع در منطقه چیتگر، بعد از شهربازی هزار و یک شهر و در شهرک مهستان واقع است. موقعیت جغرافیایی این پروژه شمال اتوبان همت محسوب می شود و به دلیل اینکه نزدیک کوه قرار می گیرد دید جذاب و زیبایی دارد. از دیگر جذابیت های این پروژه قرار داشتن آن در نزدیکی مناطق توریستی مانند روستای وردیج و واریش است.

از نظر سرمایه گذاری نیز به دلیل 3 خوابه بودن هر یک از واحدها، برای سرمایه گذاران جذاب است.

پروژه نارنجستان 3 دارای 2 برج و هر برج 14 طبقه می باشد که از این 14 طبقه، یک طبقه به لابی، 2 طبقه برای پارکینگ و 11 طبقه مسکونی اختصاص دارد.

هر طبقه مسکونی نارنجستان 3 دارای 8 واحد سه خوابه با متراژ 144 است. مجموع واحد هر برج 88 و در کل پروژه نارنجستان 2 دارای 166 واحد می باشد.

نحوه پیش خرید واحدهای پروژه نارنجستان 3:

پروژه نارنجستان 3 برای کسانی که قصد سرمایه گذاری دارند بسیار مناسب است. برای خرید امتیاز این پروژه می توانید به دفاتر تعاونی ابنیه آکام مراجعه کنید و درخواست خرید امتیاز این پروژه را بدهید. به محض اینکه درخواست شما را بپذیرند باید مبلغی را به عنوان پیش پرداخت، که در حال حاضر 450 میلیون تومان است، پرداخت نمایید و بعد از آن طی 40 ماه و هر دوماه یکبار مبلغ 30 میلیون تومان به عنوان قسط پرداخت کنید.

اگر قصد واگذاری امتیاز خود را دارید و یا می خواهید امتیاز را از شخصی دیگر خریداری کنید، کلیه کارهای نقل و انتقال در دفاتر تعاونی ابنیه آکام انجام می گیرد.

آخرین مبلغ اعلام شده از سوی تعاونی به ازای هر متر مربع 7 میلیون و 500 هزار تومان می باشد که البته این مبلغ به صورت علی الحساب است.

پروژه نارنجستان

پروژه نارنجستان 4:

تعاونی ابنیه آکام پس از 3 پروژه موفق، اقدام به ساخت و ساز پروژه چهارم خود کرده است. این پروژه که نارنجستان 4 نام دارد چهارمین نارنجستانی است که توسط این تعاونی اقدام به ساخت آن شده است.

البته از نظر موقعیت مکانی با سایر پروژه های نارنجستان تفاوت دارد و واقع در منطقه چیتگر، فاز 2 مروارید شهر، دانش یکم است. در ابتدا قرار بود که متراژ همه واحدهای این پروژه یکسان و 110 متر باشد ولی با تغییراتی که در نقشه این پروژه اعمال شد تغییراتی در متراژها دادند؛ پروژه نارنجستان 4 را می توان یکی از متنوع ترین پروژه ها از نظر متراژ دانست؛ این پروژه دارای واحدهای 70، 80، 93، 104، 114، 130 و 144 متری است که این تنوع در متراژ کار را برای مشتریان و متقاضیان راحت تر می کند. زیرا خرید این واحدها برای اکثریت امکان پذیر است و هر کس با هر میزان سرمایه می تواند اقدام به خرید امتیاز بکند.

این پروژه دارای 2 برج متصل به هم است که هر برج شامل 16 طبقه می باشد؛ از این 16 طبقه، 12 طبقه مسکونی، 2 طبقه پارکینگ و 1 طبقه لابی این برج ها را تشکیل می دهد. در هر طبقه مسکونی این برج ها 12 واحد قرار دارد؛ بدین ترتیب هر برج دارای 144 واحد و در مجموع پروژه نارنجستان 4 دارای 288 واحد مسکونی می باشد.

نحوه پیش خرید واحدهای پروژه نارنجستان 4:

این پروژه با وجود متراژهای پایین و بالایی که دارد جوابگوی هر سلیقه ای است و برای خانواده هایی که جمعیت کم یا زیاد دارند هم پاسخگو می باشد. پس اگر به دنبال آپارتمانی می گردید که تنوع متراژی بالایی داشته باشد تا دست و بال شما را برای انتخاب باز کند، پروژه نارنجستان 4 بهترین گزینه است.

برای پیش خرید و خرید امتیاز این پروژه نیز باید به دفتر تعاونی ابنیه آکام مراجعه کنید و درخوسات خودتان مبنی بر خرید امتیاز را اعلام کنید. به محض پذیرش درخواست شما، باید مبلغی را به عنوان پیش پرداخت واریز کنید و باقی مانده مبلغ را به صورت اقساط و دوماه یک بار پرداخت کنید.

اگر به هر دلیلی خواهان انتقال مالکیت امتیاز خودتان به دیگری بودید باید به دفاتر تعاونی ابنیه آکام مراجعه کنید؛ زیرا تمامی کارهای مربوط به نقل و انتقال قطعی امتیاز و مالکیت در این دفاتر انجام می شود.

قیمت پروژه نارنجستان 4 به ازای هر متر مربع 9 میلیون و 700 هزار تومان از سوی تعاونی اعلام شده است.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...