وکیل ورشکستگی در تهران

وکیل ورشکستگی در تهران با توجه به قوانین و شرایط اجتماعی و اقتصادی حاکم بر کلانشهر ها بسیار حائز اهمیت است.

 1. شنبه ۸ آبان ۰ ساعت ۱۷:۰۳ (۴ هفته،۱ روز قبل)

در کنار سیستم مدیریتی که در شرکت ها بر قرار است حضور وکیل پایه یک دادگستری متخصص در امور تجاری و ورشکستگی از اهمیت بالایی بر خوردار است.دفتر حقوقی محمد حاجیلو و همکاران با حضور وکلای مجرب و تکیه بر تجربه و دانش به روز از بهترین مجموعه ها در ارائه خدمات به شمار می آید.

دفتر حقوقی محمد حاجیلو وکیل پایه یک دادگستری آماده ارائه خدمات د ر زمینه های کیفری و حقوقی اعم از ملکی - تجاری - ورشکستگی - خانواده - انحصار وراثت و ... می باشد.

وکیل ورشکستگی در تهران کیست؟

وکیل ورشکستکی، وکیل پایه یک دادگستری ی باشد که در زمینه دعاوی مربوط به ورشکستگی تجربه کافی دارد و از طی مراحل قانونی مربوط به این دعاوی اطلاعات کاملی را در اختیار موکلین خود قرار می دهد.

ویژگی وکیل ورشکستگی در تهران

وکیل ورشکستگی در تهران علاوه بر آگاهی و اشراف کامل بر قوانین مربوط به شرکت های تجاری و ورشکستگی باید تجربه ی کافی در همکاری با شرکت های تجاری و مجموعه های ورشکسته داشته باشد تا بتواند شرایط یک مجموعه را از زوایای متفاوت مورد بررسی قرار دهد و با توجه به قوانین روز حاکم بر شرکت ها بتواند بهترین مراحل قانونی را که نیازمند حداقل هرینه می باشد انتخاب کند و بدین صورت به پیشبرد هرچه بهتر پرونده ها کمک شود.

وظایف وکیل ورشکستگی

حفظ منافع تاجر، مشاوره قبل از اعلام ورشکستگی ، بازگرداندن اعتبار تاجر ورشکسته ، کاهش هزینه ها در اعلام ورشکستگی ، وصول مطالبات طلبکاران ، حل امور ورشکستگی ، دفاع از تاجر در مورد ورشکستگی به تقلب و کمک به ادامه فعالیت تجاری تاجر یا شرکت ورشکسته ، برخی از وظایف وکیل ورشکستگی در روند پرونده های مربوطه به شمار می رود.

وکیل ورشکستگی چه پرونده هایی را مورد بررسی قرار می دهد؟

وکیل ورشکستگی در خلال فعالیت خود برای یک مجموعه تخصص لازم را در بررسی و پیشبرد تمامی پرونده های مرتبط با دعاوی تجاری و دعاوی ورشکستگی را خواهد داشت.قبل از هر اقدامی می تواند مشاوره های لازم را به موکلین خود که مجموعه های تجاری (قبل و بعد از ورشکستگی) هستند،بدهد و در صورت نیاز به هرگونه اقدام زمینه های لازم را برای حصول نتیجه بهار فراهم سازد.

مشاوره با وکیل ورشکستگی

موضوعات ورشکستگی عبارت است از:

 • اعلام ورشکستگی
 • تعیین عضو ناظر
 • مهر و موم اموال ورشکسته
 • تشخیص طلبکاران ورشکسته
 • ورشکستگی به تقصیر و ورشکستگی به تقلب
 • اعاده اعتبار تاجر
 • اعتراض ثالث به رای ورشکستگی
 • تصفیه ( در ارتباط با اداره امور ورشکستگی)
 • بطلان معاملات ورشکسته بر اساس ماده 557 قانون تجارت
 • توقف تاجر ورشکسته

بدیهی است که یک تاجر یا یک شرکت تجاری بدون داشتن آگاهی از قوانین حاکم بر موضوعات ورشکستگی و یا مراحل قانونی آن نمیتواند به نتیجه دلخواه دست یابد. از این رو مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری امری بدیهی است.اگر در کلانشهر ها هستید مانند تهران،پیدا کردن وکیل ورشکستگی در تهران قبل از هر اقدامی امری ضروریست و از هرگونه ضرر و زیان بیشتر در این امر جلوگیری می کند

بهترین وکیل ورشکستگی در تهران

به عنوان نتیجه گیری در این بخش یادآوری می کنیم که برای پبدا کردن وکیل خوب ورشکستگی کارنامه کاری وی را مدنظر داشته باشید. وکیلی را انتخاب کنید که اشراف کامل بر مسائل حقوقی و قوانین تجاری و ورشکستگی داشته و تجربه همکاری با مجموعه ها و شرکت های تجاری در کارنامه وی دیده شود.

دفتر حقوقی محمد حاجیلو

وکیل پایه یک دادگستری آماده ارائه خدمات د ر زمینه های کیفری و حقوقی اعم از ملکی - تجاری - ورشکستگی - خانواده - انحصار وراثت و ... می باشد.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...