علی تاجداری قهرمان مسابقات (ام ام ای) جهان شد

علی تاجداری هنرمند و رزمی کار ایرانی توانست برای بار سوم در مسابقات قهرمانی جهان شرکت و کمربند قهرمانی جهان را در هنرهای رزمی از آن خود کند.

  1. دوشنبه ۲۵ بهمن ۰ ساعت ۲۱:۱۱ (۲ سال،۲ ماه قبل)

یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان در سبک های مختلف ورزشی در کشور آذربایجان در ورزشگاه المپیک شهر باکو برگزار شد،در این مسابقات سه ورزشکار صاحب نام ایرانی شرکت کرده که از آن ها علی تاجداری در وزن اوپن مسابقات هنرهای رزمی ترکیبی(ام ام ای)شرکت کرد و توانست سعید محمدوف را در راند اول شکست دهد.

این سومین مسابقات قهرمانی جهان در کارنامه علی تاجداری می باشد.

از مسابقات قبلی تاجداری میتوان به فستیوال جهانی هنرهای رزمی که در جزیره کیش و همچنین مسابقات جهانی مبارزات رینگی گرجستان که هر دو توسط فدراسیون ورزش های رزمی برگزار شد اشاره کرد.

همچنین اهدای جایزه ده هزار مناتی و کمربند قهرمانی جهان توسط رییس انجمن ورزش های رزمی آذربایجان به علی تاجداری انجام شد.

علی تاجداری

در این مسابقات بیش از سیصد رزمی کار از کشورهای مختلف جهان از جمله ایران، آذربایجان، ترکیه، روسیه، گرجستان، استرالیا، عربستان، آلمان، اوکراین، تایلند و چین شرکت کردند،

این مسابقات در سبک های مختلف رزمی از جمله :هنرهای رزمی ترکیبی (ام ام ای)، کیک بوکسینگ، موی تای، جوجیتسو، کیوکوشین کاراته و کشتی با کمربند انجام شد.
رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...