معرفی سامانه گشتwm5000x1

در این نوشتار، قرار است تا به معرفی یکی از دستگاه های برتر در حوزه گشت زنی بپردازیم. این دستگاه wm5000x1 نام دارد که این روز ها یکی از بهترین دستگاه های بازار در حوزه گشت و نگهبانی می باشد.

  1. چهارشنبه ۷ مهر ۰ ساعت ۲۳:۴۰ (۲ سال،۸ ماه قبل)

این دستگاه با امکانات فوق العاده ای که دارد، باعث شده است که کاربران آن بتوانند، با خیال راحت به استفاده از آن بپردازند.

در زیر می خواهیم به بخشی از امکانات فوق العاده این دستگاه اشاره کنیم که باعث محبوبیت آن در بین کاربران آن شده است.

قیمت مناسب دستگاه

اصلی ترین موردی که هر مشتری قبل از خرید از خود می پرسد، قیمت دستگاه می باشد. البته همه می دانیم که لزوما قیمت پایین تر، در بسیاری از موارد نشان دهنده خرید بهتر نیست. به همین دلیل باید همواره این سوال را از خود بپرسیم که آیا هزینه ای که بابت خرید می پردازیم، با ارزشی که از محصول دریافت می کنیم، برابری داشته باشد.

به همین دلیل فقط پایین بودن قیمت مهم نیست، بلکه مهم است که قیمت یک دستگاه نسبت به امکاناتی که ارائه می دهد، معقول و متناسب باشد.

از لحاظ قیمت دستگاه گشت و نگهبانی ، این دستگاه می تواند یکی از بهترین انتخاب ها در مارکت ایران باشد. در واقع با توجه به امکانات فوق العاده ای که این دستگاه ارائه می دهد، نه تنها قیمت این دستگاه نسبت به سایر دستگاه های گشت و نگهبانی بالا نیست، بلکه به نظر می رسد با توجه به مزیت های آن، فوق العاده ارزان قیمت می باشد.

بنابراین شما می توانید مطمئن باشید که خرید بسیار عالی با قیمت مناسب را خواهید داشت. قطعا پیش از خرید دستگاه، حتما در مورد قیمت، با سایر شرکت ها نیز می توانید صحبت کنید تا از مناسب بودن قیمت آن مطمئن شوید.

قابلیت شناسایی هویت نگهبان ها

از جمله امکانات بسیار کاربردی این wm5000x1 ، قابلیت تشخیص نگهبان ها می باشد. دستگاه با داشتن سنسور اثر انگشت، این کار را انجام می دهد.

این سنسور از نوع خازنی بوده و قابلیت تشخیص بسیار بالایی دارد. به همین دلیل، تقریبا هیچ خطایی در شناسایی هویت نخواهد داشت.

با داشتن اطلاعات هویتی نگهبان ها، شما به راحتی می توانید اطلاعات مرتبط با ساعت ها یا شیفت های کاری خود را ثبت نمایید و مشخص کنید که در هر بازه ای، چه شخصی و از چه نقاطی باید بازدید نماید.

این قابلیت باعث محبوبیت بیش از پیش این محصول گردیده است؛ چرا که عملیات کنترل نگهبان ها را، به راحتی تبدیل به عملی خودکار نموده است.

علاوه بر این با تشخیص نگهبان ها، شما به راحتی می توانید گزارش های کاربردی در مورد نحوه انجام وظیفه کارمندان خود داشته باشید.

wm5000x1

مقاوت بالای دستگاه در برابر شرایط محیطی سخت

از دیگر موارد بسیار مهم در مورد این دستگاه، توانایی تحمل دستگاه و تاب آوری در زمان کار، در شرایط محیطی سخت می باشد.

این به این معنی می باشد که در شرایط آب هوایی دشوار، مثل: دمای بالا؛ رطوبت بیش از اندازه؛ سرمای زیاد؛ گرد و خاک زیاد و سایر موارد مشابه، دستگاه به خوبی کار خواهد و خللی در انجام کار آن، اتفاق نخواهد افتاد.

عموما برای سنجش مقاوت دستگاه در شرایط سخت از استاندارد هایی استفاده می شود. در نظر داشته باشید که این دستگاه دارای استاندارد IP67 بوده که نشان از توان بالای دستگاه در شرایط آب و هوایی کاملا نا متعادل می باشد.

بنابراین اگر محل شرکت یا کارخانه یا سازمان شما، در جایی است که شرایط آب هوایی ممکن است دارای هوای بسیار گرم یا سرد یا رطوبت بالا می باشد، عملا دستگاه بدون هیچ مشکلی به کار خود ادامه خواهد داد.

بنابراین نیازی به نگرانی در این زمینه نخواهید داشت و مطمئن خواهید بود که دستگاه به درستی می تواند کار خود را به انجام برساند.

حافظه و باطری قوی

از جمله مزیت های بسیار خوب دستگاه، داشتن حافظه کافی برای ثبت تعداد زیادی از رکورد می باشد. در واقع این دستگاه دارای یک حافظه 16 مگابیتی می باشد که می تواند تا 60000 رکورد را در خود ذخیره نماید.

این امر باعث می شود که شما با خیال راحت، مشکلی در پر شدن حافظه دستگاه نداشته باشند.

 از دیگر مزیت های دستگاه WM5000-X1 می توان به باطری حرفه ای آن اشاره نمود. باطری قوی این دستگاه باعث شده است که هیچ نگرانی خاصی، در زمان کشیک و بازرسی نداشته باشید.

بسیاری از دستگاه ها به دلیل نداشتن باطری قوی، بعد از مدتی قابلیت شارژ مجدد نداشته و بنابراین باعث آزار و اذیت نگهبان ها در هنگام ثبت می شوند. در واقع عملا نداشتن باطری قوی، می تواند باعث بدون استفاده شدن دستگاه شده و شما مجبور باشید تا یک دستگاه جدید خریداری نمایید.

اما باطری قوی این دستگاه، یکی از بهترین نقاط قوت این دستگاه به شمار می آید. این باطری 2000 میلی آمپر می باشد. با توجه به کم مصرف بودن دستگاه، شما به راحتی می توانید به صورت پشت سر هم، 45 روز مداوم بدون شارژ مجدد، از دستگاه استفاده کنید.

البته باید توجه داشته باشید که در این زمان ارائه شده، بدون استفاده از چراغ قوه بوده و همین طور روزانه 500 تگ نیز ثبت گردد.

در بالاترین حالت استفاده دستگاه، یعنی در حالتی که چراغ قوه به مدت 2 ساعت روزانه روشن باشد و همین طور در هر روز 500 تگ نیز ثبت شود، دستگاه این قابلیت را دارد تا 9 روز به صورت پشت سر هم مورد استفاده قرار بگیرد، بدون اینکه نیاز به شارژ مجدد داشته باشد.

WM5000-X1

نرم افزار رایگان و فارسی به همراه منو های فارسی

از جمله مزیت های بسیار مهم این دستگاه، داشتن نرم افزار فارسی و البته رایگان به همراه دستگاه می باشد. به دلیل اینکه کلیه دستگاه های گشت زنی حراست در ایران، خارجی می باشند، لذا اکثر آن ها برای انجام تنظیمات و همین طور گزارش گیری دارای نرم افزار انگلیسی می باشند.

نکته دیگر اینکه عموما منوهای روی دستگاه هم، به زبان انگلیسی یا زبان هایی غیر فارسی مثل چینی می باشند. اما نکته خوب در مورد این دستگاه این می باشد که اول از همه، دارای انجام تنظیمات برای منو فارسی می باشد.

از طرف دیگر، شرکت پشتیبانی این دستگاه، نرم افزار فارسی و رایگان گشت و نگهبانی را برای این دستگاه بسیار خوب ارائه داده است.

همین باعث شده است که کار با دستگاه برای نگهبان راحت شود. از طرف دیگر به راحتی با نرم افزار فارسی آن، می توان دستگاه را تنظیم نمود. همچنین با وجود فارسی بودن آن، گزارش های مدیریتی بسیار ساده و قابل فهم، برای مدیران مجموعه خواهد.

می توان گفت که فارسی بودن نرم افزار و منوهای این دستگاه، از مزیت های رقابتی این دستگاه هست که تقریبا سایر دستگاه های مشابه آن، این مورد را ندارند.

چراغ قوه پر نور دستگاه

از دیگر مزیت های کاربردی این دستگاه، وجود یک چراغ قوه قوی بر روی دستگاه می باشد. در واقع در بسیاری از موارد، گشت ها در شب انجام می پذیرد. از آنجایی که ممکن است تگ ها در شب به درستی دیده نشوند، به همین دلیل، نیاز می باشد که نگهبان با خود چراغ قوه همراه داشته باشد.

از جمله مواردی که باعث محبوبیت این دستگاه شده، این می باشد که این دستگاه با داشتن چراغ قوه بر روی آن، عملا نگهبان را از این مورد بی نیاز می گرداند.

چراغ قوه این دستگاه دارای چراغ LED می باشد. این LED علاوه بر اینکه بسیار پر نور بوده، دارای مصرف کمی هم می باشد. بنابراین شما می توانید با خیال راحت و در شب، از چراغ قوه دستگاه برای شناسایی و ثبت راحت تگ ها استفاده کنید.

امکانات زیاد جانبی روی دستگاه

امکانات دیگری جانبی نیز روی wm5000x1 وجود دارد که باعث شده جزو دستگاه های بسیار خوب در بازار فعلی به حساب بیاید.

به عنوان مثال، قابلیت خوانش راحت تگ های RFID از امکانات مهم این دستگاه می باشد. نوع طراحی بدنه دستگاه به صورتی است که بسیار خوش دست بوده و باعث ناراحتی حمل کردن در کاربر آن نخواهد شد.

برای اتصال دستگاه از پورت USB استفاده می شود و این یعنی شما به راحتی می توانید با کابل شارژ مغناطیسی، هر جا آن را شارژ نمایید.

نکته بسیار جالب دیگر روی این دستگاه، وجود بلندگو بر روی آن می باشد. در واقع این بلندگو برای پخش پیام های هشدار و سایر پیام ها به کاربر استفاده می شود.

یک کیف کمری هم به هنگام خرید دستگاه، در داخل بسته بندی آن وجود دارد که باعث می شود حمل و نقل آن توسط نگهبان به راحتی و بدون مشکل صورت بپذیرد.

wm5000x1

از طرف دیگر پشتیبانی و گارانتی بسیار خوب دستگاه، باعث شده این محصول، طرفداران زیادی داشته باشد.

در حال حاضر نماینده انحصاری این دستگاه، شرکت ژیوان می باشد که کار فروش و پشتیبانی این دستگاه را به عهده دارد.

کلیه کارهای مرتبط با فارسی سازی دستگاه و همین طور نرم افزار آن، به صورت انحصاری توسط این تیم انجام شده است. لذا شما با خیال راحت می توانید از دستگاه استفاده کنید.

وجود یک شرکت تامین کننده مطمئن داخلی، این اطمینان را به شما می دهد که بدون داشتن هیچ نگرانی، دستگاه را خریداری و از آن استفاده کنید.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...