رستوران های ایرانی در گرجستان

ما ایرانی‌ها همیشه غذای خودمان را به غذاهای دیگر کشورها ترجیح می‌دهیم. آن سوی دنیا هم که برویم دلتنگ قورمه سبزی و قیمه بادنجان ایرانی می‌شویم؛ بحث کباب لذیذ ایرانی هم که جای خود را دارد.

  1. یکشنبه ۱۸ شهریور ۹۷ ساعت ۱۳:۲۷ (۱ سال،۱۱ ماه قبل)

غذاهای ایرانی با آن همه عطر و بوی دلنشین، دل هرکسی را می‌برد و باعث دل ضعفه همه می‌شود. حال اگر قصد تور گرجستان را به هر دلیلی دارید، لازم نیست نگران باشید؛ اگر در گرجستان هوس غذای ایرانی کردید، می‌توانید سری به رستوران‌های ایرانی در این کشور زیبا و پهناور بزنید و از منوی غذای ایرانی این رستوران‌ها حسابی لذت ببرید. فرقی ندارد با چه توری به تفلیس سفر می‌کنید؛ تور لحظه آخری گرجستان یا هر تور دیگری. در این مطلب قصد داریم تا برخی رستوران‌های ایرانی واقع در تفلیس را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

1- کباب هاوس (Kabab House)

رستوران های ایرانی گرجستان

اگر در تفلیس هوس کباب ایرانی کردید، اصلا نگران نباشید! لازم هم نیست خیلی دنبال جای خاصی برای خوردن کباب بگردید. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که یک راست به کباب هاوس بروید. در منوی این رستوران می‌توانید انواع غذاهای خاورمیانه و ایرانی را پیدا کنید؛ این رستوران هر نوع کبابی که دلتان بخواهد دارد؛ کباب نگینی، شیشلیک، چنجه، کوبیده و غیره. این رستوران در خیابان لسلیدزه در تفلیس قرار دارد و گردشگران زیادی برای صرف غذا به این رستوران می‌روند. فضای این رستوران کاملا سنتی است و غذاها نیز در ظروف سنتی سرو می‌شوند.

شماره تماس کباب هاوس: +995555175263

2- رستوران نایب (Nayeb Halal Persian Iranian Restaurant Tbilisi)

رستوران های ایرانی گرجستان

بدون شک اسم نایب برای حداقل ما ایرانی‌ها کاملا شناخته شده است. در ایران هم که بخواهیم کباب خوب و با کیفیتی بخوریم، اولین اسمی که به ذهنمان می‌رسد، نام رستوران نایب است. جالب است بدانید که نه تنها ایرانی‌ها به این رستوران مراجعه می‌کنند، بلکه خود گرجی‌ها و حتی توریست‌های کشورهای دیگر هم برای صرف غذا به نایب می‌آیند تا از غذاهای ایرانی و اصیل سرو شده توسط این رستوران لذت ببرند. هر توریست غیر ایرانی که به این رستوران می‌آید عاشق و شیفته غذاها و فضای سنتی این رستوران می‌شود و در سفرهای بعدی خود هم نایب را در لیست و اولویت‌های خود قرار می‌دهد. فضای گرم و صمیمی، فرهنگ و رفتار ایرانی پرسنل این رستوران، یکی دیگر از عواملی است که میهمانان را عاشق نایب می‌کند. این رستوران در میدان آزادی تفلیس در کنار خیابان شالوا دادیان قرار دارد. ساعات کار این رستوران همه روز از ساعت 11:00 صبح تا 2:00 بامداد است.

شماره تماس رستوران نایب: +995551153760

3- رستوران شاندیز (Shandiz restaurant)

رستوران های ایرانی گرجستان

رستوران ‌ شاندیز که در ایران هم بسیار معروف و پرطرفدار است، دارای دو شعبه مختلف در تفلیس است. یکی از شعب این رستوران در خیابان خیابان آقماشنبلی و دیگری در خیابان شاوتلی قرار دارد. وقتی وارد این رستوران می‌شوید، گویی قسمتی از ایران را در تفلیس دارید. پرسنل رستوران شاندیز بسیار خوش برخورد هستند و غذاهای ارائه شده در رستوران از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. در منوی رستوران نیز می‌توانید انواع غذاهای سنتی و خوش عطر وبوی ایرانی اصیل را پیدا کنید. این رستوران همچنین دارای یک کاباره و دیسکوی شبانه است که در آن می‌توانید حسابی خوشگذرانی کنید و اوقات خوشی را سپری کنید. رستوران شاندیز از ساعت 12 ظهر تا 1:30 بامداد آماده ارائه خدمات به میهمانان خود است.

 شماره تماس رستوران شاندیز: +995514686686

4- رستوران هزار و یک شب (1001 Nights Restaurant)

رستوران های ایرانی گرجستان

یکی دیگر از رستوران‌ها ایرانی که در سفر خود به گرجستان می‌توانید به آن سری بزنید، رستوران هزار و یک شب در تفلیس است. این رستوران بسیار زیبا و سنتی در خیابان کوته افخازی واقع شده است و پذیرای میهمانان بسیاری است. این رستوران دارای منویی از غذاهای لذیذ و خوشمزه ایرانی است. رستوران سنتی هزار و یک شب در قسمت تاریخی شهر تفلیس قرار دارد و شما پس از یک گشت و بازدید از جاذبه‌های تاریخی شهر برای صرف ناهار یا شام می‌توانید سری به این رستوران بزنید و از غذاهای ایرانی اصیل آن حسابی لذت برید. شما همچنین می‌توانید در کنار وعده غذایی خود به موسیقی زنده اجرا شده در رستوران گوش دهید و از آن حس آرامش و شوق بگیرید. ساعات کار این رستوران همه روزه از ساعت 10:00 صبح شروع می‌شود و در ساعت 11:45 دقیقه شب پایان میابد.

شماره تماس رستوران هزار و یک شب: +995322998004

5- رستوران اسپایس لانج (Spice Lounge Iranian, Indian Restaurant Tbilisi)

رستوران های ایرانی گرجستان

این رستوران با محیط دلنشین، گرم و دوست داشتنی، شما را عاشق خود خواهد کرد و مطمئنا دفعات بعدی هم به آن باز خواهید گشت. رستوران اسپایس لانج در کنار منوی غذای ایرانی خود منوی غذای هندی نیز دارد. سرویس دهی عالی و فوق العاده، غذاهای تازه و خوش عطر و طعم، پرسنل خون گرم و صمیمی، فضای سنتی و دوستانه، همه و همه در کنار هم مجموعه‌ای دلپذیر را تشکیل داده‌اند. غذاهای تند هندی و غذاهای اصیل ایرانی با بهترین مواد اولیه در این رستوران تهیه می‌شود و مطمئنا منوی متنوع این رستوران شما را وسوسه و سردرگم می‌کند. این رستوران در خیابان روستاولی قرار دارد و دسترسی به آن بسیار آسان و راحت است. فضای رستوران دلباز و بزرگ است و میهمانان از هزینه‌ای که برای غذای خود صرف می‌کنند کاملا راضی و خشنود هستند. رستوران اسپایس لانج همه روزه کار خود را از ساعت 10 صبح با انرژی زیاد شروع می‌کند و در ساعت 12 پایان می‌دهد.

شماره تماس رستوران اسپایس لانج: +995596786600

6- رستوران ایرانی (İranian Restaurant)

همانطور که از نام این رستوران پیداست، می‌توانید انواع غذاهای ایرانی را در آن میل کنید. این رستوران در خیابان مراب کاستاوا قرار دارد و کیفیت فوق العاده غذاهای رستوران ایرانی گردشگران ایرانی و خارجی زیادی را همه روزه به خود جذب می‌کند. این رستوران محیطی گرم و صمیمی دارد و میهمانان در آن احساس آرامش و راحتی دارند. ساعات کار رستوران همه روزه از 9 صبح شروع می‌شود و در ساعت 12 خاتمه میابد. 

شماره تماس رستوران ایرانی: +995557354141

7- رستوران آکوا پاب (Aqua Pub)

رستوران های ایرانی گرجستان

یکی دیگر از رستوران‌هایی که در تور گرجستان می‌توانید به آن سر بزنید رستوران آکوا پاب است که غذاهای ایرانی و خاورمیانه را سرو می‌کند و مورد توجه جمع زیادی از گردشگران بوده و هست. این رستوران در خیابان لسلیدزه در تفلیس قرار دارد و منوی متنوع رستوران آکوا پاب همه را عاشق خود می‌کند. محیط کوچک این رستوران فضایی گرم و صمیمی را برای میهمانان خود ایجاد کرده است و اکثر میهمانان در آکوا پاب احساس آرامش و راحتی می‌کنند. این رستوران دارای دو قسمت داخلی و رستوران فضای باز است. انواع کباب‌های ایرانی با بهترین کیفیت و بهترین مواد اولیه در رستوران آکوا پاب سرو می‌شوند. رستوران زیبا و دلنشین آکوا پاب همیشه بیدار است. این رستوران به صورت 24 ساعته در طول شبانه روز آماده ارائه خدمات با کیفیت به میهمانان خود است.

شماره تماس رستوران آکوا پاب: +995322934111

سخن آخر

غذاهای ایرانی جایگاه خاص و ویژه‌ای برای ما دارند و هیچ غذای دیگری جای آنها را نمی‌گیرد. اصلا جای تعجب نیست که هرجای دنیا هم بریم به دنبال رستوران‌هایی هستیم که غذاهای سنتی و اصیل ایرانی را سرو کنند. در این مطلب از لست تورز تلاش کردیم تا چند رستوران ایرانی را در تفلیس به شما معرفی کنیم تا در سفر خود به گرجستان بتوانید غذای ایرانی میل کنید. امیدواریم مطالب ارائه شده مفید باشند و مورد توجه شما قرار گیرند.

شما می‌توانید برای رزرو تور ارزان گرجستان سری به وب سایت لست تورز بزنید و تنها با چند کلیک تور مورد نظر خود را به آسانی رزرو کنید.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...