جاذبه‌های دیدنی مسیر تهران کرمانشاه با اتوبوس

کرمانشاه شهر مرکزی در غرب ایران است، جمعیت زیادی دارد. زبان‌هایی که مردم در آن صحبت می‌کنند کردی، کردی جنوبی، لکی و همچنین فارسی است. کرمانشاه در قرن 4 میلادی تحت حمایت پادشاهان ساسانیان توسعه یافت. به طور خلاصه در دهه 1980 به باختران تغییر نام داد. آب و هوای آن معتدل است و در شهر و شهرهای اطراف دارای مراکز طبیعی و تاریخی زیادی است. این شهر در 515 کیلومتری جنوب غربی تهران در کوهپایه‌های رشته کوه زاگرس واقع شده است. این شهر از آب و هوای معتدل و فصول معمولی برخوردار است.

  1. یکشنبه ۳ فروردین ۹۹ ساعت ۱۴:۵۴ (۴ سال،۴ ماه قبل)

اگر حوصله رانندگی ندارید یا امکان 11 ساعت ماندن در قطار را نداشتید، می‌توانید از گزینه به صرفه اتوبوس برای رفتن به کرمانشاه استفاده کنید. در شرایط عادی اتوبوس هم طی حدود 8 ساعت شما را از مسیر تهران، قم، اراک، همدان به مقصد کرمانشاه می‌رساند. این مسافت 519 کیلومتری را می‌توانید از پایانه آرژانتین یا ترمینال غرب آغاز کرده و در پایانه کرمانشاه به پایان برسانید. بلیط اتوبوس تهران کرمانشاه، از حدود 40 هزار تومان برای اتوبوس‌های معمولی آغاز شده و تا حدود 80 هزار تومان برای اتوبوس‌های VIP هزینه می‌برد. پیشنهاد می‌کنیم برای راحتی‌تان، یک بلیط اتوبوس VIP تهیه کرده و روی صندلی‌های راحت با پشتی قابل تنظیم نشسته و هنذفری‌هایتان را در گوش گذاشته و یا مشغول دیدن فیلم از تلویزیون اتوبوس شوید. 

نقشه راه کرمانشاه

اولین مسیر تهران به کرمانشاه

فاصله کرمانشاه تا تهران در حدود 500 کیلومتر است. این کوتاهترین مسیر تهران کرمانشاه است که از شهرهای همدان و اسد آباد می‌گذرد.

فاصله زمانی کرمانشاه به تهران از این راه حدود 6 ساعت است.

دومین جاده تهران کرمانشاه

مسافت تهران تا کرمانشاه در این مسیر در حدود 577 کیلومتر است. در این جاده از شهرهای قم، اراک، ملایر و کنگاور گذر خواهید کرد. خرید بلیط اتوبوس تهران کرمانشاه از علی بابا کار شما را برای رسید به کرمانشاه راحت می‌کند.

فاصله زمانی مسیر تهران به کرمانشاه در این جاده در حدود 7 ساعت است.

جدول زمانی اتوبوس از تهران به کرمانشاه در ترمینال‌ها موجود است، می‌توانید از زمان عزیمت، کرایه اتوبوس، مدت زمان، مسافت و اطلاعات بیشتر در پایانه‌ها مطلع شوید و بهترین گزینه ها را انتخاب کنید.

چه مدت طول می کشد از تهران به کرمانشاه؟

فاصله تهران تا کرمانشاه حدود 538 کیلومتر است و تقریباً 6 ساعت و 20 دقیقه طول می‌کشد.

تهران کرمانشاه

چند ایستگاه اتوبوس در جاده است؟ چقدر طول می کشد؟ آیا صرف غذا در جاده امکان پذیر است؟

با توجه به زمان عزیمت، اتوبوس معمولاً دارای یک توقف است که حدود 15 یا 20 دقیقه طول می‌کشد. با خرید بلیط اتوبوس کرمانشاه تهران از علی بابا می‌توانید از انواع اتوبوس‌ها بهره‌مند شوید.

کدام شرکت‌های اتوبوس آماده خدمات‌رسانی در مسیر هستند و کدام یک بهترین است؟

شرکت‌های اتوبوسرانی که در این مسیر خدمات ارائه می‌دهند عبارتند از: "گیتی پیما" ، "تک سفر" "رویال سفر" و "سیر و سفر".

آیا اتوبوس‌ها شب‌ها در مسیر حرکت می‌کنند؟

اتوبوس‌های موجود در مسیر تهران - کرمانشاه نیز شبانه اجرا می‌شوند. آنها ساعت 23:59 عزیمت می‌کنند.

کدام ترمینال برای کرمانشاه اتوبوس ارائه می‌دهد؟

می‌توانید از ترمینال غرب تهران به ترمینال کرمانشاه بروید.

 چه کلاس‌های اتوبوسی برای خدمت در این مسیر آماده هستند؟

اتوبوس‌های VIP با ظرفیت 25 نفر Volvo ، Scania ، Maral آماده خدمات رسانی هستند.

متوسط کرایه اتوبوس برای هر یک از کلاس‌ها چقدر است؟

میانگین کرایه اتوبوس برای اتوبوس‌های VIP هزینه بیشتری نسبت به اتوبوس معمولی دارد.

برای رفتن از تهران به کرمانشاه از شهرهای مختلفی رد خواهید شد و جاذبه‌های مختلف دیدنی را می‌توانید نظاره کنید و از آنها لذت ببرید.

کرمانشاه مسیری غیر تکراری برای سفر به طبیعت را در خبرآنلاین بخوانید

ساوه

امامزاده سلطان سید اسحاق

بنای امامزاده سید اسحاق (ع) در خیابان خواجه نصیرالدین طوسی شهرستان ساوه قرار دارد. در متون تاریخی آمده است که در این مکان امامزاده سلطان سید اسحاق از نوادگان امام موسی کاظم (ع) مدفون است. این بنا بقعه برج مانندی به سبک بناهای عصر سلجوقیان در نیمه قرن هفتم هـ.ق است.

همدان

آرامگاه‌ اِستر و مُردخای‌

داخل شهر همدان بنای و زیارتگاه تاریخی از اقلیت مذهبی وجود داره که مورد احترام این اقلیت دینی است. بنایی تاریخی و دیدنی که از سنگ و آجر روی بنای متعلق به قرن سه هجری ساخته شده است .این بنا شامل مدخل ورودی ، دهلیز و مقبره ، ایوان و شاه نشین است .

کنگاور

معبد آناهیتا

معبد آناهیتا بنای تاریخی در شهر کنگاور است که در میانه راه همدان به کرمانشاه و بر سر راه تاریخی هگمتانه تیسفون قرار گرفته‌است. این اثر در تاریخ ۲۴ شهریور ۱۳۱۰ با شماره ثبت ۳۱ به‌عنوان یکی از نخستین آثار ملی ایران در آثار ملی ایران به ثبت رسیده‌است. با سفر به شهر کرمانشاه این شهر تاریخی و زیبا می‌توانید علاوه بر لذت بردن از شهر، از زیبایی‌های طول مسیر لذت ببرید و آن را تبدیل به سفری خاطره انگیز برای خود کنید. با توجه به اینکه کرمانشاه فاصله زیادی با تهران دارد پیشنهاد می‌شود برای سفر به این شهر از خرید بلیط اتوبوس وی آی پی استفاده کنید تا بتوانید در طول مسیر راحتی زیادی داشته باشید.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...