آرامش سفر 15

تور یک روزه، از محبوب ترین و پر طرفدار ترین تور های گروهی است که در بازده زمانی یک روز و به مقصد شهرهای اطراف برگزار می شود.

  1. چهارشنبه ۲۷ آذر ۹۸ ساعت ۰۸:۲۹ (۲ سال،۵ ماه قبل)

تور یک روزه، برای افرادی با محدودیت زمانی و علاقه مند به مسافرت های گروهی بسیار مناسب بوده و نسبت به مسافرت های شخصی به صرفه تر می باشد؛ و به دلیل مشغله های شغلی و فکری، پایتخت نشینان می توانند با خاطری آسوده و به دور از هر برنامه ریزی تور یک روزه را انتخاب کرده و ازسفر خود لذت ببرند.

همه چیز در مورد تورهای یک روزه آرامش سفر

شرکت آرامش سفر از بزرگترین مجریان تخصصی تور یک روزه در ایران می باشد. تورهای یک روزه آرامش سفر، به طور معمول در آخر هفته ها (پنجشنبه و جمعه) و ایام تعطیل برگزار می شود. حرکت پنجشنبه، صبح زود از تهران و برگشت آن آخر شب جمعه می باشد. همچنین مدتی است که آرامش سفر به دلیل جاذبه های گردشگری بی نظیر تهران و استقبال شما عزیزان، اقدام به برگزاری تورهای یک روزه تهران گردی نموده است. بازدید از طهران قدیم، محله عود لاجان، کاخ گلستان، بازار تاریخی تهران، ری گردی و غیره از برنامه های جذاب تورهای تهران‌گردی آرامش سفر می باشد.

مقاصد گردشگری تورهای یک روزه آرامش سفر

در اینجا به معرفی چند مقصد گردشگری می پردازیم.

تور یک روزه کاشان گردی

کاشان، در تمامی فصول، به‌خصوص در فصل بهار، مقصدی بسیار جذاب برای گردشگران داخلی و خارجی است. بازدید از خانه بروجردی ها و طباطبایی ها همراه با داستان های عاشقانه آن، باغ فین، حمام سلطان امیر احمد کاشانی، بازار سنتی کاشان، تپه های باستانی سیلک که بقایای بر جای مانده از اقوام ماد می باشد و شهر زیر زمینی اویی با داستان های اسرار آمیزش از برنامه های جذاب و دیدنی این مقصد گردشگری می باشد. دیدن از مراسم گلاب گیری نیز از دیگر برنامه های تور طبیعت گردی کاشان در فصل بهار است. اگر به کاشان سفر نمودید از خرید گلاب و عرقیات بی نظیرش غافل نشوید.

کاشان،خانه طباطبایی ها

تور یک روزه قزوین گردی

شهر قزوین به واسطه نزدیکی با تهران و آثار تاریخی بی نظیرش، از بهترین مقاصد تورهای یک روزه در تمامی فصول است. این شهر در دوره شاه طهماسب صفوی پایتخت ایران بوده است و به دلیل اهمیتش در ادوار دیگر، دارای آثار دیدنی و بناهای متعدد تاریخی است. خیابان سپه، حمام قجر، سر در عالی قاپو، دروازه تهران، مسجد جامع عتیق، عمارت کلاه فرنگی یا عمارت چهل‌ستون قزوین، بر جای مانده از دوران صفویان، حسینیه امینی ها، کاروانسرای سعد السلطنه و خرابه های رازآلود قلعه الموت بر جای مانده از دوران اسماعیلیان، از جاذبه های تاریخی و گردشگری این شهر می باشد.

تور یک روزه زنجان گردی

با انتخاب تور یک روزه زنجان، از گنبد سلطانیه، بزرگ‌ترین گنبد خشتی دنیا بر جای مانده از دوره ایلخانان، دیدن کنید. خیابان سپه، موزه مردان نمکی بازمانده از دوران پیش از اسلام، آرامگاه چلبی اوغلو، منسوب به سلطان چلبی و موزه صنایع دستی از برنامه های تور یک روزه زنجان می باشد. همچنین با بازدید از موزه رختشوی خانه یا موزه مردم شناسی زنجان، می توانید با فرهنگ مردمان این خطه، آشنا شوید.

تور یک روزه همدان گردی

تور یک روزه همدان، از جذاب ترین مقاصد گردشگری در فصول گرم است، از جاذبه های گردشگری این شهر می توان به آبشار و مجموعه تاریخی گنج‌نامه، سنگ نگاره هخامنشی، مقبره بابا طاهر، مقبره ابوعلی سینا، گنبد علویان، غار علی‌صدر و شهر باستانی هگمتانه (که روزگاری پایتخت دولت ماد بوده است) نام برد. اگر به همدان سفر نمودید، از خرید صنایع دستی این شهر غافل نشوید.


همدان، مجموعه تاریخی گنج نامه

خرید تور از آژانس هواپیمایی آرامش سفر

شما در آژانس هواپیمایی آرامش سفر میتوانید تورهای ارزان و لحظه آخری همچون تور شب یلدا را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید تماس با ما 02154034000 سایت arameshsafar.com.
همرسانی نوشتار:

رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...