معرفی موسسه مهاجرت تحصیلی فرداد دانش

  1. شنبه ۴ دی ۰ ساعت ۱۴:۲۳ (۲ سال،۱ ماه قبل)

موسسه اعزام دانشجوی قابل اعتماد چه ویژگی هایی دارد؟

- پشتیبانی صفر تا صد از مرحله انتخاب رشته و دانشگاه تا دریافت ویزا
- داشتن نمایندگی در کشورهای مقصد جهت پشتیبانی بعد از مهاجرت
- ارائه مشاوره متناسب با علایق و استعدادهای متقاضی
- پایبندی به منشور اخلاقی و عقد قرارداد حقوقی

تحصیل در ایتالیا

معرفی مجموعه فرداد دانش پاسارگاد جهت مهاجرت تحصیلی

بنیانگذاران موسسه علمی فرداد دانش پاسارگاد از سال ۱۳۸۷ در اقدامی علمی، فرهنگی و پژوهشی در جهت خدمت به هموطنان عزیز در زمینه اعزام دانشجو، برگزاری سمینارهای بین دانشگاهی کشورها و همچنین مهاجرت تحصیلی با کادری مجرب اقدام به فعالیت نموده است.
مهمترین دستاورد موسسه علمی فرداد دانش پاسارگاد تاسیس و بازگشایی مرکز همکاری‌های بین دانشگاهی ایران و روسیه با حضور شخصیت های برجسته دانشگاهی و سیاسی دو کشور می‌باشد.
راه اندازی مرکز همکاریهای بین دانشگاهی ایران و روسیه با هدف زبان آموزی و آموزش زبان فارسی به دانشجویان دانشگاه های روسیه و هچنین آموزش زبان روسی به دانشجویان ایرانی شاغل در روسیه می باشد.

تحصیل در روسیه
این مجموعه به منظور تسهیل در انجام امورمتقاضیان ادامه تحصیل در خارج از کشور اقدام به ایجاد روابط همکاری و پارتنرشیب، قراردادهای دو جانبه به صورت مستقیم با دانشگاه کشورهای متعدد نموده است .
در این راستا گروه مهاجرتی فرداد دانش پاسارگاد جهت تسریع امورو اجرای صفر تا صد امور دانشجویان اعزامی اقدام به تاسیس نمایندگی های  فعال با کادری بین المللی و کارآزموده نموده است. همچنین با بهره گیری از دانش متخصصین ایرانی و ایرانیان فارغ التحصیل در رشته های علوم پزشکی، مهندسی و علوم انسانی از دانشگاه‌های خارج از کشور با ایجاد پل ارتباطی با دانشگاه‌های کشورهای مقصد، اقدام به اعزام متقاضیان ادامه تحصیل به این کشورها نموده ایم؛ به همین دلیل است که توانسته‌ایم یکی از محبوب‌ترین و موفق‌ترین موسسه‌های اعزام دانشجو در ایران باشیم.
برای اطلاع از خدمات موسسه فرداد دانش پاسارگاد، مطالب زیر را مطالعه فرمایید.
مراحل انجام پروسه پذیرش، ویزا و درنهایت اعزام دانشجو به کشور مقصد:
1.انتخاب رشته و دانشگاه 
با توجه به شرایط و علایق شما مناسب ترین رشته و بهترین دانشگاه توسط کارشناسان ما به شما معرفی می شود.
      2.ترجمه مدارک
ترجمه خوب و گویای مدارک بخش مهمی از این پروسه می باشد، ما با بـررسی دقیق، بهترین مترجـم ها را برای این منظور انتخاب کرده ایم. 
3. تایید مدارک
بعد از انجام مراحل قبل به نحو احسن، نوبت به تاییدیه مدارک می رسد.
4. ارسال مدارک
در این مرحله مدارک را جهت اخذ پذیرش طبق درخواست متقاضی برای دانشگاه مورد نظر، ارسال می کنیم. 5.پذیرش و دعوتنامه
و بخش شیرین این ماجرا! بعد از گذراندن مراحــل قبل، صدور پذیــرش و دعوتنـامه برای شما، ما آنرا همراه با فرم های درخواست ویزا و سایر مدارک جهت اخذ ویزا، به سفارت مورد نظر ارسال می کنیم.
6.وقت سفارت
این مرحله یکی از پرکارترین بخش های پروسه پذیرش می باشد. بعد از گرفتن وقـت سفارت توسـط تیم ما، بایـد به سفارت جهت اخذ ویزا مراجعه شود.
7.ویزا
و اما مرحله آخر و اخذ ویزا، ما در تمام این مسیر در کنار شما بوده ایم و حالا تنها کاری که باید انجام دهید آمــاده شدن برای شروع بخش جدیدی از زندگیتان است. موفق باشید.
• نکته مهــم اینکه در حین اجـرای تمـامــی مراحـل، شما را در جریان روند قدم به قدم کلیه امور قرار می دهیم.

فرداد دانش
و پس از ورود شما به کشور مقصد:
- استقبال از دانشجویان در فرودگاه
- خریداری سیم کارت تلفن همراه
- اقامت دانشجویان در خوابگاه دانشگاه
- باز کردن حساب بانکی
- گرفتن بیمه دانشجویی
- ثبت اقامت در اداره پلیس
- ثبت قرارداد دانشگاه و گرفتن کارت دانشجویی
- گشت شهری و آشنایی با مراکز خرید و مترو
- مشاوره تحصیلی
شما می توانید حین تحصیل، به نمایندگی های ما در کشورهای مقصد برای تمام امور و سوالات خود مراجعه نمایید.

منشور اخلاقی موسسه فرداد دانش پاسارگاد براساس باورها و اهداف ما تعیین شده است.
مفاد این منشور عبارت است از:
۱_ اصل دانشجو مداری : هدف غایی از شکل گیری موسسه علمی فرداد دانش پاسارگاد و استخدام اعضا ، ارائه خدمت بهتر به دانشجویان و خانواده ایشان است. اعضای فرداد دانش پاسارگاد متعهد هستند که در تصمیم گیریها ، انجام وظایف و رفتارهای خود منافع و ترجیحات مردم و دانشجویان و مصالح عمومی را در نظر گیرند و امکان دسترسی راحت تر و عام تر به خدمات دولتی را فراهم نمایند.
۲_ اصل شفافیت : اعضای فرداد دانش پاسارگاد باید تمامی اطلاعات مربوط به امور و فرآیندهای جاری دانشجویان (به غیر از اموری که در زمره اسناد و اطلاعات محرمانه و خصوصی افراد قرار دارد) را به طور شفاف در چارچوب مقررات و ضوابط در اختیار ذینفعان قرار دهند . این اطلاعات ضمن مشخص کردن فرآیندهای سازمانی ، مبنای پاسخگویی اعضای فرداد دانش پاسارگاد به مردم و مراجع ذی صلاح پاسخگو هستند .
۳_اصل پاسخگویی:  موسسه فرداد دانش پاسارگاد برای دانشجویان ایجاد شده و باید در برابر آنان پاسخگو باشند. اعضای فرداد دانش پاسارگاد مسئولیت تصمیمات و اقدامات خود را بر عهده گرفته و در مورد آنها به دانشجویان و مراجع ذیصلاح پاسخگو هستند .
۴_ اصل برابری : دانشجویان در برابر قانون برابرند و باید با همه آنان در شرایط مشابه رفتار یکسان داشت. اعضای فرداد دانش پاسارگاد باید در محدوده وظایف شغلی خود، امکان دسترسی برابر به خدمات تحصیلی را برای همه دانشجویان فراهم کرده و با آنان بدون هیچ گونه تبعیض رفتار نمایند .
۵_ اصل احترام و اعتماد: اعضای فرداد دانش پاسارگاد در تعاملات و رفتارهای خود با سایر افراد از قبیل همکاران و مراجعان باید احترام آنان را حفظ نمایند . به انتظارات و احساسات دیگران اهمیت قائل شده و بر مبنای اعتماد به طرف مقابل عمل کنند.
۶_ اصل تعهد و وفاداری به سازمان :اعضای فرداد دانش پاسارگاد باید نسبت به این سازمان و اهداف ، ماموریتها و ضوابط آن متعهد و وفادار باشند و با علاقه مندی و تمام توان از طریق انجام صحیح وظایف و مسئولیتهای شغلی و سازمانی در راستای تحقق اهداف و ماموریتهای سازمان تلاش نمایند.
۷_ اصل به کارگیری مهارت و تخصص : اعضای فرداد دانش پاسارگاد باید تلاش نمایند تا مهارت، دانش و تخصص مربوط به وظیفه شغلی و سازمانی خود را فراگرفته و تمام توان فنی، تخصصی و حرفه‌ای خویش را برای انجام بهینه فعالیتهای شغلی و سازمانی به کار گیرند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه بروزترین مطالب مهاجرت تحصیلی و شغلی با مشاورین ما در موسسه فرداد دانش پاسارگاد تماس بگیرید یا به وبلاگ سایت مراجعه کنید.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...